Skocz do zawartości

Co mogłem zjebac?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Pogadaliśmy z 30 min i według mnie było dobrze, śmieszki i żarty jak ze starą znajomą. No ale po tejże rozmowie przestała się do mnie odzywać.

Miałem coś takiego dwa razy. Podczas rozmowy spoko, ale kontakt się urwał i później już nie dało się zaprosić na spotkanie.

Po pierwsze 30 min to za długa rozmowa (max 10' jeśli już), po drugie - przekazałeś coś w rozmowie, co obniżyło Twoją wartość w jej oczach, podświadomie lub świadomie odpuściła, mogło to być nawet jakiś czas po rozmowie. Albo włączył się racjonalizujący chomik, który kazał odpuścić (bo nie wpasowujesz w schemat) albo coś ubiło atrakcyjność.

 

Jedyne co możesz zrobić to traktować takie rozmowy totalnie obojętnie. Nie brać tego za pewnik zainteresowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Ty załamujesz ręce, inni też, a ja coraz częściej widzę facetów, którzy mają taki dylemat.

Zobacz jak to się kłóci z narracją kobiet, że facet to by wszystko wyruchał. Czyżby? Na pęczki tu takich tematów. A na forach babskich.. null.

Bo faceci w przeciwieństwie do kobiet mają jeszcze jakieś krzty honoru i dumy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

Bo faceci w przeciwieństwie do kobiet mają jeszcze jakieś krzty honoru i dumy 😉

Oczywiście, że obie płcie mają dużo swojego za uszami, ale faceci mimo wszystko są jednak bardziej dumni od kobiet. Skoro tego nie widzisz to sporo świadomości przed tobą do nadrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.