Skocz do zawartości

Wpływ bad boya na "dobrą" dziewczynę


Lambert

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie refleksja odnośnie tego forum.

Dużo u nas mówi się o tym że Panie są w stanie zrobić dla bad boya wszystko. Przyklady przewijały się na forum, yło to dla mnie jasne i nie poddawałem tego nigdy w wątpliwość mimo, że nie widziałem tego na własne oczy. Aż do teraz...

Nie chcę zdradzać kim jest dla mnie ta Pani i skąd mam o niej informacje. Jedyne co mogę powiedzieć to, że absolutnie nic nie zmieniłoby się w moim życiu gdyby jej w nim nie było i nie jestem i nie byłem z nią w żaden sposób związany. 

Przechodząc do meritum.

Dla 99% facetów ta dziewczyna to himalajka, więc nie wnikajmy głębiej w to jaka jest na prawdę. Poznaje ona faceta (kojarzę go z widzenia i od razu wiem co się szykuje). Reakcja jej koleżanek: "Boże jaki on cudowny, jak on Cię kocha, ect."

Typ to klasyczny bad boy: przystojny + alko, dragi, sterydy, koledzy. Nie pracował bo był chory (jak dla mnie to nic poważnego ale ch*j nie moja sprawa). Sypał jej bez przerwy zenujacymi tekstami, jak z jakiejś telenoweli. Ona świadoma jego wad, ale on się dla niej zmieni. A ona mu w tym pomoże. No po prostu miłość przezwycięży wszystko...

 

Przenieśmy się w w przyszłość o kilka miesięcy do czasów obecnych. Jak wygląda sytuacja u tej dziewczyny?

- jest w związku z tym typkiem cały czas, a jakże 

- manipulacje ze strony chłopaka level:"4 klasa podstawówki" ale działają, więc używa ich często.

- kilka razy ze sobą zrywali ale szybko wracali do siebie

- on dalej nie pracuje, ona utrzymuje ich oboje, plus pożycza mu hajs

- w domu w standardzie jest teraz alko, dragi (te takie co sie ma nos zapchany później 😉) od czasu do czasu, ale jak sama Pani stwierdziła "raz na jakiś czas to nie uzależnia". Biorą oczywiście oboje.

- imprezy w weekendy i w tygodniu. Jak sama stwierdziła "trzeba się od czasu do czasu rozerwać" ch*j że zaniedbuje pracę. 

- "antykoncepcja, a na co to komu jestem w takim wieku, że już dojrzałam do dziecka"

- te zenujace teksy ze strony typa zaczęły ustępować miejsca chamskim i prostackim. Dziewczyna dalej ma maślane oczy, a ja czekam kiedy się pierwszy wpie*dol szykuje.

 

 

Mógłbym tak dalej przytaczać tylko po co, wszyscy znają schemat.

 

Ciekawa telenowela się zaczyna robić. Kupuję popcorn na zapas bo potem mogę nie zdążyć jak się akcja zacznie rozkręcać. Liczę na epicki finał, chociaż domyślam się reszty fabuły.

 

Co do dziewczyny:

A taka się fajna "inna niż wszystkie" wydawała...Taka himalajka... Taka rozsądna i inteligentna... no popatrz... kto by się spodziewał...

Ja. Ja bym się spodziewał. Bo dzięki temu forum przestałem w głupie bajeczki wierzyć, że kobiety nie patrzą na wygląd, że szukają stabilizacji i bezpieczeństwa, a miłość przezwycięży wszystko. 

Dziękuję. 

"Byłem ślepy, a teraz widzę"

  • Like 27
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle - Sebek daje emocje, więc dla Sebka zawsze jest miejsce w życiu (tj. między nogami).

 

Do tego pewnie umie akuratnie panią poniżyć w łóżku i zerżnąć, czego z moich obserwacji wielu nie umie/wstydzi się (a to dla Pań potężna dawka emocji których one tak potrzebują).

 

W rezultacie pani przyjmuje go bezkrytycznie, a nawet zaczyna żyć niczym kochaś ;)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Pannie brakuje orbitera 

Orbitery były na początku. Tindery nawet były. Teraz za bardzo zakochana by się innymi facetami przejmować. Ale to za wcześnie jeszcze by się w ramię orbiterom wyplakiwać. Jeszcze chwila

 

2 minuty temu, Exar napisał:

wiedźminie - ratuj ją!

Jestem wiedzminem, nie białorycerzykiem.  Ubliżasz mi teraz.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrutu tutu majtki z drutu. Mój kolega poznał przez przyjaciela laske. W 2015 roku. Mieli kontakt potem przez skypa przez rok? On 2 Chinach. Ona na studiach. Wrócil z Chin. Gościu ulaniec z tłustymi włosami. Zaczął u niej mieszkać. I to ona go utrzymywała. Laska całkiem dobra i ruchalna. Co nie było w mieście studenckim innych bolcy? Tylko gruby ulaniec z tłustymi włosami. Czekała na niego dwa lata. A potem go jeszcze utrzymywała. Po 6 latach znajomośći wzięli ślub ostatnio. I gdzie ten wasz bad boy. Chad srad i chuj wie co jeszcze. Gości ciepłe kluchy

  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem kobietę, która możliwe że jest nawet jakąś modelką, nogi miała 10 na 10 - jeszcze fajnie podkreśliła swój największy atut i cały sklep się za nią oglądał, specjalnie obserwowałem reakcje. Byłem ciekaw z kim przyjechała czy sama czy może z obstawą a akurat tak się złożyło, że ja pierwszy wyszedłem ze sklepu i potem widziałem z kim wychodziła.

No cóż, powiem to tak - jeśli wyobrazicie sobie 100 facetów, to akurat udało jej się wybrać dziwnym trafem specyficznego - "mrocznego pana" wydaje się, że AKURAT no nie było innych chętnych :D 

Koleś cały w tatuażach, jak odjeżdżał swoim BMW za nie wiem 6,000 zł ze sklepu to oczywiście z piskiem opon by oznaczyć swoją dominację i dać znać o sobie (typowe zachowania samców alfa i dla mnie mega męczące osobiście, same alfa męczą mnie mocno). I chyba nie muszę mówić, że to z nim nasza piękność gdzieś sobie jechała :-))

 

A wpływ to taki, że potem to są wraki psychiczne szukającego kogoś do ustatkowania się, gdy nogi 10 na 10 robią się 7 na 10 i z 23 lat robi się o kilka więcej. Stąd też najgorszą rzeczą jest nie to, że bad boje mają dostęp do kobiet w ilości hurtowych, najgorsze jest to że poczciwy chłopak uważa, że trafił na fajną dziewczynę, której się nie powiodło i on ją uratuje od własnych złych wyborów. 

Ta, która by na niego nie spojrzała wcześniej, jest tą samą która wróci do niego gdy czas zabawy się skończy i zacznie się prawdziwe życie. Reklamując się niczym polonez 2000 z niskim przebiegiem i mała ilością wad, oprócz rzecz jasna tych ukrytych, bo te są zatajane dla naszego dobra.

 

Takich historii, gdzie naprawdę atrakcyjne kobiety latają za największymi padakami to znam na pęczki i zawsze gdy sięgam pamięcią wstecz jest identyczny pociąg do samodestrukcji kobiety i jej ewentualnego dziecka. Bo to dziecko płaci za brak kontroli nad cipką przy bad boju najbardziej. Kobiety które wychowują samotnie dzieci bo wybrały chujowo, sprawiają że ich własne dzieci doświadczają wielu problemów psychicznych w dorosłym życiu jeśli zajdą w ciążę. A więc "wpływ bad boya" to tak naprawdę wpływ na dzieci kobiety późniejsze i zdrowie psychiczne społeczeństwa, okradanie, rabunki, agresja, nienawiść do własnej matki i inne tego typu kwiatki potem wychodzą. Stąd też znanym zagraniem jest upolowanie plemników od osiedlowego bandyty i oferowanie swojej miłości, jakiemuś kolesiowi który się przy niej kręcił. 

 

Niestety dzisiejsze kobiety są okropne i własne dziecko poświęcą na ołtarzu swojej własnej głupoty określając to "zdrowym egoizmem".

Stąd też gdy dzisiejszy mężczyzna zawierzaj kobiecie jest samobójcą. Dzisiejsza kobieta po prostu wydaje się nie być godną zaufania, bo biorąc np ślub z nią to jak dawanie pistolu z nabojami dziecku, które nie wiadomo kiedy postanowi sobie wystrzelić i sprawdzić ile faktyczne władzy ma.

 

Kobiecie można zaufać, jeżeli daje oznaki zaufania i jest skłonna do poświęceń na waszą rzecz i waszego dobra, egoistką stanowcze raczej nie. Bo dla niej się nie liczysz ty tylko to co możesz dla niej zrobić.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 12
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Montella26 napisał:

Śrutu tutu majtki z drutu. Mój kolega poznał przez przyjaciela laske. W 2015 roku. Mieli kontakt potem przez skypa przez rok? On 2 Chinach. Ona na studiach. Wrócil z Chin. Gościu ulaniec z tłustymi włosami. Zaczął u niej mieszkać. I to ona go utrzymywała. Laska całkiem dobra i ruchalna. Co nie było w mieście studenckim innych bolcy? Tylko gruby ulaniec z tłustymi włosami. Czekała na niego dwa lata. A potem go jeszcze utrzymywała. Po 6 latach znajomośći wzięli ślub ostatnio. I gdzie ten wasz bad boy. Chad srad i chuj wie co jeszcze. Gości ciepłe kluchy

Przypadek potwierdzający regułę.

 

Statystyka mówi , że muszą istnieć takie sytuacje ponieważ prawdopodbieństwo wystąpienia czegoś takiego nigdy nie wyniesie 0.

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lambert - cały wic polega teraz na tym, że na Panią nie ma się co obrażać, gniewać, mówić / pisać złych słów - to kobieca biologia i tego nie oszukasz. Dla mnie mogą się szlajać z największymi patusami, obdartusami, dawać Mokebeuszom i Rodrigom czy innym pasterzom kóz i droga wolna - tylko niech nie kłamią na ten temat.

 

Natomiast trzeba potępić gdy:

- Pani już się wykutasi i "dorośnie" czytaj będzie szukała beciaka do związku, który będzie na nią, i być może jej bękarta, tyrał

- Pani będzie ciągnąć socjał pod tytułem "samotna madka" na który my wszyscy, będziemy solidarnie y*bać bo jej się zachciało emocji

- kłamie na temat tego jaką to nie jest cnotką

 

 

0 złości i żalu do Pań. To w większości bioroboty. Uważać, obserwować, nie dać się złapać w gównopułpakę "miś, jestem inna niż wszystkie". Nie jesteś. Jesteś xerem. W 99.99% przypadków.

 

comment_8OdNjFdPc9ZMYbyQRvrMdL3sXnJ6Z0px

 

 

6uz75p5xl5j01.png

 

3983118.jpg

 

Finały tej historii są dwa:

1. Pato-rodzinka + ciągnięcie socjału na alko i ćpanie

2. Beciak y*biący na nie swojego bękarta

 

No i oczywiście Pani zryje psychę ewentualnemu dziecku ale to już @SzatanKrieger opisał.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 17
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, SzatanKrieger said:

Koleś cały w tatuażach, jak odjeżdżał swoim BMW za nie wiem 6,000 zł ze sklepu to oczywiście z piskiem opon by oznaczyć swoją dominację i dać znać o sobie (typowe zachowania samców alfa i dla mnie mega męczące osobiście, same alfa męczą mnie mocno).

Masz kompletnie złą definicję samca alfa.

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Montella26 napisał:

Śrutu tutu majtki z drutu

 

Chyba Twoje.

Nie znasz się a pitolisz, jakieś nieprawdziwe przykłady podajesz. 

 

Znam gościa, prawdziwy arch_e-typ wojownika poety. 

Potrafi zabijać z zimną krwią dzikie zwierzęta żeby przeżyć, jest koneserem boksu, dobrej muzyki i filmu. 

Ma w sobie sporo wrażliwości, ostatnio długo tulił do siebie małego pieska. Piesek nie przeżył. 

A kiedy włożył rękę w temperaturę płynnej stali, na dodatek zaraz potem odgryzł mu ją lew, owinął tylko kikut jakąś szmatą i robił dalej swoje. 

 

Panny się zabijają o niego, przy nim muszą zakładać podpaski nawet gdy nie mają okresu. 

 

No! Także ten! Nie pisać mi tu że baby nie lecą na takich! 

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gixer napisał:

Autentyk:

 

https://ibb.co/SBTSD84

 

Dodam że

Anżela typ solaryjny :D Mocno tlenione włoski :D 

https://ibb.co/c2pzVvQ

 

Coś sugerujesz?

 

Porządna dziewczyna szuka porządnego, ułożonego chłopaka. A dziecko? Przecież to największe szczęście...

 

"Nie ważne kto spłodził, ważne kto wychowa" - autor nieznany

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gixer napisał:

Autentyk:

 

https://ibb.co/SBTSD84

 

Dodam że

Anżela typ solaryjny :D Mocno tlenione włoski :D 

https://ibb.co/c2pzVvQ

 

Po co to całe "mazakowanie" twarzy? Wizerunek upubliczniony na np. portalu społecznościowym staje się osobą publiczną. Tak samo "mazakowanie" tablic rejestracyjnych.  Bez wglądu w  CEPIK to sobie można.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baca1980 napisał:

 

Po co to całe "mazakowanie" twarzy? Wizerunek upubliczniony na np. portalu społecznościowym staje się osobą publiczną. Tak samo "mazakowanie" tablic rejestracyjnych.  Bez wglądu w  CEPIK to sobie można.

Na wszelki wypadek gdyby Sebastian czytał forum 😂 po co mi druty w szczęce 😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię w popołudniowy, ciepły, letni dzień, wysłać kobiecie następującą wiadomość :

 

   - Wyślij mi swoje zdjęcie w ładnej bieliźnie. Miłego dnia.

 

Dziewczyny autentycznie mną zainteresowane zrobią wszystko by mi owo zdjęcie wysłać, wygiąwszy się w dziwacznych pozach, spędzą 2 godziny na wyszukiwaniu odpowiedniej pozycji w lustrze, by czasem nie było widać wyimaginowanego fałdku tłuszczu na tym zdjęciu.

 

Dziewczyny mające mnie w dupie, niezakochane, niezauroczone we mnie odpiszą mi wiadomość typu " Chyba śnisz"

 

Boże, jakie kobiety są proste.

 

Proste,  niczym, kaloryfer żeberkowy :D 

 

Kochane są kobietki :) 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lambert napisał:

Jestem wiedzminem, nie białorycerzykiem.  Ubliżasz mi teraz.

 

Oj, Lambert, Lambert, ubliżyłbym gdybym opowiedział jakąś fraszkę. 😅

 

Czy my czytaliśmy te same książki? Ja czytałem wspaniały sześcioksiąg o będącym na każde skinienie czarodziejek pizdeuszu, który "umiał w siekanie mieczem", ale dla zjełczałej i dla niepoznaki maskowanej bzem i agrestem (niepłodnej w dodatku) groty dałby się wtrącić do lochu, pokroić i spalić. Z kolei w W3 nawet bandzior Lambert po bitwie w KM odjechał z Keirą Metz, żeby zostać jej osobistym Tołdim na posyłki. :)

Także wiesz, może być, że miałem jakiś błędny przekład, albo nie odkryłeś jeszcze prawdziwej natury wiedźmiństwa w zbroi kota całej na biało. hehehe 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Montella26 napisał:

Śrutu tutu majtki z drutu. Mój kolega poznał przez przyjaciela laske. W 2015 roku. Mieli kontakt potem przez skypa przez rok? On 2 Chinach. Ona na studiach. Wrócil z Chin. Gościu ulaniec z tłustymi włosami. Zaczął u niej mieszkać. I to ona go utrzymywała. Laska całkiem dobra i ruchalna. Co nie było w mieście studenckim innych bolcy? Tylko gruby ulaniec z tłustymi włosami. Czekała na niego dwa lata. A potem go jeszcze utrzymywała. Po 6 latach znajomośći wzięli ślub ostatnio. I gdzie ten wasz bad boy. Chad srad i chuj wie co jeszcze. Gości ciepłe kluchy

Może:

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Pani już się wykutasi i "dorośnie" czytaj będzie szukała beciaka do związku, który będzie na nią, i być może jej bękarta, tyrał

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lambert napisał:

Sypał jej bez przerwy zenujacymi tekstami, jak z jakiejś telenoweli. Ona świadoma jego wad, ale on się dla niej zmieni. A ona mu w tym pomoże. No po prostu miłość przezwycięży wszystko...

Czyli standard "makaron na uszy wywołujący miłość u kobiety" + początkowo odpowiednie zachowanie, gdyż:

4 godziny temu, Lambert napisał:

Reakcja jej koleżanek: "Boże jaki on cudowny, jak on Cię kocha, ect."

=

4 godziny temu, Lambert napisał:

kilka razy ze sobą zrywali ale szybko wracali do siebie

- on dalej nie pracuje, ona utrzymuje ich oboje, plus pożycza mu hajs

 

4 godziny temu, Lambert napisał:

Dziewczyna dalej ma maślane oczy,

 

 

Samym wyglądem takiego efektu by nie uzyskał.

Musi mieć opanowane odpowiednie umiejętności miękkie, co sam zauważyłeś:

Cytat

Sypał jej bez przerwy zenujacymi tekstami, jak z jakiejś telenoweli.

aby móc wywoływać u kobiet tak głębokie reakcje.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.