Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

Zapraszam do kulturalnej wymiany zdań, a kto będzie najbardziej elokwentnym dostanie w nagrodę wyszczuplający pas na biodra ale od kogo to nie wiem.

Edited by SzatanKrieger
  • Like 2
  • Haha 9
  • Confused 1
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hola hola, nie tak prędko  

Ogłaszałem się tutaj, że szukam partnerki do gotowania, sprzątania (ruchanie nawet niekonieczne) w zamian za kwaterę i żadna się nie zgłosiła, więc prawdziwych kobiet tutaj niestety nie ma Samo przeb

Bardzo mocne słowa jak na kobietę.....

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

A jakże! 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

Jak uczy życie, tak i nie ;)

Ps. Drugie pytanie z dupy. Tutaj każda jest inna niż inne. 

• Like 1
  • Haha 7

Myślę że tak, ja bym @Obliteraror chętnie puknął, może coś z jego sławy by skapło na mnie (ależ dobór słów!)

@SzatanKrieger nie uważam że jakiekolwiek odpowiedzi będą miarodajne na anonimowym forum, gdzie internet przyjmie wszystko.

• Haha 6
4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Witam.

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

Sądzę, że tak. Pod warunkiem, że będzie miał s z a c u n e k do kobiety i samodzielnie myślał, nie opierał całej mądrości świata na tym forum.  Jeśli wyniósł z forum tylko nienawiść, pogardę i patrzenie na kobiety jak na gorszy gatunek, to nie sądzę. 

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

• Like 1
  • Haha 6
22 minuty temu, Wewerka napisał:

Pod warunkiem, że będzie miał s z a c u n e k do kobiety i samodzielnie myślał, nie opierał całej mądrości świata na tym forum.  Jeśli wyniósł z forum tylko nienawiść, pogardę i patrzenie na kobiety jak na gorszy gatunek, to nie sądzę.

Pozwolicie, że powyższe przetłumaczę na język polski:

Oaza Memów - Czy czuje pan • e pańska żona...

• Like 1
  • Haha 15
6 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Myślę że bardzo słabi kandydaci, bo większość w tym ja ma bardzo zaniżone poczucie własnej wartości 😉 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ostatnio nazwałeś to miejsce forum dla inceli. Nie twierdzę, że takich tu nie ma, ale tak generalizując obrażasz pozostałych braci, a chyba nie o to tutaj chodzi. 

• Like 2

Ogłaszałem się tutaj, że szukam partnerki do gotowania, sprzątania (ruchanie nawet niekonieczne) w zamian za kwaterę i żadna się nie zgłosiła, więc prawdziwych kobiet tutaj niestety nie ma :) Samo przebywanie w moim towarzystwie to już +2 do mądrości, więc tym bardziej nie rozumiem. Opanowałem aurę mistycyzmu i kwestie wysokiej świadomości, ale brudne gary mnie wkurwiają, dlatego babon mile widziany. Jakby Panie były zainteresowane to zapraszam na priv. Lepszego ode mnie nie znajdziecie. Nawet szejki podjeżdżające pod maca w limuzynach przy mnie to leszcze. Pozdrawiam (miejsce na twoją reklamę) xD

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 15
2 minuty temu, Chcni napisał:

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ostatnio nazwałeś to miejsce forum dla inceli. Nie twierdzę, że takich tu nie ma, ale tak generalizując obrażasz pozostałych braci, a chyba nie o to tutaj chodzi. 

M.in na takiej że jak napisałem kiedyś że przeleciałem pannę na drugim spotkaniu to zleciało się mnóstwo hejterow i zaczęli pisać teksty w stylu"nie masz czym się chwalić bo była łatwa i daje każdemu jak leci" ale te same osoby bardzo często piszą również że jak nie jesteś przystojny to nie masz co startować to żadnych panien bo i tak cię zleje.

Albo jak bym napisał że ta sama panna którą przeleciałem nie dałaby mi po miesiącu znajomości to by pisali że dla Chada dałaby na pierwszym spotkaniu. 

Więc gdzie tu rozum i logika?  

Jak dla mnie to jest bardzo słabe rozumowanie 

• Like 1
3 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

M.in na takiej że jak napisałem kiedyś że przeleciałem pannę na drugim spotkaniu to zleciało się mnóstwo hejterow i zaczęli pisać teksty w stylu"nie masz czym się chwalić bo była łatwa i daje każdemu jak leci" ale te same osoby bardzo często piszą również że jak nie jesteś przystojny to nie masz co startować to żadnych panien bo i tak cię zleje.

Albo jak bym napisał że ta sama panna którą przeleciałem nie dałaby mi po miesiącu znajomości to by pisali że dla Chada dałaby na pierwszym spotkaniu. 

Więc gdzie tu rozum i logika?  

Jak dla mnie to jest bardzo słabe rozumowanie 

Moźliwe, nie czytałem tego wątku ale wierzę, sam przyznałem że są też tu takie osoby. Jednak nie każdy użytkownik tego forum jest incelem, który naczytał się za dużo o kwadratowych szczękach i czadach. Ja tu widzę również inteligentnych gości, których posty lubię czytać. Wszędzie znajdziesz frustratów i nie dogodzisz im cokolwiek byś nie zrobił to i tak się do czegoś przyjebią. 

• Like 2

Jako, że szatan pyta panów o panie to odpowiem tak: 

Kazda przeciętna użytkowniczka tego forum nie ma niczego innego czego nie miałaby nieużytkowniczka forum więc pytanie tendencyjne. Użytkowniczka forum nadaje się tak samo jak każda inna z poza forum.

A o facetach niech piszą kobiety. No chyba że ktoś jest gejozo to niech wypowie się o facetach czy nadają się do relacji - ja jako, że nie jestem to się nie wypowiadam :D

• Like 2
  • Haha 3

@SzatanKrieger

Co do Panów - znam stąd przynajmniej 3 dzięki którym, jeśli miałbym córkę w wieku ok 23-25 lat (bo wcześniej niech się za naukę weźmie a nie kutaszenie), ze spokojną głową patrzyłbym na ich związek. Wiek - 30-40 lat -  tu mowa o wolnych.

Kolejnych dwóch (między 25 a 45) - zajęci ale też uważam, że byłby to świetny materiał na męża / faceta mojej potencjalnej córki.

Jeden ziomek koło 50tki - również na pewno fajny facet do związku - ale sam deklaruje, że mu tylko MILFy w głowie :D 

Piszę o ludziach, o których wiem coś więcej / poznałem w realu / minimum dłużej popisałem na prv.

I ofc:

Cytat

No homo, bro

:D 

Co do kobiet - uważam, iż dwie nadawałyby się na fajny, obopólny, friendzone z tego względu, iż są mężatkami / mają dzieci - ot tak żeby usiąść i po koleżeńsku się pośmiać i pogadać o dupie Maryni.

Reszta - nie mam pojęcia, choć powiem szczerze, że jak od czasu do czasu niektóre tu coś napiszą to aż zęby bolą jak się biorobot / głupota włącza.

PS Jedna z użytkowniczek tutaj ma mindset prawie kropka w kropkę jak moja ex-żona - gratuluję Panu (bo ona jest sparowana), który trafił to "złotko" i proponuję już trzymać się za kieszeń i w razie czego mieć wykupiony bilet do Brazylii. Ale wiadomka "inna niż wszystkie". A jakbyś to ziomuś czytał to masz tu listę krajów, gdzie warto spadać, jakby Cię Pani szarpała o alimenty.

PS 2 

Cytat

A o facetach niech piszą kobiety. No chyba że ktoś jest gejozo to niech wypowie się o facetach czy nadają się do relacji - ja jako, że nie jestem to się nie wypowiadam

Już Cię lubię :D  😜

Edited by niemlodyjoda
  • Like 4
5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

Nie, no ale jakby to pominąć, to byłem kiedyś tutaj dwukrotnie podrywany.

• Haha 1
5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was.

To nie moje forum ale ja bym pozamykal wszystkie rezerwaty .Do ogarniania doopencji jest ulica czy tam inne tindery .

• Like 1

Cieszy mnie niezmiernie, że dostarczyłam Panom powodu do śmiechu. Wszak jak powiedział Louis de Funes " Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc". Korzystajcie. 😉 :D

Edited by Wewerka
  • Like 1
2 godziny temu, Obliteraror napisał:

No homo, bro, ale raz podobno się nie liczy : DD

Ja się szybko zakochuję ;)

• Thanks 1
  • Haha 3

@SzatanKrieger, odpowiem Ci na to pytanie na tyle poważnie, na ile potrafię :)

Przez dużą część zawodowego życia w doradztwie ważne bym najpierw umiał wysłuchać, zrozumieć, dopiero potem mówić. I ile mówić. I jak komunikat dopasować do jego odbiorcy. Dlatego lubię rozmawiać z ludźmi i słuchać, co mają do powiedzenia, bo mają wiele rzeczy ciekawych. I tutaj również to działa.

I tak, jak najbardziej jestem zdania, że są tutaj Panowie w różnym wieku (niejeden) jak najbardziej będący dobrym wzorem mężczyzny i partnera. Rokujący. Z kapitałem osobowościowym i kodem kulturowym świadomego swych wad i zalet mężczyzny. I sprecyzujmy od razu - daleko im do przeciętności takiej, jaką ja osobiście definiuję; będącą umieraniem za życia na własne życzenie.

Na ile obecna rzeczywistość "PCI pięknej" ceni taki kapitał, stawiając z reguły na blichtr, pozory i szybką gratyfikację "już,teraz, zaraz!", to jest temat na inną dyskusję, albo inne grillowe reminiscencje :)

Co do dziewczyn, mam tu od dawna dwa najbardziej rokujące dla mnie typy. 

• Like 4
6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Tak sobie pomyślałem, że zamiast robić sondy nie lepiej zwyczajnie zapytać bezpośrednio co u zakochanych?

• Like 1
  • Similar Content

• By Optimus Prime
      Jak myślicie zdała by test? 

Widzę cos takiego ktoś ściąga apke i ma tam swój profil. 
      Fajnie by bylo zrobić forum/grę. 

Czyli tak jak jest każdy ma swoje osiągnięcia za posty, Dotacje i tak dalej oraz dostawałby jakieś punkty doświadczenia, Może jakieś przedmioty do budowania postaci i to by było jakoś wbudowane w forum nawet w wersji przeglądarkowej. 
      Wiem że to pewnie koszty i tak dalej ale patrząc ile jest gierek i jakie pieniądze zarabiają na właścicieli to może warto wspólnie pomyśleć i coś zrobić w tym kierunku. 

Nie wiem każdy by tam miał swoje frakcje na przykład Absolut czy Obli i w nich ludzie którzy mieliby podobne zainteresowania. Jakieś bitwy idei.

Wiem ze niektóre fora mają swoje Apki. Może by pójść o krok dalej? 

Ludzie lubią coś tworzyć i się do tego dokładać. Widzę jak ludzie grają w takie shakes and fidget latami. Kto wie może warto cos takiego stworzyć. 

• By tomekbat
      A ja ugryzę temat z innej strony. Tutaj proszę zgłaszać pomysły, jakie mają możliwości pomocy Markowi osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy ani środków którymi mogliby go wesprzeć finansowo w czasie procesów. Co moze zrobić szary Kowalski z forum BS, niezależnie od wieku i statusu społecznego? Proszę tu zgłaszać swoje pomysły na działania, które my szaraki możemy podejmować, osobno lub zorganizowanymi grupami.

Ode mnie podstawowe pomysły:

- Zgłaszać każdy film hejterów, umiejętnie do YouTube. Jeśli ktoś z Was jest szpecem youtubowym, niech da tu jakieś screeny i przewodniki dla innych co gdzie i jak klikać.

- Bronić Marka w komentarzach na youtube. Tutaj można by opracować najlepsze teksty i formuły, którymi można ripostować wściekłe bydło, jakie konstrukcje słowne są krótkie i zwięzłe i zostają w głowie, np "daj dowody. Znam Kotońskiego od lat, i wiem że to nieprawda" itd itp.

Zapraszam do podawania pomysłów z których później można opracować konkretne działania.

I jeszcze jedno. Piszcie tutaj jakich działań i zachowań powinniśmy unikać w obronie Marka, by mu nie zaszkodzić. Moim zdaniem należy nie przejmować języka hejterów, mimo chamstwa i wyzwisk z ich strony zachowywać spokój i kulture wypowiedzi oraz argumenty. Niech ludzie patrzą i widzą, że Marek i Bracia Samcy zachowują kulture mimo wyzwisk i oszczerstw wrogów.
    • By Marek Kotoński
      Wklejam w nowym wątku, bo w tym o rozprawie za chwilę się zagubi w gąszczu komci. A tak zostanie na pamiątkę. Jak doślą mi chłopaki inne zdjęcia ze mną, to też wstawię.

Chłopaków było więcej, niż jest na zdjęciu. Jedyna osoba z widoczną twarzą oprócz mnie, to Zbyszek któremu dziękuję - miał dwa wielkie pudła z kamerą i mikrofonem.

Ogólnie nie polecam, by osoby które były na zlocie, pisały kim są na zdjęciu - lepiej nie ryzykować.

Tu krótkie video z hotelu, gdzie mnie skierowali po tym, gdy samolot z Wawy do Rzeszowa odleciał beze mnie. Byłem mega zmęczony, półprzytomny, miałem też rozwalone od butów palce u stóp do krwi:

• By tomekbat
      Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.

Na Facebooku istnieje grupa, która - teraz uwaga, żeby nie było znów wojny z Dominikiem Bosem - nie jest związana z Awięcem, ale sam Awięc jest na grupie obecny (skomentował jeden wpis) a sama grupa skupia wokół siebie ludzi z jego mediów, "fanów" (czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny. Cała grupa to raczej standard, ból dupy o wyimaginowany seksizm i mizogonie u nas. Niektórzy są na niej znani jak np @Still i @Morfeusz, ale treść wiadomo jaka - blablabla, seksizm, toksyczna męskość, jesteśmy uciemiężonymi białymi europejkami, Bracia Samcy to incele i faszyści naziści. 

Takie Kanistrowo w wersjie light, tylko Grupa nie jest wymierzona tak mocno w Marka, co bardziej w nas. O Marku jest tam stosunkowo mało, a to co się pojawiło dostarczyłem już @Mosze Red żeby naszemu guru już nie zawracać głowy w okresie 1 rozpraw, bo i też sama rzecz nie była tak gruba żeby się nią zbytnio przejmować.

Wymęczyłem kolege o jakieś screeny dyskusji żebyśmy mogli się pośmiać i przeanalizować co pisała o nas dzieciarnia od Awięca. Potem wyciąłem i ocenzurowałem ich twarze i nazwiska, żeby nie mieli pretekstu do pozwów sądowych w ramach RODO. Chociaż podejrzewam że wysoce inteligentna emocjonalnie dzieciarnia epoki ok boomer sąd ostatnio widziała w Annie Marii Wesołowskiej (lub jej śmiesznych przeróbkach na youtubie). Albo w 2 sezonie 13 powodów Netflixa, w każdym razie...

• By deleteduser69
      Bo mnie ten, że zapach innej kobiety na samcu jest silnym afrodyzjakiem dla kobiety, stałam się po tym aseksualna. A Was co najbardziej poruszyło?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.