Skocz do zawartości

Dzień chłopaka


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu to słowo na M😆

 

Te życzenia to chyba nie dla mnie, ponieważ już od dawna jestem mężczyzną, a chłopakiem postanowiłem nie być już dawno temu, tym bardziej narzeczonym lub mężem i błogosławię ten dzień kiedy zostało to przeze mnie postanowione. Chłopakom należy raczej współczuć, ponieważ życie z myszką, tym bardziej pod jednym dachem, to katorga.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Lalka choć mam mały mindfuck czy "święto chłopaka" to święto facetów, którzy są czyimiś chłopakami czy to druga wersja dnia mężczyzny?

 

Wiki rzecze:

 

Cytat

Dzień Chłopaka – święto obchodzone 30 września przez nastolatków w Polsce.

 

Ale i tak miło :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lalka napisał:

Ciekawe co by zrobiły gdybyś wygrał nagrodę główna. 😁

Nic bym nie powiedział :D

 

Nagroda główna wynosiła 200 tys. Schowałbym do kieszeni. Po pracy jazda z realizacją! Potem bym pomyślał w co inwestować, na pewno bym nie szastał na prawo i lewo.

 

Wygrałem tylko 5 zł, a co tam, odbiorę i kupię sobie coś słodkiego na jutrzejszą trzydniową wycieczkę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, Lalka napisał:

Ciekawe co by zrobiły gdybyś wygrał nagrode główna. 😁

 

To, co prawdziwy mężczyzna robi w takiej sytuacji z okazji swojego święta - kupiłby myszce bukiet pięknych kwiatów + nowe BMW.

Dzień kobiet - dzień otrzymywania kwiatów przez kobietę.

Dzień chłopaka - dzień kupowania kwiatów dla kobiety. ;)

 

Dzięki, za życzenia.


 

Edytowane przez Exar
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dzień chłopaka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.