Skocz do zawartości

Czy mężczyźni z forum bracisamcy to dobry wzór na męża lub partnera?


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

Zależy... Jeśli nasz system wartości się pokrywa, a ona jest świadoma zasad funkcjonowania relacji, akceptuje je i tylko od czasu do czasu testuje czy aby na pewno wszystko idzie w dobrą stronę to ok. Ale jeśli wykorzystuje tą wiedzę, żeby skuteczniej grać, manipulować tak długo, aż nie wygra to nie ma szans żeby to wyszło bo życie będzie piekłem.

 

Chociaż tak na dłuższą metę zastanawiam się czy kobiety ze swoją emocjonalną naturą są w ogóle w stanie w jakiś sposób wykorzystać wiedzę z forum, czy w momentach kryzysowych i tak nie zrobią tak jak emocje pokierują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to takie wychodzi pół na pół. Mogłem zrobić ankietę kurczę ale przypomniało mi się krótko po tym jak czas na zmodyfikowanie tematu minął, było by bardziej przejrzyście 😕 

 

No nic, może jakieś użytkowniczki się jeszcze wypowiedzą, bo @Wewerka niczym ostatni samuraj tutaj macha mieczem i broni honoru pań :P 

7 minut temu, Terve napisał:

Zależy... Jeśli nasz system wartości się pokrywa, a ona jest świadoma zasad funkcjonowania relacji, akceptuje je i tylko od czasu do czasu testuje czy aby na pewno wszystko idzie w dobrą stronę to ok. Ale jeśli wykorzystuje tą wiedzę, żeby skuteczniej grać, manipulować tak długo, aż nie wygra to nie ma szans żeby to wyszło bo życie będzie piekłem.

 

Kobiety są w stanie tylko do pewnego momentu manipulować. Dla kogoś kto wie jak manipulacje działają, to jedyne co jej pozostaje to bycie sobą, prawdą i bez ściem. Bo ściema będzie kosztować rozstaniem, a wartościowych facetów jest znacznie mniej i znacznie ciężej jest takiego upolować, a więc manipulowanie byłoby mega głupie z punktu widzenia opłacalności chociażby bo wartościowy mężczyzna nie pozwoli sobie na zagrywki, zwyczajnie szkoda mu będzie czasu na kobietę, która odwala numery. Przynajmniej tak mi się wydaje bo jeżeli ja, taki beta tak to widzę to co dopiero alfa. 

7 minut temu, Terve napisał:

Chociaż tak na dłuższą metę zastanawiam się czy kobiety ze swoją emocjonalną naturą są w ogóle w stanie w jakiś sposób wykorzystać wiedzę z forum, czy w momentach kryzysowych i tak nie zrobią tak jak emocje pokierują.

Zdecydowanie są w stanie i to robią.

 

Kobiety są emocjonalne ale również większość ma bardzo "matematyczne umysły" i potrafią kalkulować jak nie jeden z Oxfordu może tylko śnić, czasem po prostu się przeliczają bo trawa wydaje się być bardziej zielona u sąsiada i efekt blasku potrafi zmylić kobiecy umysł. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, UncleSam said:

Dwa razy nie. xD wybaczcie.

 

Też tak myślę. To forum to takie bagienko w którym wszyscy się trochę taplamy. Jest miło, pośmiejemy się, pokłócimy, poprzytakujemy sobie itd. Ze stałymi bywalcami jest coś nie tak i to się nie zmieni póki nie zaczniemy żyć na prawdę, a hamuje nas przed tym jakiś strach. Tak myślę. Kobiety które tu są to częściowo manipulantki które się szkolą w technikach manipulacji, dowiadują się jak myslą faceci na prawdę (bo nie oszukujmy się - mało jest takich miejsc i mam na to dowód), więc tak na prawdę też nie mają czystych intencji moim zdaniem choć bywa że zdarzy się jakaś z którą fajnie wymienić pare słów. Zgadzam się z @UncleSam w pełnej rozciągłości. Żeby zbudowac związek trzeba umieć spojrzeć poza wiedzę z forum i mając ją powiedzmy z tyłu głowy umieć żyć w miearę swobodnie (co nie znaczy że bez honorowych zasad). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile przeciętnego użytkownika stąd można wyłonić, chociażby obserwując częsty tu jerkcircle spod znaku p0lek i julek oraz tego jak są okropne, to użytkowniczki są na tyle nieliczne że ciężko jest znaleźć jakiś standard. One zbyt się różnią od siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo nie mamy podstawowych danych - przeciętnej kwadratury szczęki wśrod forumowiczów :D

 

A tak serio, to jest tu trochę porządnych kawalerów i post-kawalerów, gdybym prowadziła usługi swatania dla wolnych koleżanek, byłoby w czym wybierać*

 

*ale nie prowadzę, bo potem jak coś nie wyjdzie, to swatka dostaje baty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sol napisał:

Nie wiem, bo nie mamy podstawowych danych - przeciętnej kwadratury szczęki wśrod forumowiczów :D

Jestem człekiem galaretowatej postury oraz radiowej urody. Moje cechy szczególne to hipnotyzujący, głęboko usypiający głos. Wzrost skromny. Gwarantuję 8 cm rozkoszy.

 

Dobra, możesz mnie zapisać do notesu.

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sol miałem tego nie zdradzać, ale przy próbie dodania pierwszego zdjęcia na FB strona się zawiesiła. Sztuczna inteligencja portalu społecznościowego po przeanalizowaniu struktury mojej twarzy i sylwetki nie wytrzymała obciążenia i poddała się samozniszczeniu. Niestety Pan cukierberg posiadał niedoskonałą kopię zapasową i udało mu się przywrócić serwis. Niedługo podejmę kolejną próbę promocji w mediach społecznościowych wśród Pań, ale oczywiście wolałbym tutaj znaleźć pięknego babona. Jestem nie tylko doskonałym kochankiem z oryginalną aparycją, ale również naukowcem, koneserem gatunku. Dziękuję, że zapytałaś xD

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Sztuczna inteligencja portalu społecznościowego po przeanalizowaniu struktury mojej twarzy i sylwetki nie wytrzymała obciążenia i poddała się samozniszczeniu

Rotfl, nowy rodzaj broni - biologicznej? Cholera wie! Powysyłaj swoje zdjęcia do największych przywódców i patrz jak świat upada. Zostaniesz największym bad-boyem ever i babony się będą pchały drzwiami i oknami, nIe dziękuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

 

 

Wpierw by musiały zdjęcie pokazać bo kota w worku nie bierę😁 

Kolejna sprawa co przecięta użytkowniczka poza swoją osobą i ewentualnym ciałem ma do zaoferowania?

Ogólnie z tego co tutaj zauważyłem to są dwa awatary samic, bo nie jesteśmy wstanie zweryfikować czy aby na pewno to kobiety, które mogły by się nadać na coś więcej.

Co do mężczyzn z forum to najlepsze chłopaki na rynku matrymonialnym, także kobity zagadywać i wyrywać bo długo nie będziemy na was czekać😆

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Wpierw by musiały zdjęcie pokazać bo kota w worku nie bierę😁 

Kolejna sprawa co przecięta użytkowniczka poza swoją osobą i ewentualnym ciałem ma do zaoferowania?

A co takiego masz Ty czego ona nie może potencjalnie wypracować czy kupić? 

30 minut temu, Iceman84PL napisał:

Ogólnie z tego co tutaj zauważyłem to są dwa awatary samic, bo nie jesteśmy wstanie zweryfikować czy aby na pewno to kobiety, które mogły by się nadać na coś więcej.

Co do mężczyzn z forum to najlepsze chłopaki na rynku matrymonialnym, także kobity zagadywać i wyrywać bo długo nie będziemy na was czekać😆

😆😆😆😆😆😆 bo każdy ma tysiąc matchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest tutaj kilku użytkowników, których wypowiedzi i postawę sobie bardzo cenię. Myślę, że gdybym nie miała zobowiązań chętnie bym się z kimś stąd spotkała. Oczywiście koleżeńsko można i teraz. Jak będzie jakiś mieszany zlot - to mogłabym się wybrać - aczkolwiek zgodnie z moją teorią nie powinno się tworzyć mętnych sytuacji - jak masz męża i dzieci: siedź w domu i nie szukaj wrażeń ;).

Myślę, że to forum ściąga nieprzeciętne osoby - które po prostu chcą pracować nad sobą i swoim majndsetem. To już coś.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 10:50, SzatanKrieger napisał:

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?

Według mnie to forum skupia mężczyzn, którzy pewnie w większości chcą zrozumieć naturę kobiet. Uważam, że to już duży krok do dobrej relacji (jeśli ktoś szuka). Pełno tutaj też bardzo inteligentnych ludzi dających dobre rady innym i zakładających różnorodne tematy, nieraz dające do myślenia, czasem takie, z którymi można się utożsamić.

Jestem tutaj od niedawna, ciężko też jest coś więcej określić po samych wypowiedziach osób, dlatego przyjmuję wyżej napisane :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 10:50, SzatanKrieger napisał:

Zapraszam do kulturalnej wymiany zdań, a kto będzie najbardziej elokwentnym dostanie w nagrodę wyszczuplający pas na biodra ale od kogo to nie wiem.

 

XD

 

Nie wiem,  ale sie wypowiem, bo chce wziac udzial w tej loterii na pas wyszczuplajacy🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

bo chce wziac udzial w tej loterii na pas wyszczuplajacy🤣

@deomi Tobie za rozmieszanie mnie Twoimi postami, to załatwię dwa i pół. 

 

A tak nawiasem mówiąc, to co nie marzy Ci się taki forumowicz? 😁 I jak nikt nie patrzy, leżysz sobie pod kołderką i myślisz sobie na przykład "ale bym schrupała Abosluta, lub ten Ramzes drugi to cała drżę jak o nim myślę, jaki on jest w realu skoro takie fajny posty pisze raz po raz?!

 

@deomi Wiesz, że możesz być szczera 😄

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.