Skocz do zawartości

First time writer, long time reader


Monsieur

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Jak w temacie, myślę, że już kilka dobrych lat znam i dość regularnie czytam forum. Chyba nietypowo trafiłem tu głównie przez dział "samorozwój" i resztę czytałem "przy okazji". Lat 29 w metryce, fizycznie liczę na 25, mentalnie pewnie z 20, ze sporadycznymi przebłyskami. Konto założyłem by móc popaść w głęboką polemikę, przedstawić krótką opinią o tym co piszecie, podzielić się tymi ciekawszymi i mniej ciekawymi doświadczeniami.

 

😉

Edytowane przez Monsieur
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Monsieur napisał:

Konto założyłem by móc popaść w głęboką polemikę, przedstawić krótką opinią o tym co piszecie, podzielić się tymi ciekawszymi i mniej ciekawymi doświadczeniami.

Pewnie stwierdzą że jesteś kobietą, albo trollem. Tak czy owak witam, i mam nadzieję że ten intelektualny masochizm nie wpłynie negatywnie na Twoją samoocenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gixer

W sumie to nie jest takie głupie pytanie!

 

Zwłaszcza jak siedzę teraz w "Science of habit" coraz więcej pojawia się nie tylko "po co?" ale i "dlaczego"?

 

Tu chyba była gdzieś potrzeba zmian w życiu na samym początku historii, teraz ... Trochę nawyk, trochę trafianie na książki, myśli, nawiązania - trochę się tego przez forum przetacza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Monsieur said:

Eh, w głowie brzmiała mi piosenka White Lies, Panie Budowniczy!

White Lies "first time caller/long time listener", chyba mało kto zrozumie to odniesienie. Muzyka świetna, jeden z moich ulubionych zespołów.

Większość Forum posługuję się angielskim, ale w tytułach raczej nie używa się, w końcu to polskie forum. 

11 hours ago, Gixer said:

Tak mi się skojarzyło :D 

Hicks razem z Carlinem i Stanhope'm najczarniejszy humor ostatnich dekad. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.