Skocz do zawartości

Dzięki za


regis

Rekomendowane odpowiedzi

1) Dziękuję moim starym za to, że są takimi jakimi są:

- Dość biedni. W życiu dużo PLN-ów nie ugrali (choć studia fundowali - ich ambicja, nie moja) więc znam wartość złotówki.

Za gnojka wkurw, że inni mają, a ja nie. Teraz jak widzę łepka, co od starego dostał Audi TT na 18-tkę do tynkowania przed laleczkami, to tylko mi żal szczeniaka bo tego nie doceni.

- Razem. No, że nie rozwiedli się jak byłem mały, bo kto wie co by mi to z psychą zrobiło.

- Dobrymi nauczycielami. Teraz wiem, że jeśli kiedykolwiek znajdę niewiastę do wiązania się, to wiem jakich wzorców nie powielać i jak mój związek nie będzie wyglądał.

2) Dziękuję losowi, że nie mam resortowych przodków. Teraz wiem, że byłoby to dla mnie ciężarem. Że mi PRL dziadka (nauczyciela) nie zgnoiło, a uczył też historii...

3) Dziękuję szkołom/uczelni, że mimo usilnych starań nie zrobiły ze mnie leminga i że nie wypleniły we mnie sympatii do słowa pisanego, dzięki czemu uda mi się co jakiś czas przeczytać jakąś ciekawą knigę.

4) Dziękuję życiu, że jakiś czas temu udało mi się uchylić powieki i zacząłem widzieć co się dzieje dookoła mnie na przeróżnych płaszczyznach. Że zaczynam rozumieć dlaczego pewne rzeczy się stały, a inne nie miały miejsca. Odrobina świadomości nie zaszkodzi.

5) Dziękuję, że urodziłem się w Polsce. Pomimo tego, że bluzgam jak widzę z czym tu się musimy męczyć to cieszę się, że nie siedzę gdzieś na obczyźnie u barbarzyńców. Obecnie kwitnie we mnie duma narodowa przemieszana z narodowym wkurwieniem.

6) Dziękuję niektórym ludziom, którzy przywracają mi szacunek do naszego gatunku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.