Skocz do zawartości

O dwóch takich co zostali pożarci przez złe kobiety


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wątku trochę żartobliwy, ale do rzeczy.

 

Skacząc po kanałach wpadłem na program o randkowaniu i to co zobaczyłem mocno mnie zażenowało. Poziom facetów tam występujących na niewyobrażalnie beznadziejnym poziomie. Kobiety z którymi przyszło im się 'zmierzyć', mówiąc kolokwialnie, szybko rozpoznały i obnażyły przeciwnika, a następnie go pożarły.  

 

Jestem ciekaw Waszego zdania - ilu facetów w Polsce to takie miękkie faje jak ci dwaj z odcinka? No ok, ten drugi próbował stwarzać pozory pewnego siebie gościa, ale na nic się to zdało.

 

Oglądając tego typu produkcje, można dostrzec jak wiedza z forum jest przydatna.

 

https://polsatgo.pl/wideo/programy/randka-z-nieznajomym/5025423/randka-z-nieznajomym-odcinek-23/0b0d110c574c7de35712c985ff1e5daa/ogladaj?next=https%3A%2F%2Fpolsatgo.pl%2Fwideo%2Fprogramy%2Frandka-z-nieznajomym%2F5025423%2Frandka-z-nieznajomym-odcinek-23%2F0b0d110c574c7de35712c985ff1e5daa

 

(Trzeba założyć darmowe konto i potwierdzić emailem).

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pajac w rudej peruce aż się prosił o pożarcie. Panie, choć typowe, zrobiły na mnie lepsze wrażenie. Podobała mi się reakcja Ukrainki na pytanie dotyczące seksu.

 

A wystarczy nie pajacować i szanować się, tj. nie pozwalać samiczkom na zbyt zuchwałe shit testy.

7 godzin temu, cst9191 napisał:

ilu facetów w Polsce to takie miękkie faje jak ci dwaj z odcinka?

Większość.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozpędu zobaczyłem jeszcze dwa odcinki. W sumie bardzo red pillowe. Paniusie, nawet jeżeli są z trzeciej ligi, mniemanie o sobie mają bardzo wysokie (zawsze). Panowie na drugim biegunie - a jeżeli któryś jest bardziej dziarski, paniusie podsumowują: "babiarz", "cwaniak", "nie zaufałabym". Serio, warto zmarnować godzinę, aby zobaczyć, jak pańcia po przejściach (i po trzydzistece), tłustawa i z bombelkiem, grymasi na widok chłopa o wyższym od niej smv.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.