Skocz do zawartości

Kobiety niebanalne


Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla złapania balansu, lekki detoks, coś pozytywnego. 

 

Wrzucamy materiały, które pokazują kobiety z niebanalnej strony, różnej od tego co czytamy tutaj na codzień. 

 

Ode mnie, kurdyjska snajperka. Zaskoczyła mnie reakcją na pocisk obok głowy, jakby nie robiło to na niej już wrażenia, albo nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia. 

W takich sytuacjach z reguły witamy się z ziemią w mgnieniu oka, szukamy bezpiecznego schronienia a dopiero potem kombinujemy co można/trzeba zrobić. 

 

Tutaj to wygląda na dosyć niestandardową reakcję. 

 

Kobieta- snajper 

 

https://funker530.com/video/kurdish-sniper-almost-gets-her-melon-popped-by-isis-sniper/?fbclid=IwAR0bBgH8L7P3zo4gwSeGCVGJoi9OzjE9by5s6JAckoR6paIQhaBwbrbSVxI

 

 

Ps. Nie wiem co jej przyszło do głowy, żeby w tej robocie zakładać taki oczojebny kolor na głowę. Chyba to poczatkujacy żołnierz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to co prawda pole walki, ale zwykła myjnia samochodowa...

 

Pani jednak mi zaimponowała swoją odwagą. Była sama, w nocy, obroniła się przed dwoma złodziejami. Jasne, to jakieś jakieś niedorajdy były, ale wciąż myślę że pani zasługuje na uznanie 🙂

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cst9191 napisał:

Nie jest to co prawda pole walki, ale zwykła myjnia samochodowa...

 

Pani jednak mi zaimponowała swoją odwagą. Była sama, w nocy, obroniła się przed dwoma złodziejami. Jasne, to jakieś jakieś niedorajdy były, ale wciąż myślę że pani zasługuje na uznanie 🙂

 

 

 

 

Dla mnie dziwne jest to, że pani tak spokojnie kończy mycie auta. Czemu od razu nie zgłosiła? Po przebierańców by momentalnie przyjechali. Myślę, że prędzej to była jakaś osobista sytuacja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.