Skocz do zawartości

Czy mężczyźni z forum bracisamcy to dobry wzór na męża lub partnera?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

 

Zapraszam do kulturalnej wymiany zdań, a kto będzie najbardziej elokwentnym dostanie w nagrodę wyszczuplający pas na biodra ale od kogo to nie wiem.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Haha 9
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

A jakże! 

 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

 

Jak uczy życie, tak i nie ;)

 

Ps. Drugie pytanie z dupy. Tutaj każda jest inna niż inne. 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Witam.

 

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

 

Sądzę, że tak. Pod warunkiem, że będzie miał s z a c u n e k do kobiety i samodzielnie myślał, nie opierał całej mądrości świata na tym forum.  Jeśli wyniósł z forum tylko nienawiść, pogardę i patrzenie na kobiety jak na gorszy gatunek, to nie sądzę. 

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

 

 

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Wewerka napisał:

Pod warunkiem, że będzie miał s z a c u n e k do kobiety i samodzielnie myślał, nie opierał całej mądrości świata na tym forum.  Jeśli wyniósł z forum tylko nienawiść, pogardę i patrzenie na kobiety jak na gorszy gatunek, to nie sądzę.

Pozwolicie, że powyższe przetłumaczę na język polski:

 

Oaza Memów - Czy czuje pan • e pańska żona...

  • Like 1
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Myślę że bardzo słabi kandydaci, bo większość w tym ja ma bardzo zaniżone poczucie własnej wartości 😉 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ostatnio nazwałeś to miejsce forum dla inceli. Nie twierdzę, że takich tu nie ma, ale tak generalizując obrażasz pozostałych braci, a chyba nie o to tutaj chodzi. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszałem się tutaj, że szukam partnerki do gotowania, sprzątania (ruchanie nawet niekonieczne) w zamian za kwaterę i żadna się nie zgłosiła, więc prawdziwych kobiet tutaj niestety nie ma :) Samo przebywanie w moim towarzystwie to już +2 do mądrości, więc tym bardziej nie rozumiem. Opanowałem aurę mistycyzmu i kwestie wysokiej świadomości, ale brudne gary mnie wkurwiają, dlatego babon mile widziany. Jakby Panie były zainteresowane to zapraszam na priv. Lepszego ode mnie nie znajdziecie. Nawet szejki podjeżdżające pod maca w limuzynach przy mnie to leszcze. Pozdrawiam (miejsce na twoją reklamę) xD

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chcni napisał:

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ostatnio nazwałeś to miejsce forum dla inceli. Nie twierdzę, że takich tu nie ma, ale tak generalizując obrażasz pozostałych braci, a chyba nie o to tutaj chodzi. 

M.in na takiej że jak napisałem kiedyś że przeleciałem pannę na drugim spotkaniu to zleciało się mnóstwo hejterow i zaczęli pisać teksty w stylu"nie masz czym się chwalić bo była łatwa i daje każdemu jak leci" ale te same osoby bardzo często piszą również że jak nie jesteś przystojny to nie masz co startować to żadnych panien bo i tak cię zleje.

Albo jak bym napisał że ta sama panna którą przeleciałem nie dałaby mi po miesiącu znajomości to by pisali że dla Chada dałaby na pierwszym spotkaniu. 

Więc gdzie tu rozum i logika?  

Jak dla mnie to jest bardzo słabe rozumowanie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

M.in na takiej że jak napisałem kiedyś że przeleciałem pannę na drugim spotkaniu to zleciało się mnóstwo hejterow i zaczęli pisać teksty w stylu"nie masz czym się chwalić bo była łatwa i daje każdemu jak leci" ale te same osoby bardzo często piszą również że jak nie jesteś przystojny to nie masz co startować to żadnych panien bo i tak cię zleje.

Albo jak bym napisał że ta sama panna którą przeleciałem nie dałaby mi po miesiącu znajomości to by pisali że dla Chada dałaby na pierwszym spotkaniu. 

Więc gdzie tu rozum i logika?  

Jak dla mnie to jest bardzo słabe rozumowanie 

Moźliwe, nie czytałem tego wątku ale wierzę, sam przyznałem że są też tu takie osoby. Jednak nie każdy użytkownik tego forum jest incelem, który naczytał się za dużo o kwadratowych szczękach i czadach. Ja tu widzę również inteligentnych gości, których posty lubię czytać. Wszędzie znajdziesz frustratów i nie dogodzisz im cokolwiek byś nie zrobił to i tak się do czegoś przyjebią. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że szatan pyta panów o panie to odpowiem tak: 

Kazda przeciętna użytkowniczka tego forum nie ma niczego innego czego nie miałaby nieużytkowniczka forum więc pytanie tendencyjne. Użytkowniczka forum nadaje się tak samo jak każda inna z poza forum.

 A o facetach niech piszą kobiety. No chyba że ktoś jest gejozo to niech wypowie się o facetach czy nadają się do relacji - ja jako, że nie jestem to się nie wypowiadam :D

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

 

Co do Panów - znam stąd przynajmniej 3 dzięki którym, jeśli miałbym córkę w wieku ok 23-25 lat (bo wcześniej niech się za naukę weźmie a nie kutaszenie), ze spokojną głową patrzyłbym na ich związek. Wiek - 30-40 lat -  tu mowa o wolnych.

Kolejnych dwóch (między 25 a 45) - zajęci ale też uważam, że byłby to świetny materiał na męża / faceta mojej potencjalnej córki.

Jeden ziomek koło 50tki - również na pewno fajny facet do związku - ale sam deklaruje, że mu tylko MILFy w głowie :D 

Piszę o ludziach, o których wiem coś więcej / poznałem w realu / minimum dłużej popisałem na prv.

 

I ofc:

 

Cytat

No homo, bro

 

:D 

 

Co do kobiet - uważam, iż dwie nadawałyby się na fajny, obopólny, friendzone z tego względu, iż są mężatkami / mają dzieci - ot tak żeby usiąść i po koleżeńsku się pośmiać i pogadać o dupie Maryni.

Reszta - nie mam pojęcia, choć powiem szczerze, że jak od czasu do czasu niektóre tu coś napiszą to aż zęby bolą jak się biorobot / głupota włącza.

 

PS Jedna z użytkowniczek tutaj ma mindset prawie kropka w kropkę jak moja ex-żona - gratuluję Panu (bo ona jest sparowana), który trafił to "złotko" i proponuję już trzymać się za kieszeń i w razie czego mieć wykupiony bilet do Brazylii. Ale wiadomka "inna niż wszystkie". A jakbyś to ziomuś czytał to masz tu listę krajów, gdzie warto spadać, jakby Cię Pani szarpała o alimenty.

 

PS 2 

 

Cytat

A o facetach niech piszą kobiety. No chyba że ktoś jest gejozo to niech wypowie się o facetach czy nadają się do relacji - ja jako, że nie jestem to się nie wypowiadam

 

Już Cię lubię :D  😜

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

 

Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was.

To nie moje forum ale ja bym pozamykal wszystkie rezerwaty .Do ogarniania doopencji jest ulica czy tam inne tindery .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger, odpowiem Ci na to pytanie na tyle poważnie, na ile potrafię :)

 

Przez dużą część zawodowego życia w doradztwie ważne bym najpierw umiał wysłuchać, zrozumieć, dopiero potem mówić. I ile mówić. I jak komunikat dopasować do jego odbiorcy. Dlatego lubię rozmawiać z ludźmi i słuchać, co mają do powiedzenia, bo mają wiele rzeczy ciekawych. I tutaj również to działa.

 

I tak, jak najbardziej jestem zdania, że są tutaj Panowie w różnym wieku (niejeden) jak najbardziej będący dobrym wzorem mężczyzny i partnera. Rokujący. Z kapitałem osobowościowym i kodem kulturowym świadomego swych wad i zalet mężczyzny. I sprecyzujmy od razu - daleko im do przeciętności takiej, jaką ja osobiście definiuję; będącą umieraniem za życia na własne życzenie.

 

Na ile obecna rzeczywistość "PCI pięknej" ceni taki kapitał, stawiając z reguły na blichtr, pozory i szybką gratyfikację "już,teraz, zaraz!", to jest temat na inną dyskusję, albo inne grillowe reminiscencje :)

 

Co do dziewczyn, mam tu od dawna dwa najbardziej rokujące dla mnie typy. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

 

Tak sobie pomyślałem, że zamiast robić sondy nie lepiej zwyczajnie zapytać bezpośrednio co u zakochanych?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.