Skocz do zawartości

Dziewczyna, która robi pierwszy krok


Eren Yeager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia,

 

Czy mieliście taką sytuację, że obca dziewczyna pierwsza do Was pisze na Facebooku z chęcią zapoznania się?

 

Być może za dużo naooglądałem się Red Pilla, ale po prostu zapaliła mi się czerwona lampka. 

 

"Dzień dobry , wpadłam na Pana profil przypadkiem. Mega przystojny  facet 🙂 Pozdrawiam :-)"

 

- dziewczyna 2 lata starsza (ja mam 23)

- nauczycielka 

- znalazła mnie przeglądając bo zalajkowałem post jej znajomego 

 

Nie jestem póki co jakimś niewiadomo jakim podrywaczem, miałem tylko jedna partnerkę seksualną (wynik nieśmiałości i niewykorzystanych szans).

 

Jeśli mieliście podobną sytuację jak u mnie, zapraszam do dyskusji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eren Yeager napisał:

"Dzień dobry , wpadłam na Pana profil przypadkiem. Mega przystojny  facet 🙂 Pozdrawiam :-)"

 

Napisz jakie informacje mogła uzyskać z Twojego profilu, głównie pod kątem ekonomicznym :)

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Eren Yeager napisał:

Czy mieliście taką sytuację, że obca dziewczyna pierwsza do Was pisze na Facebooku z chęcią zapoznania się?

 

Wielokrotnie, szczególnie po 35 roku życia :) Na profilu biznesowym/służbowym. Oczywiście, gdybym był na tyle naiwny i w takie rzeczy wierzył. Nigdy nie byłem zbytnio pruderyjny, ale chyba sam (będąc stroną aktywną w takiej komunikacji) aż tak pierwszych bezpośrednich wiadomości bym nie formułował. Szczególnie wobec kogoś kto status małżeński podaje jawnie, na profilach prywatnych i biznesowych. Ale jak widać w dzisiejszej rzeczywistości to najmniejszy problem.

 

Jak nie masz zobowiązań i chcesz się zabawić, nie widzę przeciwwskazań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie :) na drugim pytaniu co robię i czym się zajmuje odpowiedziałem jak Odpowiadał  @Bonzo”udzielam Lekcji śpiewu w wynajętej kawalerce” No cóż pańci się nie spodobało to czym się zajmuje po czym odeszła bez słowa :( Co sądzicie powinienem ją przeprosić i kupić jej futro? :D Kobieta po 30tce.

  • Like 4
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eren Yeager napisał:

Czy mieliście taką sytuację, że obca dziewczyna pierwsza do Was pisze na Facebooku z chęcią zapoznania się?

 

Jep.

 

1 godzinę temu, Eren Yeager napisał:

Być może za dużo naooglądałem się Red Pilla, ale po prostu zapaliła mi się czerwona lampka. 

 

I słusznie. To jest podejrzane chyba, że jesteś chadem. Ale i tak możesz pogadać/spotkać się bo to nie zaszkodzi.

 

Nawet nie chcę zliczyć ile miałem sytuacji gdy laska była jakaś taka zbyt miła, zbyt entuzjastyczna a później było coś srogo nie tak. Ostatnio wczoraj. Wybranka miała nieaktualne zdjęcia i była srogo 20+ kg :)

 

Atrakcyjna/fajna dziewczyna nie potrzebuje szukać mężczyzn bo mężczyźni ustawiają się do takich w długich kolejkach.

 

Są manipulatorki które wiedzą, że przeciętny facet ma niskie powodzenie i nikt go nie komplementuje więc będą mu nawijać makaron na uszy by go rozkochać.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kobieta tak niby przypadkiem do ciebie zagaduje to wiedz, że coś się dzieje.

Znając mechanizm co to jest kobieta to z dużą dozą prawdopodobieństwa ona czegoś od ciebie chce.

Drogą dedukcji kobieta lat 25 dobiła do małej ściany do tego skończyła mało prestiżowy kierunek nauczycielka i jeszcze powiedz, że polonistka?

Dzisiaj kobiety mają parcie na związek, małżeństwo, na dzidzie, skończyła studia więc pora stworzyć sobie gniazdko i znaleźć niewolnika do ogarniania.

W twoim wieku powinieneś interesować się kobietami 18-20 lat.

Ta 25 będzie dobra do potrenowania pozycji seksualnych i szybkiego niedochodzenia😁

Baw się, nie nastawiaj, nie traktuj tej relacji poważnie i więcej luzu z kobietami. 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o randkowanie, jak ostatnio zmieniałem pracę to HRówka tak mnie bajerowała, że to głowa mała. Myślałem, że trafię do fajnej firmy. A co zobaczyłem? Kolegów szczurów uciekających z projektu, zwiali nawet ludzie którzy mnie zrekrutowali. Brak zaufania. Jakieś dziwne napięte stosunki. Ostatnio przychodzi nowy i słyszę od niego, że HRówka zapewniała go, że do biura przychodzi masa ludzi, zgniłem bo prawie nikt nie przychodzi, a mu na tym właśnie zależało.

 

Podobnie jest z cudownymi dietami, okazjami, i tak dalej. Z rodziny chłop niedawno wisiał nagi w łazience bo zapożyczył kasę na "biznes życia". Niestety odszedł z tego padołu.

 

Ludzie to w przeważającej większości ścierwa. Tacy hop do przodu to często największe ścierwa.

 

Trochę gorzka pigułka ale takie jest te życie.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CzarnyR napisał:

Miałem podobnie :) na drugim pytaniu co robię i czym się zajmuje odpowiedziałem jak Odpowiadał  @Bonzo”udzielam Lekcji śpiewu w wynajętej kawalerce” No cóż pańci się nie spodobało to czym się zajmuje po czym odeszła bez słowa :( Co sądzicie powinienem ją przeprosić i kupić jej futro? :D Kobieta po 30tce.

nie każdy bohater nosi peleryne 
 

2 godziny temu, Eren Yeager napisał:

"Dzień dobry , wpadłam na Pana profil przypadkiem. Mega przystojny  facet 🙂 Pozdrawiam :-)"

No ma chęć

 

2 godziny temu, Eren Yeager napisał:

ie jestem póki co jakimś niewiadomo jakim podrywaczem, miałem tylko jedna partnerkę seksualną (wynik nieśmiałości i niewykorzystanych szans).

nieśmiałość jest dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dassler89 napisał:

Po prostu ludzie to egoiści chcący zabezpieczyć swoje interesy. Niektórzy zrobią to kosztem Ciebie i nawet nie mrugną przy takiej decyzji.

Ale wszystko ma swoje konsekwencje. Jakie morale będzie miał pracownik który na starcie został zrobiony w chuja? HRówka pewnie zadowolona bo efekty pracy u niej są, ale kłamstwo ma fatalne konsekwencje.

 

Tak samo wczoraj. Spotykam się z laską, przychodzi sporo grubsza niż na zdjęciach i co ona sobie myślała, że zakocham się w jej osobowości skoro na starcie relacji mnie już oszukała? 

 

Szkoda strzępić ryja.

 

Rapsy jak zwykle prawdziwe. Lubie rapsy, w tym murzyńskie gangsta rapsy bo sporo w nich życiowej mądrości.

 

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NoHope napisał:
15 minut temu, Dassler89 napisał:

takiej decyzji.

Ale wszystko ma swoje konsekwencje. Jakie morale będzie miał pracownik który na starcie został zrobiony w chuja? HRówka pewnie zadowolona bo efekty pracy u niej są, ale kłamstwo ma fatalne konsekwencje.

Tabelki, tabelki... Jej w tabelkach się zgadza. Rekrutuje tylu, zatrudnia tylu - jest potrzebna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dzisiaj kobiety mają parcie na związek, małżeństwo, na dzidzie, skończyła studia więc pora stworzyć sobie gniazdko i znaleźć niewolnika do ogarniania.

Wręcz przeciwnie nie mają parcia, wiem bo umawiam się na randki z kobietami z przedziału 24-28. Dzieci? Może, ale w przyszłości. Część na nie. Jak biorą kredyt to chcą brać na siebie bo boją się, że związek się rozpadnie i będą z niczym. Masz nieaktualną wiedzę. Stąd z resztą u nas tak fatalnie niska dzietność, coraz więcej kobiet NIE CHCE mieć dzieci.

 

Nie muszę mówić, że mają tak absurdalne powodzenie, że to się w pale nie mieści? I przebierają w gościach jak mogą?

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Eren Yeager napisał:

Być może za dużo naooglądałem się Red Pilla, ale po prostu zapaliła mi się czerwona lampka. 

Mam wrażenie, że tu na forum niezły matrix powstaje. Klientka tylko napisała, a tu już czerwona lampka... Boisz się, że Cię zje przez monitor jak odpiszesz?

Podejdź do tego ze spokojem, przecież się nie oświadczysz odpisując.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi na fejsie, szuka przystojniaków po lajkach w postach znajomych (o qrwa?), wysyła im komplementy, profesja osadzona socjaldemokratycznym umysłowym femispierdoleniu.

 

Można chodzić po polu minowym, sam wiesz najlepiej - ale można wejść przy tym na minę. Dzięki forum można zaoszczędzić sporo życiowego czasu i nie zjebać sobie życia złymi wyborami. Ty akurat @vindictive o ile pamiętam zszedłeś z miny dzięki dzieciom, ale jednocześnie pomogłeś zjebać życie dzieciom jakiegoś innego mężczyzny. Z tym Twoim spokojem mądralo.

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.