Skocz do zawartości

Panie w social media o sobie - prawda nas wyzwoli


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Social media to ciekawe zjawisko, z jednej strony miliony wyposzczonych simpów pompujących ego atencjuszek co zniszczyło rynek matrymonialny gdzie myszka 5/10 myśli że jest 10/10, z drugiej tik-sroki, dupogramy stają się pamiętnikiem kobiet. Dokładnie tak, te obrazki, złote sentencje to pamiętnik kobiet.

Myślę że dobrym pomysłem byłoby zebranie prawd o kobietach, które mówią o sobie i innych Paniach, cóż tak nie otwiera oczy jak własna krytyka.

 

Podrzucam pierwszą, która ma 100% racji, cytat:  "lepiej skończyć samotnie włócząc się po pustyni niż mieć do czynienia z zgorzkniałą kobietą"

 

 

Oczywiście nie tyczy się to wszystkich kobiet, ale tylko kobiety mogą sprowadzić na ziemię inne kobiety, niestety, więc warto przekazywać te treści.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, spacemarine napisał:

Oczywiście nie tyczy się to wszystkich kobiet, ale tylko kobiety mogą sprowadzić na ziemię inne kobiety, niestety, więc warto przekazywać te treści.

Ukrócenie państwa opiekuńczego wystarczy :)

 

Wtedy mężczyźni wrócą do łask.

10 minut temu, spacemarine napisał:

Myślę że dobrym pomysłem byłoby zebranie prawd o kobietach, które mówią o sobie i innych Paniach, cóż tak nie otwiera oczy jak własna krytyka.

Kobieta powie prawdę, gdy jest to w jej interesie.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, spacemarine napisał:

Social media to ciekawe zjawisko

Social media pokazują prawdziwą naturę kobiet.

 

One takie są naprawdę i wszystkie bez wyjątku.

23 minuty temu, spacemarine napisał:

prawd o kobietach

Wszystkie prawdy masz już na forum.

 

A jedna z nich jest nadrzędna i pierwsza:


Chodzi o geny i działa to w dwie strony.

 

Inne rzeczy potrzebne mężczyźnie w dziejących się teraz czasach to nie jak podrywać/rozmawiać i inne tańce godowe tylko jak zminimalizować skutki porażki jak się tych genów nie ma, nawet gdyby trzeba było całkowicie odpuścić kobiety.

 

Także śmieszą mnie również rady od tych lepiej urodziwych bo patrzą na świat przez swoje okulary, znany tu wszystkim i lubiany @self-awarejuż dawno temu wyjaśnił temat.

 

Ps.Wracaj na forum @self-awarebo wiem że zapewne przeglądasz od czadu do czasu.

17 minut temu, mac napisał:

Pomyślcie, że nawet ci co żyli w czasach biblijnych mieli z babami przejebane

Może ten cały Jezus to był pierwszy MGTOW w historii.xd

 

Już 2koła lat temu wiedział że kobiety to nie wszystko bo są ważniejsze rzeczy.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, cst9191 said:

Kobieta powie prawdę, gdy jest to w jej interesie.

Dodatkowo, kobieta w usłyszaną prawdę nie uwierzy, jeśli nie leży to w jej interesie.

 

37 minutes ago, spacemarine said:

nie otwiera oczy jak własna krytyka

O ile to rzeczywiście krytyka, a nie polowanie na atencję rzeszy "niezagospodarowanych" red-pillowców, w celu podsunięcia im na zanętę obrazka "himalajki innej niż wszystkie inne" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BlacKnight napisał:

Może ten cały Jezus to był pierwszy MGTOW w historii.xd

Nie rozumiesz, że Jezusa wstawiła obca cywilizacja, żeby ukierunkować ludzkość przed ostateczną zagładą? Później mieli aliena wysłać, żeby opierdolił wszystkich ze smakiem, ale ostatecznie stwierdzili, że lepiej będziemy cierpieć sami ze sobą, aż się rozpierdolimy 😆 Miałem wizję po twoim poście.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 najlepsze, że to prawda 😆 Ciekawe, jakie foszki strzelały baby w jaskiniach, kiedy piździło na zewnątrz. Nie upolowałeś kurwa takiego wielkiego mamuta, jak sąsiad, a oni teraz ciepło mają, a my się grzejemy jakimś gównianym dzikiem. Wypierdalaj spać w kącie. Co się zajmujesz tymi gówno rysunkami na ścianach jaskini? Myślisz, że kogoś to będzie obchodziło? Ty jebany nieudaczniku, tylko wódz ma tutaj jaja xD Na 100% tak było 😆

  • Haha 26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

@cst9191 najlepsze, że to prawda 😆 Ciekawe, jakie foszki strzelały baby w jaskiniach, kiedy piździło na zewnątrz. Nie upolowałeś kurwa takiego wielkiego mamuta, jak sąsiad, a oni teraz ciepło mają, a my się grzejemy jakimś gównianym dzikiem. Wypierdalaj spać w kącie. Co się zajmujesz tymi gówno rysunkami na ścianach jaskini? Myślisz, że kogoś to będzie obchodziło? Ty jebany nieudaczniku, tylko wódz ma tutaj jaja xD Na 100% tak było 😆

 

Ciekawe ile takich dam ukamienowali :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cst9191 napisał:

Ciekawe ile takich dam ukamienowali :D

Napierdalali kamieniami, kazali się ubierać w szmaty, bili kijami na długość ramienia, palili na stosie, nie pozwalali głosować, uczyć się i tak dalej, a to i tak nic nie pomogło 😆 W końcu powstał odłam kuków, którzy stwierdzili, że lepiej słuchać kobiet, bo one się nawet kija długości ramienia nie boją, dajmy im prawo głosu, pozwólmy na robienie wszystkiego i zobaczymy, co będzie. Później kuki wychowywały dzieci po wodzu i tak to się kręci do dzisiaj. Z łowcy kobiety przez pokolenia zrobiły kuka, który nie ma własnego zdania i wszystkiego się boi. Można to uznać za dziejowe osiągnięcie.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne złoto, oczywiście nie wszystkie są takie czy tak bezpośrednie, ale kto z Was poszedł na spotkanie, wydał kasę i czuł się wykorzystany, dlatego ja  na pewnym etapie tylko zapraszałem do parku.

Złote Myśli z filmu poniżej:

- pokaż mi swoje konto

- pokaż zwrot podatku

- pokaż ciało i obróć się o 360 stopni

- bądź mężczyzną i zapłać moje rachunki

 

Prawda nas wyzwoli Panowie, powoli, ale coraz więcej facetów odchodzi z plantacji:

 

 

Zauważcie też tą męską energię tych Pań, ostatnia ma też czarny pas w machaniu rękoma, niemal jakby rapowała, komedia.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nesq napisał:

Pierwszy lepszy , większy kryzys i skończy się pajacowanie na instagramie a zacznie robienie loda za puszkę tuńczyka 

 

Już rok temu co niektórzy zacierali ręce że przez obostrzenia skończy się era internetowych gwiazd. I co ? c.hujów sto :).

 

To o czym piszesz mogłoby wystąpić tylko w czasie konfliktu zbrojnego. I to takiego na pełnej kurtyzanie.

 

2 godziny temu, nesq napisał:

puszkę tuńczyka

 

Mało kaloryczny. Polecam peklowaną wieprzowinę lub rację typu MRE.

Do tego kilka kartonów "fajek" oraz beczkę bimbru. Na czas W to lepsza waluta niż złoto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto przyszłość, Pani się chwali że ma 17 metrów na kredyt do 60-tki, bo po co więcej jak się ma tylko psa:

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27629475,ceny-mieszkan-w-warszawie-moje-17-i-pol-metra-bede-splacac.html?disableRedirects=true

 

Śmierdzi  zmyślonym artykułem, ale tak się urabia te tęgie głowy w tym kraju.

 

Kolejne złoto, proces degeneracji jest tak duży, że już nawet na wyścigi występuje chwalenie się w necie np jak będzie wyglądała zdrada:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczesne Juleczki mają tak sprane mózgi propagandą medialną, że praktycznie wyłączenie na zawsze internetu i braku dostępu do socjal mediów mogło by coś zmienić. 

Dodatkowo wielki kryzys  konfliktem zbrojnym w tle gdzie nie było by praw i moralności tylko brutalne, prymitywne życie czyli prawo silniejszego. 

Przeświadczenie kobiet o swojej zajebistosci przechodzi już wszelkie pojęcie a zenadometr u mężczyzn wybija poza skalę akceptowalności. 

Kobiety już się nie kryją, że wszystko im się należy skoro tak niech mężczyźni w drugą stronę robią to samo i zaczną wymagać może to  nauczy panie pokory. 

Na dzień dzisiejszy coraz więcej mężczyzn nie ma ochoty na związki małżeństwa a co dopiero na przebywanie wśród kobiet, praktycznie rozmowa z kobietami do niczego nie prowadzi bo nie mają za wiele do powiedzenia czy zaoferowania. 

Te z filmików to czeka jedna przyszłość zostanie starymi pannami, zniszczonymi przez system i kutangi Chadów. 

I teraz marzenia o tym, że inne kobiety sprowadzą na ziemię resztę kobiet jest infantylne. Kobiety pilnują swoich interesów i nigdy nie zadziałają na korzyść mężczyzn. A to, że jest coraz więcej świadomych kobiet bo mają naturę męską niczego nie zmieni, są statystyką a w najgorszym wypadku reszta kobiet je dojedzie by zamknąć im usta. Ten świat to chore miejsce z istotami, którymi łatwo można manipulować, rozgrywać i ustawiać pod siebie dlatego psychopaci rządzący ta planeta już odpowiednio zadbali by to im było dobrze kosztem reszty. 

Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło i długo nie zmieni, co prawda podczas plandemi kobiety staly się bardziej milsze i otwarte na znajomości, ale dalej panuje stary schemat gdzie wygląd, pieniądze i status są najważniejsze dla kobiet. 

W ramach treningu bracia tak jak kiedyś mi pewien mądry brat z forum doradził proponuję byście nie dawali darmowej atencji, pomocy, wyręczania kobietom a jeżeli tak to pytajcie co dostaniecie w zamian. Nieuczciwe kobiety będą się wykręcać i nie zrobią i nie dadzą nic dlatego takie z automatu olewajcie ciepłym moczem. 

Życzę godności, honoru i szacunku do samych siebie bo wielu zapomniało jak wartościowymi jednostkami są a stawiają kobiety na piedestale czyli istoty którym praktycznie nic się nie należy. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iceman84PL said:

Współczesne Juleczki...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Calhouna

A kwestia kryzysu czy wyłączenia internetu może się zmaterializować w kilka godzin, nie mówiąc o kilku dniach. Jedna flara słoneczna, brak prądu (nie działa ogrzewanie, woda, pompy benzyny, sklepy nie mogą nic legalnie sprzedać etc.) i w 48 godzin mamy reset globalny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.