Skocz do zawartości

Co myślicie o takiej akcji?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że zrobiłeś cokolwiek. Brawa za odwagę! 

 

Sytuacja nie była do końca korzystna dla Ciebie, bo mogłeś zrobić to co zrobiłeś albo "przypadkowo" później natknąć się na nią w centrum handlowym i zagadać. 

Szanse na sukces niewielkie. Powinna się domyślić, że to od Ciebie, ale nie mieliście prawie żadnej rozmowy, poznania się. Nawet gdybyś na żywo wymusił od niej numer, to bardzo możliwe, że byłby to tzw. "zimny numer" (laska daje numer, facet się podnieca jakby to miało być celem samym w sobie, ona potem nie odbiera/nie jest zainteresowana spotkaniem, facet jest zdziwiony i pisze na forum BS, że "przecież daaała numer!"). 

 

Próbuj dalej, staraj się wykorzystywać każdą okazję, gdy laska Ci się podoba. Najlepiej byłoby gdybyście albo od razu poszli pogadać (ciężka sprawa), albo choć pogadali minimum 10-15 minut, wtedy nie byłbyś już dla niej "jakimś kolesiem z parkingu", ale "tym Franiem z parkingu, fajnym kolesiem". 

 

Daj znać czy się odezwie za kilka dni. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

@Bullitt jeśli nie odezwie się do jutra to raczej marneszanse. Ale zawsze to sobie można racjonalizować że ktoś postronny mógł przecież przechodzić obok  zobaczyć tą karteczkę i ja wyrzucić 😆

Niekoniecznie. Do mnie kiedyś odezwała się laska po zagadaniu 11 dnia :) Biła się z myślami, bo zrywała akurat ze swoim amantem. Spotykaliśmy się jakiś czas. A numer napisałem jej na jakiejś podartej kartce i dałem do ręki na koniec rozmowy. Jeśli ma się odezwać to równie dobrze może to zrobić dzisiaj albo za 3-4 dni. 

 

Teraz najważniejsze: odpuść sobie, nie siedź i nie rozmyślaj o niej, nie oczekuj. Jutro i pojutrze rób to samo, ale z innymi. Im bardziej wywierasz presję, tym gorzej. Uwolnij energię. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

ktoś postronny mógł przecież przechodzić obok  zobaczyć tą karteczkę i ja wyrzucić

 

Nie, kartka za wycieraczką oznacza "przytarłem ten samochód, to mój numer tel" , więc raczej nikt takiej kartki nie "ukradnie".

1 minutę temu, Bullitt napisał:

Teraz najważniejsze: odpuść sobie, nie siedź i nie rozmyślaj o niej, nie oczekuj. Jutro i pojutrze rób to samo, ale z innymi.

 

Dokładnie. Im więcej opcji (kobiet), to tym łatwiej nie myśleć o konkretnej. Czy ta się odezwie czy się nie odezwie, nie ma co czekać, trzeba poznawać kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Nikt ci tutaj tego nie powie bo boli ich to że TY się jej spodobałeś. Więc tutaj nie licz że ktoś odpowie ci pozytywnie..C

Kurla,  ja temu chlopu zycze jak najlepiej ale zjebal , podryw do poprawy .Ty natomiast zaczynasz bawic sie w troling ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się przejmujesz? Albo zadzwoni albo nie i tyle, w najgorszym przypadku nabiłeś doświadczenia i wiesz już, że kto się waha ten ręką macha.

Godzinę temu, Adrianos napisał:

Panna w mcdonaldzie na kasie, naprawdę ładna dziewczyna. Oczywiście podchodzę u niej zamówić i przy okazji coś zagadać. Za mną ustawia się kolejka (tłok akurat był). Zagaduję, coś tam nawijam już prywatnie, nie na temat zamówienia

Kurła pogodom se z dziołcho, a ludziska niech czekajom bo pon jonusz godo f kolejce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.