Skocz do zawartości

Bójka pod sklepem zdziwienie


Chadernest

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę opisać pewną sytuację z dnia wczorajszego. 

Otóż zjechał em w rodzinne strony na trochę i jak zwykle moje patologiczne rodzinne osiedle pokazało dobry cyrk wczoraj a mianowicie :

Mam kolegę takiego nazwijmy go adam obdarzonego niezwykłą siłą w wieku 13 lat targal 100 na klate xd taki mutant łapy od pluga oderwane jak to się mówi, chłopak 24 lata do agresywnych nie należy. 

Otóż ma dziewczynę fajna kobitka  pracuje w monopolowym i tak się akurat złożyło że ja szedłem wczoraj po piwko a On po nią, żeby razem wrócić do domu. 

Stoimy przed sklepem gadka szmatką o czasach z przeszłości, 10 min przed zamknięciem zajeżdża 3 cwaniaczków takich wiecie podpici, szczęka wygięta, pseudo gangsterka w bmw za 20kola. 

Długo nie trzeba było czekać jebnięcie z bara mojego koleżke, ten odbitka cep na łeb uwierzcie mi że jak wyłapał to aż mu coś zaskwierczało w głowie, nie zdążyłem zawiązać pieska bo mam takiego malutkiego bałem się że go zdepcze, a ten podlatuje do drugiego. 

Ten drugi postawa, trzyma garde, ale nic to nie daje bo Adam wali strzała przebijającego garde prosto w klate myślałem że mu ręce połamał ten pada na kolana i nie może złapać oddechu. (przyznam że się trochę przeraziłem jak to zobaczyłem facet się zrobił żółty w minute} 

3 kolega stoi zamurowany i zaczyna przepraszać. 

Adam jak gdyby nigdy nic mówi spoko Tobie nic nie zrobię a sklep już jest zamknięty. 

Wychodzi kobita wracamy i gadamy o tym {w sumie też bez większych podniet bo u nas piątek sobota to zawsze były krzyki i bójki} 

Mówię ty adaś ja wiedziałem że zawsze byłeś silny ale kurwa to to była przesada a on mówi do mnie

Słuchaj ja już trenuje 12 lat boks. 

Siedzę w domu pije piwo mówię kurwa ja biegam ćwiczę jestem od niego większy ogólnie. Tamte lebki też mali nie byli. 

To wszystko trwało tyle że nie zdążyłem psa przywiazac kurla xd

Zdałem sobie sprawę jak można się pomylić. Zaimponował mi jak wrócę do siebie zapisuje się na boks. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.