Skocz do zawartości

Anthony Joshua vs Oleksandr Usyk


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

Już dzisiaj 25.09.2021 roku w Londynie na stadionie Totenhamu Hotspur zapowiadają się wielkie grzmoty.

Jak tam bracia jak obstawiacie Usyk ma szanse z Joshua?

Na ważeniu i face to face Usyk wydaje się być pewnym siebie w oczach Joshua natomiast lekki strach a może mi się wydaje🤔

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Usyk !!!

 

Walki nie widziałem, bo znowu jak@ś nowa platforma streamingowa "wjechała z ryjem".

To już niestety będzie szło w tym kierunku.

PPV,stream czy milion innych pakietów ,żeby ogarnąć wszystkie wydarzenia sportowe.

 

No ale cóż.

Wolny rynek :).

 

Co do walki.

Sam fakt że Ukrainiec, to tak naprawdę przedstawiciel niższej wagi budzi szacunek.

To w jaki sposób boksuje sprawia że jak dla mnie jest genialnym pięściarzem .

 

Pamiętam go z walki, gdy zdobywał swój pierwszy pas i zaczynał swój mistrzowski marsz.

Było to w Gdańsku, a jego rywalem był wówczas nasz champion Krzysztof Głowacki.

Kapitalna walka .

Porażka na punkty "Główki" i utrata WBO belt.

 

Teraz czekamy na batalię Fury vs Wilder cześć III .

 

Chociaż "król cyganów" podobnież odmówił przyjęcia kolejnej dawki szprycy.

😄😄😄

https://sport.tvp.pl/56010949/tyson-fury-deontay-wilder-3-gypsy-king-nie-zaszczepi-sie-przed-walka

 

Szkoda by było kolejnego odwołania gali .

Do gry miał wrócić nasz Adam Kownacki.

Oby "Baby Face" pokazał jeszcze dobry boks na salonach .

Lubię tego pultaska .

🤞💪🇵🇱

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawo dla Usyka wiedziałem, że wygra👊💪

Już na samej konferencji przed walką i ważeniu był pewny siebie a w oczach Joshua zobaczyłem strach.

Teraz mamy dwóch mistrzów w wadze ciężkiej rodowitych Europejczyków i wszystko wraca na dobre tory w boksie.

Usyk pokazał przysłowiowe jaja i serce do walki.

Wpierw zdominował wagę cruiserweight idąc jak burza a teraz po kilku walkach jest mistrzem w heavyweight.

Jest chyba drugim pięściarzem po David Haye, który zmieniając kategorię wagową osiągnął najwyższy sukces.

Co prawda walki na żywo też nie oglądałem, wszystkie stream płatne są, ale obszerny highlights powinien wystarczyć😉

 

 

 

3 godziny temu, RabarbaR napisał:

Teraz czekamy na batalię Fury vs Wilder cześć III .

 

 

Już 9 października trzecia odsłona sagi Fury i Wilder😁

Czekam z niecierpliwością.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiałem, że Joshua go znokautuje po tym co pokazał Usyk w walce z Chisora, ale się zdziwiłem. Bardzo dobrze zaprezentował się Usyk. Joshua pewnie będzie chciał rewanżu, ale jak przegra ten rewanż to co dalej? Nadal będzie w topce, ale walka z takim Furym odpadnie. Usyk powinien sobie poradzić w rewanżu, jeśli taki nastąpi. 

Martwiłem się o werdykt sędziowie, no bo Wielka Brytania, dużo rzeczy pod Joshua no, ale jednak sprawiedliwy werdykt. Nie wspominając już o tym, że w 12 rundzie Joshua miał naprawdę problemy a runda została przerwana 8 sekund przed czasem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yrl No fakt nie pomyślałem o tym.

Takie niuanse mają znaczenie i każda walka jest nieprzewidywalna bo zawsze może obrucic się na korzyść tego teoretycznie słabszego. 

@nowy00 Przed walka nie widząc jeszcze ceremonii ważenia, face to face i konferencji prasowej też bym w ciemno stawiał na Joshua.

Jednak tak jak pokazał Ruiz można mistrza pokonać walcząc mądrze, taktycznie i przede wszystkim odważnie. Wszystko jest w głowie i tam właśnie leży sukces. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kategorii wagowej zaczyna robić się ciekawie.

 

Nie ma dominacji .

 

Każdy chce uwalić każdego.

 

To jest pięściarstwo.

Szermierka na ręce. 

 

Fury,Wilder ,Ruiz ,Usyk,Joshua...

 

Jeszcze raz powtarzam .

Czekam na rewanż naszego pultaska ze Skandynawem.

 

Trzymam kciuki za Adama.

 

Warto wierzyć.

 

💪💪💪💪💪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david001 Dokładnie pokazał wielkie kochones i serce do walki.

@RabarbaR Waga ciężka robi się coraz ciekawa, praktycznie teraz zapowiada się mnóstwo walk z topki.

Nawet ostatnio Fury był zdziwiony, że taki mały piesciarz wygrał i zaczął Usyka prowokować, że nie ma tu dla niego miejsca. Nie zdziwię się jak w następnym roku dojdzie do ich walki. 

Wilder vs Joshua też by była niezłym widowiskiem. Jeszcze w tym towarzystwie brakuje Chisora, Haye. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 22:43, Iceman84PL napisał:

@david001 Dokładnie pokazał wielkie kochones i serce do walki.

@RabarbaR Waga ciężka robi się coraz ciekawa, praktycznie teraz zapowiada się mnóstwo walk z topki.

Nawet ostatnio Fury był zdziwiony, że taki mały piesciarz wygrał i zaczął Usyka prowokować, że nie ma tu dla niego miejsca. Nie zdziwię się jak w następnym roku dojdzie do ich walki. 

Wilder vs Joshua też by była niezłym widowiskiem. Jeszcze w tym towarzystwie brakuje Chisora, Haye. 

Ah ile bym dal zeby walka Haye ( jego prime ) vs Fury doszla do skutku w 2013.. Szczegolnie ze Haye mimo ze dosc szybko sie skonczyl ( liczne kontuzje, ogolnie zawodnik co bazuje na szybkosci traci swoja wartosc z wiekiem ) byl wtedy w mega formie, jego sparingu z Wildrerem, Wachem na tych urwkach wygladaly naprawde solidnie, mial to co czego niestety niema Usyk, czyli kowadla w łapie. Moim zdaniem ta walka z Wladimirem bylo troche zbyt zachowawcza z jego strony i czulem duze rozczarowanie i spodziewalem sie wiecej.. ALe moze to i dlatego ze zbyt mocno obawial sie Wladimira.. na pewno nie mial takiej psychiki jak Usyk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.