Skocz do zawartości

Fejs, WhatsApp, Insta mają awarię


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, maroon said:

Nie opłacili na kolejny okres? 😂

 

12 minutes ago, UncleSam said:

gdzie tak pisza. Kupujemy to xD

To jednak nieprawda. Jedna ze stron, która podaje właścicieli nazw domen, wprowadziła w błąd. 

 

https://heavy.com/news/is-facebook-domain-for-sale-whois/

 

 

Problem z dns-em. 

https://www.zdnet.com/article/what-took-facebook-down-major-global-outage-drags-on/

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Szkoda, że naprawią. A mogło być tak pięknie. Ale rynek próżni nie znosi. Na miejsce jednego raka, powstały by dwa. 

50 minutes ago, maroon said:

Samobójstwa witamnek będą

 

Nie będą mogły wypiąć dupy na Insta TikToku przez parę godzin. Ich życie może runąć w gruzach. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem na comparic rano bodajże, że jest afera ponieważ fejsbuku przeprowadził sobie ciche badania na temat szkodliwości apek i siedzenia przed smartfonami wśród ludzi i wyszło, że jest zajebiście szkodliwe aby następnie nic przeciw temu nie zrobić tylko dalej lecieć w "wyniki, sprzedaż, zysk, pieniądze" no i ktoś tam zaczął gadać, wynosić z firmy różne dokumenty i się rypło.

 

Ponoć pracownicy fejsbiego nie są nawet wpuszczani teraz do swoich zakładów pracy.

 

Ogólnie to jebać to wszystko mam niestety obawy, że skończy się jak z TVNem czyli dużo krzyku i nic więcej.

 

A kobiety cóż... wiele z nich jest teraz pewnie bardziej rozbita niż zostając starą panną po 30stce 😪

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak jeszcze jakieś toktoki i YouTube walnęło, i piszę to całkiem na poważnie, byłoby bardzo dużo samobójstw na świecie, niektórzy karmią się jedynie plusami czy łapkami a tu odcinka na miesiąc? Szok.

 

Dla mnie to nie problem, FB nie używam, zamiast wysyłającego dane do FB Whatsappa ( nawet jak nie masz na pejsbuku konta) mam świetnego Signala którego wszystkim polecam.

 

Trzymajta się tam i nie zwarjujta😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Peter Quinn napisał:

Na ile obstawiacie, że to celowe - np. w celu przetestowania totalnego odcięcia... kiedyś tam, może w niedalekiej przyszłości w ramach jakiejś grubszej akcji? 
 

 

Odłączenie danego portalu to jest jeden pstryczek. W 2014 Turcy wyłączyli Tweetera i YouTube. Chiny blokują google. Co więcej, cały system, GPS bazuje na amerykańskich satelitach, więc jak ktoś podskoczy zbyt ysoko to nie ma problemu by go skarcić. Wiele treści zbanowanych na Googlach, YT i FB hula na rosyjskim VK :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, manygguh napisał:

Problem z dns-em. 

 

A to miałem to samo na neostradzie. Facebook, whatsupp, instagram muszą poczekać aż im się zapali zielona lampka na routerze to będzie dobrze.

 

Kto by pomyślał, że takie giganty jak facebook też korzystają z neostrady. Możliwe, że im też powiedzieli, jak mnie dawno temu, że muszą zrestartować router.

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.