Skocz do zawartości

Opening - zaproszenie dziewczyny na piwo


avz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Chcę napisać na fejsie do koleżanki koleżanki (ona tylko mnie kojarzy ze studiów) i zaprosić ją na piwo. 2 lata temu napisałem do niej w sprawie uczelnianej (chodziło o to, zeby wysłała mi projekt w celu porównania tzn. zerżnięcia go, byliśmy w innych grupach) ale mnie olała, nie dała ściągnąć i miała wtedy chłopaka. Więc była do niej wysłana wiadomość w stylu: "Cześć podeślesz mi projekt z przedmiotu XYZ żebym mógł zerknąć, nie ściągnę nic - obiecuję". Nie odpisała nic. Na 99% się spotka, jest sama ale potrzebny mi dobry opening nawiązujący do tej sytuacji. 

 

Towarzysze, pomożecie? 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, łap 3 wersje

 

1.

 

Cześć, pamiętasz 2 lata temu wysłaną wiadomość w stylu: "Cześć podeślesz mi projekt z przedmiotu XYZ żebym mógł zerknąć, nie ściągnę nic - obiecuję"?

 

Nie odpisałaś.

 

Za to, ze nie odpisałaś, stawiam ci piwo.

 

Dzięki temu otrzymałem lepsza ocenę od twojej i znalazłem wystrzałową laskę.

 

AVZ

 

2.

 

Cześć, wygrałem w totka 150 milionów złotych.

 

Wskakuj do Esplanady na 18:00 godz i nie zapomnij ogolić się.

 

Elo!

 

[10 min później]

 

Pomyłka, nie odpisałaś dwa lata temu na moją prośbę o podesłanie projektu. Zostań w domu, ogarnąłem inną na szaloną noc w odrzutowcu zmierzającym do Nowego Jorku.

 

Mam nadzieję, ze dostałaś dobrą ocenę za projekt.

 

AVZ Milioner

 

3.

 

Cześć, jestem masochistą, bardzo mi się spodobał brak odpowiedzi na moją prośbę wysłaną 2 lata temu.

 

Strasznie cierpiałem.

 

To było bardzo masochistyczne.

 

Proszę, umów się ze mną na piwo tak abym cierpiał 5 lat.

 

AVZ Podnóżek Dominy

 

......................

 

Tak na serio.

 

Odpalasz komunikator i piszesz - Masz ochotę na piwo?

 

Odpisuje - TAK - ustalasz godzinę i miejsce.

 

Odpisuje - NIE - piszesz do innej panny albo zapraszasz mnie na piwo :P

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na 99% uważasz ze sie spotka? 

Ja bym nie pisał do laski ktora olała z projektem. Czułbym sie jak desperat. 

Ps

Odnośnie zagadania to ja zawsze nawiązywałem do czegoś. Skoro studiowaliscie to możesz nawiązać do tego np. "Hej, co robisz po naszym kierunku? W jaka strone zawodowo poszlas?" Nawiąże sie gadka i mozesz zaproponowac piwo zeby powspominac studenckie czasy. 

 

Dla mnie wazne było zeby pisac do dupie marynie i po tym ocenić czy laska jest otwarta, chetnie odpisuje, sama o co dopytuje. Wtedy widziałem zielone światło i dopiero wyskakiwalem z pytaniem o wspólne wyjscie zeby pogadac. 

Po prostu nie lubie odrzucenia i musze miec pewność ze dziewczynie sie podobam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Krugerrand said:

A co u tej laski od gofrów?😉

 

Okazało się, że jest poważnie chora. Wizyty u endokrynologa były dla niej częstą koniecznością. 

Było mi bardzo przykro. 

21 minutes ago, Spellman71 said:

Za dużo PUA chyba weszło, skoro "opening" potrzebny. Nie odpisała Ci w sprawie uczelnianej nawet żebyś spadał ?To na pewno "na 99 procent się spotka. "

to było 2 lata temu

Edytowane przez avz
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Opening to Opening!

Nie ma co się ograniczać.

Najlepiej wyślij jej pocztą wielki bukiet kwiatów i zaproś (nie na jakieś piwo) na wystrzałową kolację do najdroższej knajpy w powiecie, w knajpie uklęknij przed nią wręczając pierścionek z diamentem, na który weźmiesz kredyt pod hipotekę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, avz said:

Chcę napisać na fejsie do koleżanki koleżanki (ona tylko mnie kojarzy ze studiów) i zaprosić ją na piwo. 2 lata temu napisałem do niej w sprawie uczelnianej (chodziło o to, zeby wysłała mi projekt w celu porównania tzn. zerżnięcia go, byliśmy w innych grupach) ale mnie olała, nie dała ściągnąć i miała wtedy chłopaka. Więc była do niej wysłana wiadomość w stylu: "Cześć podeślesz mi projekt z przedmiotu XYZ żebym mógł zerknąć, nie ściągnę nic - obiecuję".

Przestań używać buforów w formie facebooka czy messengera by zagadać. To po pierwsze. Nie bój się, że odmówi. Zyskasz w jej oczach szacunek, nawet jeśli się z Tobą nie umówi, jeśli zrobisz to osobiście. Męską rzeczą jest wystawianie się na odrzucenie. Słabi i strachliwi proszą laski przez komunikatory. Co się takiego stanie? W najgorszym wypadku powie nie.

Edytowane przez BrandyRiver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że wygrałeś dużą sumę na zagranicznej loterii i współpracujesz z armią amerykańską w celu przewiezienia złota. Uważasz, że jest zaufaną osobą i czy chciałaby się spotkać, przedyskutować kwestie związane ze wsparciem finansowym w niedalekiej przyszłości w zamian za drobną przysługę dotyczącą odbioru sztabek zza granicy.

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.