Skocz do zawartości

"Przemilczane nierówności" płciowe w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2021 o 20:30, Zbychu napisał:

Ja nie rozumiem co ludziom ta niska dzietność przeszkadza, czemu każdemu pierze się od dzieciństwa mózg, że najważniejsze w życiu to mieć dzieci.

Jak to po co ?

-religie mają nowych wyznawców;

-tobie będzie miał kto podać szklankę wody;

-system będzie miał nowych niewolników, aby Ci ustawieni mogli godnie żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio dowiedziałem się czemu kobiety wybieraja takie, a nie inne zawody. Otóż są to zawody, które nigdy nie znikną, Zawsze sędziowie, urzędnicy, nauczyciele, medycy, księgowe, psycholodzy, fryzjerki i inne tego typu będą. I dla tego tez machina urzędnicza ciągle się powiększa i powiększa ponieważ należy zapewniać miejsca pracy koleżanką. Jesteśmy w czarnej dupie i tyle. Na ich łasce.

Edytowane przez Sklozgos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Staś napisał:

Uważam że praca doktora na uczelni fajna sprawa

Doktor to moim zdaniem coś innego niż nauczyciel. Równie dobrze do nauczyciela możesz porownac osobe która prowadzi jakiś kurs np programowania a jednak nie jest to też nauczyciel jakiego miałem na myśli. 

9 godzin temu, Staś napisał:

. A co zrobisz z nastolatkiem ? ( dużo kobiet używa ich  tylko jako karty bankomatowej do portfela swojego byłego, a dzieciaki cierpią)

Nastolatek już bardziej myśli i nie jest tak zależny od matki. Sam decyduje jak chce spędzać czas. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 08:11, Zwykły Facet napisał:

Doktor to moim zdaniem coś innego niż nauczyciel. Równie dobrze do nauczyciela możesz porownac osobe która prowadzi jakiś kurs np programowania a jednak nie jest to też nauczyciel jakiego miałem na myśli. 

Nastolatek już bardziej myśli i nie jest tak zależny od matki. Sam decyduje jak chce spędzać czas. 

 

Doktor czy mgr ... czy profesor : każdy z nich to nauczyciel tyle że w innym stopniu.

 

Jest i to bardzo , jak zostawiłeś go jako malucha samotnej matce to jest zwichrowanych , do tego zależny od jej widzi mi się i portfela.  To chyba dość logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 17:48, Staś napisał:

 

Jest i to bardzo , jak zostawiłeś go jako malucha samotnej matce to jest zwichrowanych , do tego zależny od jej widzi mi się i portfela.  To chyba dość logiczne.

Rozumiem ze byłeś takim dzieckiem i wiesz jak to wpływa w wieku nastoletnim? 

Ja byłem i wiem ze właśnie jako nastolatek bardzo zapragnąłem kontaktów z ojcem. Sam decydowałem kiedy i jak sie z nim spotkam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Rozumiem ze byłeś takim dzieckiem i wiesz jak to wpływa w wieku nastoletnim? 

Ja byłem i wiem ze właśnie jako nastolatek bardzo zapragnąłem kontaktów z ojcem. Sam decydowałem kiedy i jak sie z nim spotkam

 

2+2 = 4 czy też nie bardzo ? bo może jak się podzieli przez okres doda menopauz to wyjdzie że na starość syn jeszcze matce za mleko nie zapłacił :D

No to po zazdrościć że było Ci to dane. 

Nie nie byłem takim dzieckiem, od małego miałem wyj...ne  i robiłem to co uważałem za słuszne a nie to co  inni twierdzili że będzie dobre dla mnie (zresztą nie wielu takich było bo jak pisałem od urodzenia byłem uparty) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wyrównywania nierówności także płeć piękna może stać się celem obstrzału ideologii, która nie lubi seksu i radości zeń wynikającej 😲

 

https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art19003621-usa-kalifornia-pierwszym-stanem-gdzie-mozna-pozwac-za-zdjecie-prezerwatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/7/2021 at 4:48 PM, Staś said:

Doktor czy mgr ... czy profesor : każdy z nich to nauczyciel tyle że w innym stopniu.

Tjaaa.

I dlatego właśnie medycyna, szkolnictwo albo sądy są coraz silniej sfeminizowane.

Bo profesorem to by każdy Ziutek chciał być. Albo dyrektorem szpitala. Albo sędzią Sądu Najwyższego.

Ale do tego, żeby odwalać orkę w podstawówce, na SORze albo w rejonówce, to już Ziutki nie są takie chętne.

A Grażynki biorą takie roboty z pocałowaniem ręki.

Ot i sekret tej tajemniczej "feminizacji".

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/24/2021 at 5:10 PM, Zwykły Facet said:

Kobiety ktore mało zarabiaja dostana mniejsze niż mężczyźni. 

Tylko jeśli mężczyzna dożyje emerytury, co przy wyższym wieku emerytalnym i krótszej średniej życia jest coraz rzadsze. 

ZUS przy wyliczaniu emerytury zakłada że mężczyzna żyje tyle co kobieta:

http://www.wskazniki.gofin.pl/8,380,2,tablica-sredniego-dalszego-trwania-zycia-kobiet-i-mezczyzn.html

 

Sommer to dobrze opisał:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/27/2021 at 11:35 AM, NoHope said:

Co do zawodu nauczyciela, zawód ten został obdarty z jakiegokolwiek autorytetu i jest po prostu beznadziejnie opłacany.

Państwowa, przymusowa szkoła zawsze będzie kiepskiej jakości ze słabymi pracownikami.

Źródło tego jest w przymusie.  

To jest uniwersalne, tu świetnie sparodiowane przez Brytyjczyków:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sundance Kid napisał:

Tjaaa.

I dlatego właśnie medycyna, szkolnictwo albo sądy są coraz silniej sfeminizowane.

Bo profesorem to by każdy Ziutek chciał być. Albo dyrektorem szpitala. Albo sędzią Sądu Najwyższego.

Ale do tego, żeby odwalać orkę w podstawówce, na SORze albo w rejonówce, to już Ziutki nie są takie chętne.

A Grażynki biorą takie roboty z pocałowaniem ręki.

Ot i sekret tej tajemniczej "feminizacji".

 

 

 

 

 

Dokładnie tak, jedyne co orka to żadna nie jest. Miedzy innymi dlatego wynagrodzenie jest jakie jest, efektem tego nie dużo facetów po filologi chce nauczać w podstawówce wolą realizować się gdzie indziej za większa kasę. Czy są ambitniejsi ? a może po prostu czuja presje że na nich spoczywa odpowiedzialność za utrzymanie rodziny itd..

 

W szkołach średnich i wyższych na kierunkach technicznych czy naukowych masz w większości facetów. Tak że jak ktoś przejdzie szambo podstawówki i uda im się ogarnąć przedmioty egzaminacyjne to później ma szanse na zdrowy rozwój .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://www.facebook.com/watch/?v=862451501331654

 

39% kobiet w Polsce nie doświadczyło nigdy orgazmu!

Ponad 1/3 Polek pierwszy raz trafiła do ginekologa dopiero gdy zaszła w ciążę!

W połowie gmin nie ma ginekologa!

Kobiety muszą brać na siebie odpowiedzialność za przygodne seksy bez gumy!

 

TO WSZYSTKO WINA MĘŻCZYYYYZN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.