Skocz do zawartości

Rok akademicki, studentki i "uwodzenie" ;)


deleteduser179

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Zgredek napisał:

Musisz być takim chadem, żeby tamtej zmiękły nogi na tyle, że jest gotów poświęcić relacje z przyjaciółką by pójść z Tobą. Raczej małe prawdopodobieństwo. 

 

był taki filmik na youtubie, może ktoś tutaj wrzuci, jak czarnoskóry koleżanka, który totalnie nie znał polskiego, nagrywał vloga i właśnie zabrał taką pijąną dziewczyne do hotelu, jej koleżanka i simpy na siłę ją ciągneli, żeby wróciła z nimi, a ona wybrała czekoladę. Widać było po nim, że robi to zawodowo, tamte koleżanki i simpy nawet mu cisneli po polsku, a nic nie rozumiał ale śmiał się, bo wiedział że zarucha. Co ciekawe, on nawet nie namawiał!!! Tej dziewczyny żeby szła z nim, ona sama przekonywała koleżanki i simpów, że idzie do niego bo on jest taki super i się zakochała xD. Potem ten koleżka nagrał ją po seksie w hotelu jak spała xD Filmik miał chyba z 1 mln wyświetleń, było widać jej twarz bez ciała, ale wiadomo było, ze wyciągnął ją na jebanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zbychu napisał:

był taki filmik na youtubie, może ktoś tutaj wrzuci, jak czarnoskóry koleżanka, który totalnie nie znał polskiego, nagrywał vloga i właśnie zabrał taką pijąną dziewczyne do hotelu, jej koleżanka i simpy na siłę ją ciągneli, żeby wróciła z nimi, a ona wybrała czekoladę. Widać było po nim, że robi to zawodowo, tamte koleżanki i simpy nawet mu cisneli po polsku, a nic nie rozumiał ale śmiał się, bo wiedział że zarucha. Co ciekawe, on nawet nie namawiał!!! Tej dziewczyny żeby szła z nim, ona sama przekonywała koleżanki i simpów, że idzie do niego bo on jest taki super i się zakochała xD. Potem ten koleżka nagrał ją po seksie w hotelu jak spała xD Filmik miał chyba z 1 mln wyświetleń, było widać jej twarz bez ciała, ale wiadomo było, ze wyciągnął ją na jebanie. 

Żenada. Ale czy na tym nagraniu później jest ta sama dziewczyna co na ulicy? Inaczej ubrana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zgredek napisał:

Na Twoim miejscu mierzyłbym w salsę - poczytaj tylko opinie, żeby trafić tam, gdzie przerobią z Tobą i rytmikę i fajne układy a nie mimo, że nie ogarniasz rzeczy A zabierali się za B. No i dużo szkół organizuje też wieczorki, na którym można poznać fajne kobitki (mam pewien epizod, jak dla studentek prawa wybierałem się na takie wieczorki 😉

 

Widziałem kiedyś jak znajomi tańczyli coś w tym stylu i zrobiło to na mnie wrażenie. Czyli mówisz, że to najbardziej uniwersalna opcja dla kogoś bez przeszłości tanecznej (nauki)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sugar Johnson napisał:

 

Widziałem kiedyś jak znajomi tańczyli coś w tym stylu i zrobiło to na mnie wrażenie. Czyli mówisz, że to najbardziej uniwersalna opcja dla kogoś bez przeszłości tanecznej (nauki)? 

To zależy pod jakim kątem się chcesz tego uczyć - zakładam, że bardziej do wykorzystania na wesela i imprezy w klubach, to najszybsza i najłatwiejsza metoda. 

 

Nauczysz się ruchów, które wykorzystasz na imprezie (pod warunkiem, że muzyka na to pozwoli - na sali house możesz mieć małe problemy) i będzie powodować, że tańcząc z jedną kilka innych będzie na Ciebie zerkać (czasami stosuje taką metodę, że biorę dziewczynę, tańczę z nią tylko jedna piosenkę bez rozmowy, na pokaz - później pozostałe już wiedzą, że jak zaproszę do tańca, to może to być miłe spotkanie). 

 

Taniec to kunszt, który przyda się zawsze. Tak jak pisałem wcześniej, działa na ONS, FWB, LTR. Do tego chodząc na zajęcia poznajesz nowe kobiety - niektóre są samotne, niektóre zajęte ale mają koleżanki, poszerzasz kręgi znajomości a to zawsze działa in plus zwłaszcza kiedy wynika to w sposób niewymuszony, w końcu poznajecie się realizują wspólną zajawkę. 

 

Minusy? W zasadzie brak (chyba, że taniec odbierasz jako coś wstydliwego, nie męskiego). 

 

 

//Edit:

Co do tego murzyna, spójrzcie na laske. Grube nogi, niska, nie widzimy nawet jej twarzy - wygląda na dziewczynę 19 lat, która zapewne jest z Rzeszowa (tak, mental też ma znaczenie) bądź przyjechała tam na studia, jest nawalona i ogólnie słychać, że toczyły się tam już jakieś inne spiny. Myślę, że dałbym jej maks 4 może 5/10 na podstawie tego co widziałem. Takie to można zgarnąć o 5 nad ranem jak wypluwa je Wrocławski Pasaż Niepolda.

 

Wiem, że może teraz wyjść "a co to nie ja" ale ładniejsze figury do mnie podbijały na fajce przed klubem. Nie żebym był jakiś wyjątkowy, bo jak je zlewałem to 10 minut później już się z kimś lizały w środku. Po prostu są czasami takie laski, które swędzi na tyle mocno, że dla nich to wszystko jedno. Myślę, że to właśnie był ten typ. No a patrząc, że był czarny i miał czarną knage potęgował. Małoletnia niunia mogła się pochwalić, że miała w sobie czarnego naganiacza. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.10.2021 o 07:40, Brat Jan napisał:

Zapodaj jakąś fotę do kogo jesteś podobny.

Na ile jest to uroda twarzy, a na ile charyzma, pewność siebie, czyli coś czego większości mężczyzn brakuje.

 

Nie śledzę męskiej urody i nie wiem do którego celebryty jestem podobny. 

 

W dniu 10.10.2021 o 07:40, Brat Jan napisał:

Czy gdybyś był "ciapowaty" w zachowaniu to też miałbyś takie powodzenie?

 

Mam "ciapowatego" kolegę 8/10 i on ma duże powodzenie. 

 

W dniu 10.10.2021 o 07:40, Brat Jan napisał:

Serio? :D

Jest jakiś tajemny sposób, kod porozumiewania się?

 

Nie wiesz o czym mówię? Kobiety okazują zainteresowanie przez takie niby subtelne sygnały, uśmiechy, zalotne spojrzenia, ocieranie się, itd. 

 

W dniu 10.10.2021 o 07:40, Brat Jan napisał:

Nie czują do Ciebie agresji inni samcy?

Pytam bo miewałem takie spojrzenia innych, gdy jakaś dziewczyna do mnie się przymilała, a ich olewała.

 

Ja mam 189 cm i jestem dobrze zbudowany, to pewnie odstrasza agresorów. Zazdrosne spojrzenia widziałem. 

 

W dniu 10.10.2021 o 11:17, NoHope napisał:

Tak, ale co taki gościu ma robić? Strzelić samobója, no nie. Te 2% nie są aż tak złą liczbą. To jest brutalne, ale niekażdy jest przystojny a raczej większość nie jest ponad 80-90% z nas.

 

Ja nie mówię, że ktoś ma samobója strzelać. To prawda, może uderzyć do dużej liczby panien i w końcu z którąś się uda. 

 

W dniu 10.10.2021 o 22:49, Ewenement napisał:

@Armengar fajnie powiedziane. Przynajmniej się nie cackasz z mówieniem prawdy i pierdzieleniu o energii z kosmosu która jak spłynie na myszkę z Ciebie to ona będzie Twoja bez względu na resztę cech 😂. Niektórzy mają w zwyczaju takie gadanie.

 

Dzięki. 😀

 

W dniu 10.10.2021 o 22:49, Ewenement napisał:

Apropo akcji które mają szare myszki. Ostatnio z kilkoma rozmawiałem o ich akcjach. Aż na chwilę dostałem wstrętu do kobiet kiedy powiedziały coś o sobie i o swoich koleżankach😂. Nie kryły też tego że są w stanie polecieć w tany z gościem 8-9-10/10 będąc z chłopakiem o niższym SMV, zdradzając go. Także nikt nie zna dnia ni godziny, a kłamany będzie słodkimi słowami "ja jestem inna" za którymi kryją się wspominania ostrego jebania z jakimś typem na imprezie 😂. Zresztą to co powiedział @Armengar i podrywy kolegów wyżej tylko to potwierdza.

 

Och, oczywiście. Dziwi mnie tylko, że Ci się do tego przyznały. To było po alkoholu? 😀

 

Przeciętny facet tego nie widzi, bo samiczki to przed nim ukrywają. Ja to wiem, bo wyglądam na tyle dobrze, że jestem celem ich chcicy. 

 

W dniu 11.10.2021 o 01:48, RENGERS napisał:

Owszem u myszek do 6 w skali smv, zakładając, że panna 10 na 10 nie istnieje.

 

Chyba żartujesz. Kobiety 7-9 dostają chcicy na wygląd tak samo jak wszystkie inne. 

 

W dniu 11.10.2021 o 01:48, RENGERS napisał:

Zadam Ci jedno pytanie.

 

Ile % kobiet w PL jest dla Ciebie atrakcyjna?

 

Zależy w jakim stopniu. Większość jest słaba. Licząc atrakcyjność od 6/10, to może 20% jest atrakcyjnych. No może 25%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Po dłuższej przerwie wróciłem na rynek i szukam osób chętnych wyskoczyć na jakieś uwo za dnia lub wieczorem. Jestem strasznie drewniany i przydałby się ktoś, kto da pozytywnego kopa. 
Do tego może jakieś piwo, integracja, trochę networking.
 

Miejscowość Wrocław. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.