Skocz do zawartości

Wybory w Niemczech


Rekomendowane odpowiedzi

Oto dzisiaj nasi czerwoni sąsiedzi idą do urn. Według sondaży największą szansę na zwycięstwo ma SPD z pewnością duża część elektoratu to imigranci, którzy już mają obywatelstwo gdyż to ta partia jest najsilniejszą ze wszystkich, które chcą ładować ich europie do oporu. A niemcy jak to niemcy nie wiedzą co robić odkąd "muti" już nie startuje są jak stado rozbieganych psów bez celu.

 

Tu można śledzić. Wybory kończą się ponoć o 18:00 a kiedy będą wyniki nie wiem:

 

Wahlen (msn.com)

 

JA z moimi kolegami po tym co zobaczyliśmy w tym kraju (ahhh jakże różne od tego co pokazuje TVN) generalnie kibicujemy coraz większemu burdelowi u niemców i mój wymarzony wynik to 100% dla MLPD (które nawet nie jest uwzględnione tutaj xD) Ewentualnie 50% SPD i 50% MLPD. A zapomniałbym jeszcze zieloni obiecują gospodarkę bez kryzysów, brzmi pięknie nieprawdaż? :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/26/2021 at 8:59 PM, cst9191 said:

Czyli Niemcy idą w lewo.

 

Oni to robią od 1933 roku. Co w tym dziwnego? Niemcy to zawsze była Mekka socjalizmu. Lenin był pewien, że kiedy Niemcy się nawrócą na prawdziwą wiarę to rewolucja obejmie cały świat z automatu. Stalin, w zasadzie, podobnie. Teraz też - nadają ton całemu eurokołchozowi.

Oni się niczego przez 88 lat w tej kwestii nie nauczyli.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nowy00 napisał:

Coś tam słyszałem o tych wyborach. W dodatku jeszcze odchodzi w DE obecna kanclerz.

 

Dlatego Szwaby nie mogły się zdecydować i do ostatniej chwili byli rozbiegani jak bezpańskie psy.

 

Zaś ciapaci na tyle na ile ich znam solidarnie poszli głosować na lewicę bo wiadomo ta ich ściągnie jak najwiecej mimo, że Koran nakazuje jechać z lewicą krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Król Jarosław I said:

 mimo, że Koran nakazuje jechać z lewicą krótko.

Koran jedno, ale Imamowie, we Francji przynajmniej, od lat głoszą, że szatana należy pokonać jego własną bronią i otwarcie zachęcają do głosowania na partie lewicowe. 

 

A potem lewaczki w jasyr i do haremu, a resztę pod nóż. Allahu Akbar! 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

Koran jedno, ale Imamowie, we Francji przynajmniej, od lat głoszą, że szatana należy pokonać jego własną bronią i otwarcie zachęcają do głosowania na partie lewicowe. 

 

Oczywiście. A Chomeini co zrobił podczas rewolucji irańskiej ? Naobiecywał czerwonym byle się do niego przyłączyli i mu pomogli a po dojściu do władzy posprzątał z nich Iran i do niewidzenia :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Polacy również. 

 

Nie nie jesteśmy tak głupi jak Niemcy, proszę nie szerzyć TVNowskiej retoryki niższości Polaków od wszystkich innych wystarczy, że ta zażydzona jaczejka już to robi nieprzerwanie od jakiegoś ćwierć wieku.

 

Proszę tam najpierw wyjechać i pożyć i dopiero wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

proszę nie szerzyć TVNowskiej retoryki niższości Polaków od wszystkich innych

Nikogo nie zaniżyłem, tylko zrównałem ponieważ nie widzę wyższości jednych nad drugich we wyborze władz.

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Proszę tam najpierw wyjechać i pożyć i dopiero wypowiadać.

Może i masz rację, wpierw tam warto by było pojechać i pożyć to dopiero opinia będzie trafniejsza. Dzięki za sprostowanie @Król Jarosław I w sumie masz słuszność.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na SPD głosowali migranci, ale w regionie z największą liczbą migrantów - Badenia Winterbergia - wygrał CDU (chyba jako jedyny teren). O tym wyborach zadecydowali ludzie z pokolenia '50 i '60, bo ich jest najwięcej (rdzenni Niemcy). 
https://www.destatis.de/DE/Themen/Gesellschaft-Umwelt/Bevoelkerung/_Grafik/_Statisch/migration-altersaufbau.png?__blob=poster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.