Jump to content

Dziewczyna, która robi pierwszy krok

Recommended Posts

Witam Bracia,

Czy mieliście taką sytuację, że obca dziewczyna pierwsza do Was pisze na Facebooku z chęcią zapoznania się?

Być może za dużo naooglądałem się Red Pilla, ale po prostu zapaliła mi się czerwona lampka. 

"Dzień dobry , wpadłam na Pana profil przypadkiem. Mega przystojny  facet 🙂 Pozdrawiam :-)"

- dziewczyna 2 lata starsza (ja mam 23)

- nauczycielka 

- znalazła mnie przeglądając bo zalajkowałem post jej znajomego 

Nie jestem póki co jakimś niewiadomo jakim podrywaczem, miałem tylko jedna partnerkę seksualną (wynik nieśmiałości i niewykorzystanych szans).

Jeśli mieliście podobną sytuację jak u mnie, zapraszam do dyskusji.

6 minut temu, Eren Yeager napisał:

"Dzień dobry , wpadłam na Pana profil przypadkiem. Mega przystojny  facet 🙂 Pozdrawiam :-)"

Napisz jakie informacje mogła uzyskać z Twojego profilu, głównie pod kątem ekonomicznym :)

Edited by cst9191
  • Like 2
  • Haha 1
2 minuty temu, Chadernest napisał:

Może jesteś mitycznym czadem?

A tak serio to pisz, bzykaj prędzej czy później się dowiesz o co jej chodzi. 

Nie jestem. Na FB dating mało która mnie lajkuje.

Zdarza się - u mnie ostatnio znajomość zaczęła się z inicjatywy jej zaproszenia do znajomych - usłyszała o mnie od wspólnej znajomej, no ale to sprowokowało ze zagadałem... i temat się kręci dalej. ;)

• Like 2
28 minut temu, Eren Yeager napisał:

Czy mieliście taką sytuację, że obca dziewczyna pierwsza do Was pisze na Facebooku z chęcią zapoznania się?

Wielokrotnie, szczególnie po 35 roku życia :) Na profilu biznesowym/służbowym. Oczywiście, gdybym był na tyle naiwny i w takie rzeczy wierzył. Nigdy nie byłem zbytnio pruderyjny, ale chyba sam (będąc stroną aktywną w takiej komunikacji) aż tak pierwszych bezpośrednich wiadomości bym nie formułował. Szczególnie wobec kogoś kto status małżeński podaje jawnie, na profilach prywatnych i biznesowych. Ale jak widać w dzisiejszej rzeczywistości to najmniejszy problem.

Jak nie masz zobowiązań i chcesz się zabawić, nie widzę przeciwwskazań.

• Like 1

Miałem podobnie :) na drugim pytaniu co robię i czym się zajmuje odpowiedziałem jak Odpowiadał  @Bonzo”udzielam Lekcji śpiewu w wynajętej kawalerce” No cóż pańci się nie spodobało to czym się zajmuje po czym odeszła bez słowa :( Co sądzicie powinienem ją przeprosić i kupić jej futro? :D Kobieta po 30tce.

• Like 4
  • Haha 8
57 minut temu, Eren Yeager napisał:

Dzień dobry , wpadłam na Pana profil przypadkiem. Mega przystojny  facet 🙂 Pozdrawiam :-)"

Napalona, bierz się za nią, sama się wbija na twojego kutasa.

• Like 3
1 godzinę temu, Eren Yeager napisał:

Jep.

1 godzinę temu, Eren Yeager napisał:

Być może za dużo naooglądałem się Red Pilla, ale po prostu zapaliła mi się czerwona lampka. 

I słusznie. To jest podejrzane chyba, że jesteś chadem. Ale i tak możesz pogadać/spotkać się bo to nie zaszkodzi.

Nawet nie chcę zliczyć ile miałem sytuacji gdy laska była jakaś taka zbyt miła, zbyt entuzjastyczna a później było coś srogo nie tak. Ostatnio wczoraj. Wybranka miała nieaktualne zdjęcia i była srogo 20+ kg :)

Atrakcyjna/fajna dziewczyna nie potrzebuje szukać mężczyzn bo mężczyźni ustawiają się do takich w długich kolejkach.

Są manipulatorki które wiedzą, że przeciętny facet ma niskie powodzenie i nikt go nie komplementuje więc będą mu nawijać makaron na uszy by go rozkochać.

Edited by NoHope
  • Like 1

Skoro kobieta tak niby przypadkiem do ciebie zagaduje to wiedz, że coś się dzieje.

Znając mechanizm co to jest kobieta to z dużą dozą prawdopodobieństwa ona czegoś od ciebie chce.

Drogą dedukcji kobieta lat 25 dobiła do małej ściany do tego skończyła mało prestiżowy kierunek nauczycielka i jeszcze powiedz, że polonistka?

Dzisiaj kobiety mają parcie na związek, małżeństwo, na dzidzie, skończyła studia więc pora stworzyć sobie gniazdko i znaleźć niewolnika do ogarniania.

W twoim wieku powinieneś interesować się kobietami 18-20 lat.

Ta 25 będzie dobra do potrenowania pozycji seksualnych i szybkiego niedochodzenia😁

Baw się, nie nastawiaj, nie traktuj tej relacji poważnie i więcej luzu z kobietami. 

Edited by Iceman84PL
  • Like 5

Tu nawet nie chodzi o randkowanie, jak ostatnio zmieniałem pracę to HRówka tak mnie bajerowała, że to głowa mała. Myślałem, że trafię do fajnej firmy. A co zobaczyłem? Kolegów szczurów uciekających z projektu, zwiali nawet ludzie którzy mnie zrekrutowali. Brak zaufania. Jakieś dziwne napięte stosunki. Ostatnio przychodzi nowy i słyszę od niego, że HRówka zapewniała go, że do biura przychodzi masa ludzi, zgniłem bo prawie nikt nie przychodzi, a mu na tym właśnie zależało.

Podobnie jest z cudownymi dietami, okazjami, i tak dalej. Z rodziny chłop niedawno wisiał nagi w łazience bo zapożyczył kasę na "biznes życia". Niestety odszedł z tego padołu.

Ludzie to w przeważającej większości ścierwa. Tacy hop do przodu to często największe ścierwa.

Trochę gorzka pigułka ale takie jest te życie.

Edited by NoHope
3 minuty temu, NoHope napisał:

Ludzie to w przeważającej większości ścierwa. Tacy hop do przodu to często największe ścierwa.

Po prostu ludzie to egoiści chcący zabezpieczyć swoje interesy. Niektórzy zrobią to kosztem Ciebie i nawet nie mrugną przy takiej decyzji.

• Like 1
Godzinę temu, CzarnyR napisał:

Miałem podobnie :) na drugim pytaniu co robię i czym się zajmuje odpowiedziałem jak Odpowiadał  @Bonzo”udzielam Lekcji śpiewu w wynajętej kawalerce” No cóż pańci się nie spodobało to czym się zajmuje po czym odeszła bez słowa :( Co sądzicie powinienem ją przeprosić i kupić jej futro? :D Kobieta po 30tce.

nie każdy bohater nosi peleryne 

2 godziny temu, Eren Yeager napisał:

No ma chęć

ie jestem póki co jakimś niewiadomo jakim podrywaczem, miałem tylko jedna partnerkę seksualną (wynik nieśmiałości i niewykorzystanych szans).

nieśmiałość jest dalej ?

13 minut temu, Dassler89 napisał:

Po prostu ludzie to egoiści chcący zabezpieczyć swoje interesy. Niektórzy zrobią to kosztem Ciebie i nawet nie mrugną przy takiej decyzji.

Ale wszystko ma swoje konsekwencje. Jakie morale będzie miał pracownik który na starcie został zrobiony w chuja? HRówka pewnie zadowolona bo efekty pracy u niej są, ale kłamstwo ma fatalne konsekwencje.

Tak samo wczoraj. Spotykam się z laską, przychodzi sporo grubsza niż na zdjęciach i co ona sobie myślała, że zakocham się w jej osobowości skoro na starcie relacji mnie już oszukała? 

Szkoda strzępić ryja.

Rapsy jak zwykle prawdziwe. Lubie rapsy, w tym murzyńskie gangsta rapsy bo sporo w nich życiowej mądrości.

Edited by NoHope
  • Like 1
5 minut temu, NoHope napisał:
15 minut temu, Dassler89 napisał:

takiej decyzji.

Ale wszystko ma swoje konsekwencje. Jakie morale będzie miał pracownik który na starcie został zrobiony w chuja? HRówka pewnie zadowolona bo efekty pracy u niej są, ale kłamstwo ma fatalne konsekwencje.

Tabelki, tabelki... Jej w tabelkach się zgadza. Rekrutuje tylu, zatrudnia tylu - jest potrzebna 

57 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dzisiaj kobiety mają parcie na związek, małżeństwo, na dzidzie, skończyła studia więc pora stworzyć sobie gniazdko i znaleźć niewolnika do ogarniania.

Wręcz przeciwnie nie mają parcia, wiem bo umawiam się na randki z kobietami z przedziału 24-28. Dzieci? Może, ale w przyszłości. Część na nie. Jak biorą kredyt to chcą brać na siebie bo boją się, że związek się rozpadnie i będą z niczym. Masz nieaktualną wiedzę. Stąd z resztą u nas tak fatalnie niska dzietność, coraz więcej kobiet NIE CHCE mieć dzieci.

Nie muszę mówić, że mają tak absurdalne powodzenie, że to się w pale nie mieści? I przebierają w gościach jak mogą?

Edited by NoHope
  • Like 1
2 hours ago, Eren Yeager said:

Upewnij się, że nie bot ... .

• Like 1

Mam wrażenie, że tu na forum niezły matrix powstaje. Klientka tylko napisała, a tu już czerwona lampka... Boisz się, że Cię zje przez monitor jak odpiszesz?

Podejdź do tego ze spokojem, przecież się nie oświadczysz odpisując.

• Like 1

Siedzi na fejsie, szuka przystojniaków po lajkach w postach znajomych (o qrwa?), wysyła im komplementy, profesja osadzona socjaldemokratycznym umysłowym femispierdoleniu.

Można chodzić po polu minowym, sam wiesz najlepiej - ale można wejść przy tym na minę. Dzięki forum można zaoszczędzić sporo życiowego czasu i nie zjebać sobie życia złymi wyborami. Ty akurat @vindictive o ile pamiętam zszedłeś z miny dzięki dzieciom, ale jednocześnie pomogłeś zjebać życie dzieciom jakiegoś innego mężczyzny. Z tym Twoim spokojem mądralo.

Edited by Exar
  • Like 1
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.