Skocz do zawartości

Diablo 2 Resurrected - nienormalność poprawności politycznej


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, patrzcie na Amazonkę w Diablo 2 Resurrected i nigdy nie kupujcie tego gówna. Czy ona przypomina bardziej kobietę, czy faceta? :D Oni takie gówno wstawili na oficjalnej stronie. Ludzie, konsumenci to frajerzy. Gierka powinna zarobić 0 zł. Zniszczyli legendę 😆

 

diablo-2-resurrected-classes-amazon.jpg

 

A tutaj absolutny hit. Paladyn murzyn. Skiskłem ze śmiechu jak to pierwszy raz zobaczyłem. Buahahhha.

 

PurZ6AZ5gZYpqouQumTbqD-1200-80.jpg

 

Albo reszta postaci. Nekromanta stary dziad i druid alkoholik.

 

spmq3md5zrl61.jpg

 

diablo-2-resurrected-11-minutes-of-druid

 

Zabójczyni to oczywiście Azjatka No, jak inaczej. A czarodziejka też przypomina faceta :D Sami zobaczcie i się pośmiejcie. Miałem z tego niezłą bekę.

Edytowane przez mac
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mac zmienił(a) tytuł na Diablo 2 Resurrected - nienormalność poprawności politycznej
40 minut temu, mac napisał:

A tutaj absolutny hit. Paladyn murzyn. Skiskłem ze śmiechu jak to pierwszy raz zobaczyłem. Buahahhha

No ale w oryginalnym Diablo 2 Paladyn też był czarnoskóry :) 

Paladin (Diablo II) - Diablo Wiki (fandom.com)

 

Głos podkładał pod niego Larry B. Scott. Tak więc Resurrected jest tutaj wierne oryginałowi :) może dla Ciebie to odkrycie albo grałeś w jakąś inna wersje 😎

 

 

 

Edytowane przez Templariusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Templariusz napisał:

No ale w oryginalnym Diablo 2 Paladyn też był czarnoskóry :) 

Paladin (Diablo II) - Diablo Wiki (fandom.com)

 

Głos podkładał pod niego Larry B. Scott. 

O chui. Zawsze myślałem, że to taki cień od ogniska pada i jest bardziej opalony, a nie czarny stricte. No, ale dobrze. Wszystko tak zmieniają to dlaczego nie zmienili murzyna w białego? xD Zmarnowałeś mi dzieciństwo w tym momencie 😆

 

@cst9191 słyszałem, że konona dodadzą w dlcku.

Edytowane przez mac
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mac napisał:

O chui. Zawsze myślałem, że to taki cień od ogniska pada i jest bardziej opalony, a nie czarny stricte.

 

Nie, był czarny jak najbardziej. Faktycznie, w 800x600 ciężej to było widać, ale było :)

Kupiłem wczoraj siłą wspomnień. Fajna gra mimo wszystko. I tak głównie grałem Barbem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Spójrzcie na amkę :) Czy was to nie bawi? :D

Czy ja wiem, tutaj porównanie z oryginałem:

 r/Diablo - D2 Resurrected.. Amazon WTF?

 

Ogólnie zdaje mi się że wszystkie postacie mają bardziej sponiewierane mordy /szczególnie Druid/ ale to by się nawet wpisywało w klimat tej gierki. Poza tym jakby już tworzyć w świecie fantasy kobiety wojowniczki to, analogicznie do mężczyzn tej samej profesji, powinny  one mieć nieco pokiereszowane facjaty i bardziej męskie rysy twarzy. To już lepsze niż pójście w stronę klimatu anime i wprowadzanie cycatych lolitek z twarzyczkami nastolatek w skąpych zbrojo-bikini.     

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Tywin Lannister : )

Akurat h'n's z takim bohaterem mógłby być niezły xD Dobra strategia połączona z RPG i dyplomacją.

1 minutę temu, Templariusz napisał:

Ogólnie zdaje mi się że wszystkie postacie mają bardziej sponiewierane mordy /szczególnie Druid/ ale to by się nawet wpisywało w klimat tej gierki.

Takich Druidów codziennie mijam pod sklepem. Niektórzy zbierają butelki i kartony 😆 Prawdziwi ekolodzy.

3 minuty temu, Templariusz napisał:

Czy ja wiem.

Ja już wiem, jakie panie lubisz 😆 :D Nie wytrzymię zaraz.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mac napisał:

Sami zobaczcie i się pośmiejcie. Miałem z tego niezłą bekę.

Zniszczyli legendę, proste nie kupować.

 

9 godzin temu, mac napisał:

Gierka powinna zarobić 0 zł. Zniszczyli legendę

O to dlaczego, tak zrobili Diablo:

 

https://www.ppe.pl/news/142806/diablo-netflix-overwatch-seriale.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Templariusz said:

Czy ja wiem, tutaj porównanie z oryginałem

 

Twarz wygląda jak facet. Reszta w sumie ok ale twarz to faktycznie, nawet nie jest trochę męska tylko to twarz mężczyzny.

 

Reszta w tej grze to się niewiele różni od oryginału, prócz faktycznie lepszej  grafiki i kosmicznych jak na izometryczną grę wymagań. Nic nie zmienili, nic nie dodali, a kasę chcą jak za nową.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jest to jakieś straszne, zważywszy na otwartą franczyzę Diabololo, no i to, że akcja co chwilę dzieje się w jakichś quasi-arabskich krainach.

 

 

Mnie ciekawi bardziej, co Amazon Prime wysra po strawieniu lore Władcy Pierścieni.

Czarni Numenorejczycy - na bank muszą być murzyni.

Ale byli źli, to będą biali jednak. I sami faceci.

A elfy - dobre elfy - to będą same czarne babki, Shaquisha z Zielonego Lasu (he he), Elrondisha z Lorienxu, itp.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Disney robi remake Kevina samego w domu. Czy może być coś bardziej pojebanego?

 

 

Najbardziej mnie bawi to że tu pokazują rodzinkę mieszkającą w zamku dosłownie zamku kiedy większość miast USA wygląda tak;

 

 

Amerykański sen dawno się skończył. Teraz Ameryka nie raz przypomina III świat. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Obliteraror said:

Diablo Diablem, w nowym Far Cry'u masz za to transwestytę w patryzantce i dużo "silnych kobiecych postaci" jako liderek ruchu, wyzwających do walki : ))

Ja rozumiem zabawę konwencją, ale to już jest totalny, maksymalny odjazd.

Dlatego trzeba grać w symulator zamiatarki, śmieciarki tam na 100% będzie facet z którym można się identyfikować.

 

 

 

On 9/24/2021 at 1:47 PM, mac said:

Wszystko tak zmieniają to dlaczego nie zmienili murzyna w białego? xD Zmarnowałeś mi dzieciństwo w tym momencie 😆

Znak czasów, kiedyś człowiek na to nie zwracał uwagi. Teraz jak oglądam reklamy to już czekam ilu "Polaków" będzie mocno opalonych, czy będą silne kobiety.

Nowy Star Trek jest świetny pod tym względem:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Orybazy napisał:

Znak czasów, kiedyś człowiek na to nie zwracał uwagi

To też, ale proporcje w popkulturze wyglądały nie tak znowu dawno kompletnie inaczej :)

 

Dlatego lubię wracać do tytułów takich, jakie zrobili chociażby 11 Bit. To jedna z nasmutniejszych gier, z jaką miałem do czynienia, z mocnym ładunkiem emocjonalnym.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawność polityczna czasami psuje klimat gry czy filmu.

 

Czarne elfy.

 

Czarna Anna Boleyn.

 

Ciałopozytywny Kevin sam w domu.

 

Helen Keller jako Azjatka.

 

Gej Supermen.

 

Murzyn Samson z dredami i skośnookie anioły.

 

Murzyni jako arystokraci na angielskim dworze.

 

Murzyni w Ani z Zielonego Wzgórza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Obliteraror said:

To jedna z nasmutniejszych gier, z jaką miałem do czynienia, z mocnym ładunkiem emocjonalnym.

Grałem, ciężkie to. 

6 minutes ago, Martius777 said:

Murzyni jako arystokraci na angielskim dworze.

Tylko kto był ich służbą? I kogo oni tam wykorzystywali w tej Afryce i Indiach?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.