Skocz do zawartości

Czy skanowanie wzrokiem przez kobietę (z góry na dół) i obcinanie wzrokiem poszczególnych części ciała to najmocniejszy znak zainteresowania z jej strony?


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Po lekturze wielu artykułów i filmików czystej ciekawości, wychodzi jedna z wielu konkluzji (najczęściej powtarzany motyw): b

 

bardzo ważnym indykatorem, że podobamy się kobiecie seksualnie jest jej obcinanie nas wzrokiem, tj.

- kiedy stoi niedaleko nas, to zerknięcia w naszą stronę i obczajanie od stóp do głów

- podczas rozmowy obcinanie okolic klatki, niekiedy krocza etc, zwłaszcza kilkukrotnie.

 

Pomijają inne rzeczy, które też są ważne, te rzeczy bardzo często świadczą o tym, że podobamy się kobiecie w kontekście erotycznym. Podobno jeśli tak nie jest, to kobieta tego nie robi, skupia się jedynie na twarzy ale też nie cały czas.

 

Na marginesie, jako drugi często powtarzający się było komplementowanie faceta przez daną kobietę, z racji tego, że kobiety robią to bardzo rzadko.

 

 

Co do ogółu zgadzacie się z powyższym?

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie starsi bracia pokroju @Tornado będą wiedzieli.

Pamiętam jeszcze kiedyś @Pikaczu coś podobnego pisał.

 

Coś w tym jest, że różne znaki zainteresowania, są właśnie znakami różnych "poziomów" tzn. zależnie czy pasujesz jej bardziej wyglądem, wewnętrznym powerem czy czymkolwiek innym. Na pewno zależy też od etapu interakcji między wami czy odwagi danej panny (na więcej może sobie wewnętrznie pozwolić).

Mi absolutnie najczęściej zdarza się, że laski poprawiają włosy. Nie wyglądam najgorzej, jestem zadbanym gościem ale do modela mi daleko. Dlatego, że poprawianie włosów to najprostsze? Ciekawe ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tiktoku pojawił się challenge "don't flirt with him". Kobiety pokazują jakby flirtowały, gdyby do pomieszczenia wszedł mężczyzna, który im się podoba.

 

Można zauważyć kilka rzeczy:

- utrzymywanie intensywnego kontaktu wzrokowego (który musisz wytrzymać, bo jak pierwszy odwrócisz wzrok, to przegrałeś i nawet nie podchodź)

- opuszczenie zalotnie wzroku "ojeju jaka ja jestem nieśmiała"

- przechylenie głowy

- uśmiech albo przygryzanie wargi

- zabawa włosami 

 

 

 

Jeszcze raz wrzucam dziewczynę, która pozamiatała konkurencję:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, דניאל said:

Na tiktoku pojawił się challenge "don't flirt with him". Kobiety pokazują jakby flirtowały, gdyby do pomieszczenia wszedł mężczyzna, który im się podoba.

 

Można zauważyć kilka rzeczy:

- utrzymywanie intensywnego kontaktu wzrokowego (który musisz wytrzymać, bo jak pierwszy odwrócisz wzrok, to przegrałeś i nawet nie podchodź)

- opuszczenie zalotnie wzroku "ojeju jaka ja jestem nieśmiała"

- przechylenie głowy

- uśmiech albo przygryzanie wargi

- zabawa włosami 

 

 

 

Jeszcze raz wrzucam dziewczynę, która pozamiatała konkurencję:

 

 

ale kał XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwłaszcza nowych w tematach damsko męskich uczulić na to, aby nie wpaść właśnie w pułapkę wyszukiwania na siłę oznak zainteresowania od kobiet.

Może jej obczajenie Ciebie to zwyczajnie obczajenie co to za fleja? Może zerka, bo jak ktoś wspomniał wyżej masz rozwiązane sznurówki i lada moment zaliczysz glebę?

Może jest miła, bo jest po prostu.. miła? I wcale nie chce z Tobą flirtować i mieć 3ki dzieci..

 

Są takie momenty, kiedy wiesz, że to jest to ale w większości przypadków sami sobie łechtamy ego.

Inna sprawa, gdy ktoś jest przystojny, tylko wtedy raczej nie szuka żadnych oznak, naturalnie wyczuwa jak podbić temat.. :)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LiderMen napisał:

Kobiety mają taki nawyk jak nie znają człowieka, to skanują, czasami spojrzą się z podziwem, czasami z kocią mordą pogardy, czasem wyśmieją pod nosem.

 

Dokładnie. Dodatkowo jak ktoś nowy przychodzi do pracy to nieważne czy ładny czy brzydki to od razu dodają do znajomych na fb aby oblookać co to za jednen.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, OdważnyZdobywca napisał:

Pewnie starsi bracia pokroju @Tornado będą wiedzieli.

Pamiętam jeszcze kiedyś @Pikaczu coś podobnego pisał.

 

Coś w tym jest, że różne znaki zainteresowania, są właśnie znakami różnych "poziomów" tzn. zależnie czy pasujesz jej bardziej wyglądem, wewnętrznym powerem czy czymkolwiek innym. Na pewno zależy też od etapu interakcji między wami czy odwagi danej panny (na więcej może sobie wewnętrznie pozwolić).

Mi absolutnie najczęściej zdarza się, że laski poprawiają włosy. Nie wyglądam najgorzej, jestem zadbanym gościem ale do modela mi daleko. Dlatego, że poprawianie włosów to najprostsze? Ciekawe ...

Zakładanie włosów za ucho, to jest bardzo częste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jaki sposób na ciebie patrzy, bo jeśli z pogardą i wyższością to wiadomo co to oznacza.

 

Według mnie najważniejszy jest właśnie kontakt wzrokowy, jeśli długo nie odrywa wzroku, uśmiecha się, rumieni i robi maślane oczka to wiadomo że leci i bez wahania można proponować spotkanie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

Wszystko zależy od tego w jaki sposób na ciebie patrzy, bo jeśli z pogardą i wyższością to wiadomo co to oznacza.

 

Według mnie najważniejszy jest właśnie kontakt wzrokowy, jeśli długo nie odrywa wzroku, uśmiecha się, rumieni i robi maślane oczka to wiadomo że leci i bez wahania można proponować spotkanie 😉

-częste zerkanie

- obcinka z góry na dół, zerkanie na klatkę WIELOKROTNE i zauważalne przeze mnie, aż czasami czuje się zawstydzony (choć nie ukrywam, że dużo trenuje i wygląda się jakoś)

 

- intensywny dosyć wzrok, uważnie słucha, dużo się śmieje z moich żartów etc. etc.

- często słyszę, że nic się nie zmieniłem, dalej dobrze wyglądam jak 3 lata temu

- przypadkowe, żartobliwe dotknięcie w bark, czoło podczas żartów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jankowalski1727 napisał:

-częste zerkanie

- obcinka z góry na dół, zerkanie na klatkę WIELOKROTNE i zauważalne przeze mnie, aż czasami czuje się zawstydzony (choć nie ukrywam, że dużo trenuje i wygląda się jakoś)

 

- intensywny dosyć wzrok, uważnie słucha, dużo się śmieje z moich żartów etc. etc.

- często słyszę, że nic się nie zmieniłem, dalej dobrze wyglądam jak 3 lata temu

- przypadkowe, żartobliwe dotknięcie w bark, czoło podczas żartów

No to mogę powiedzieć że na 99.99999% na Ciebie leci i działaj. A tak ja marginesie to kim ona jest skoro mówi że się nie zmieniłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest podryw. Mnie z góry do dołu tak laska obcinała. 

To był podryw był. 

A ostatnio stoję na światłach. Czerwone można iść. Laska mnie wyprzedziła. Idzie przedemna i patrzy na ryj po czym się delikatnie uśmiechnęła. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

No to mogę powiedzieć że na 99.99999% na Ciebie leci i działaj. A tak ja marginesie to kim ona jest skoro mówi że się nie zmieniłeś?

 

Znamy się od lat, kiedyś na mnie ostro leciała, ale z czasem nasze drogi trochę się rozeszły, teraz znowu mamy kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OdważnyZdobywca napisał:

Dlatego, że poprawianie włosów to najprostsze

Nie, wcale nie....pruuuu.

...po prostu PUA'si to promują bo najłatwiej zauważyć....I pomylić np z zakłopotaniem/uuujową sytuacją itd.

 

Zastanów się co trzeba zrobić aby bawić się włosami???

NO CURWA CO?

:)

 

TRZEBA* mieć dobry stan.

 ....sytuację.

....nastawienie.

....zdrowie.

....potrzebę.

...itd!!!

 

Ile lasek ma kompleks z włosami?

...łupiesz/żadkie/za krótkie/łamiące się końcówki/brak kasy na fryzjera???

 

Jak uwzględnimy te zmienne(I inne) to wychodzi proste obliczenie, że laska barwiąca się włosami jest już mocno zainteresowana tematem gościa bo....patrz wyżej.

 

 Z technik(wy.......ch) jest pojęcie wolne końcówki.

...np: bawienie się palcami.

Co kobieta ma wtedy zrobić?

Gdzie schować ten odruch?

 

Przykładowo zacznie Cię skubać/iskać paprochy/włosy.

 

Z bardziej banalnych(od włosów) jest zabawa słomką w drinku, zabawa kluczami.

Masz potrzymaj mi torebkę(podstęp*).

Masz schowaj mi coś do kieszeni*.

*oznaczanie terytorium/rewiru....SIKANIE na hydrant.

 

Co do biologicznego aspektu!

Jeśli laska będzie 'zainteresowana' z poziomu 'genu' to dość szybko wspomni o twoim zapachu*.

*przeciwstawne geny(dobra mieszanina)/....'feromony'....ble ble coś sobie 'wyśpiewa' w tym temacie.

 

OCZY!

ZASADNICZO.

Najwięcej powiedzą, to jest aspekt ze świata zwierząt.

Tu demagogia jest bez celowa.

Laski same(na disco) pląsały jak używają wzroku do......tańca godowego.....Ale to trzeba sobie samemu pójść i z NIMI doświadczyć.

Niedy rydy wyczytać formułki ani łyknąć pigułki.

 

TON GŁOSU/ZAŁAMANIA MODULACJI.

Tyż za wiele nie pocisnę bo jak wyżej.

.....JEDNAKOŻ jeden element jest istotny!

PODBICIE/AKCENT jakiejś frazy/zdażenia/itd.....W domyśle dla danej kobiety jest to bardzo ważne.

 

 

....I na żryjcie się waty  cukrowej popijając mlekiem zsiadłym przy akopaniameńcie śliwek ręglodek.  

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

TO" mokre spojrzenie to

Cielę w namalowane wrota?

...ku otchłani niebios gdzie harfy i puch.....lewitacja.....niema jutra!

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

obcinanie nas wzrokiem,

To jest faza kolejna.

ZAPROSZENIE DO ATAKU.....wysyła emisariuszy.

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

kiedy stoi niedaleko nas, to zerknięcia w naszą stronę i obczajanie od stóp do głów

- podczas rozmowy obcinanie okolic klatki, niekiedy krocza etc, zwłaszcza kilkukrotnie.

Tego bez skrzydłowego NIE ZOBACZYSZ!

ZROBI TO TAK, że jeszcze o jej istnieniu nie masz pojęcia.

....jak już widać ZNACZY żeś podpasował....I teraz tańcz wojenny taniec.  

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Zakładanie włosów za ucho, to jest bardzo częste

Generalnie czym to się różni od zabawy włosami?

...jakiś podroździał?

:)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

- kiedy stoi niedaleko nas, to zerknięcia w naszą stronę i obczajanie od stóp do głów

Jak coś takiego mnie spotykało w życiu to dopadało mnie uczucie maksymalnego zażenowania. Takie obczajanie zawsze mi się kojarzyło z patuskami i najgorszym, babskim sortem z kosmicznym ego. Ocenia kolesia, jak jakiś produkt w sklepie. Niech spierdalają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wszelkie znaki zainteresowania wypisane w internecie - patrzenie, obczajanie, poprawianie włosów, oblizywanie warg - to mit. Ja też czasem patrze się na grube dziewczyny i obczajam, bo zauważę coś śmiesznego, ale czy to oznacza, że mi się podoba? No nie.

Oznaki zainteresowania kobiety są takie, że sama prosi cię o spotkanie, mówi, że nie może się doczekać, przychodzi spóźniona max 5 minut i odjebana jak stróż w Boże ciało. Tylko umawiając się z jakąś kobietą jesteś w stanie sprawdzić znaki zainteresowania

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bernevek napisał:

Na pewno zwróciło coś jej uwagę w Tobie. A czy jest to pozytywne czy negatywne to osobna kwestia.

Widzę, że pozytywne, bo jednocześnie (obcinając mnie) uśmiecha się często, śmieje, przybliża swoją głowę i uważnie słucha co mówię. 

 

O social mediach nie mówię nawet, bo lajkuje wszystkie foty (choć to nie musi nic znaczyć) i zawsze jako pierwsza ogląda moje relacje (choć są związane z rzeczami, które ją nie interesują, np. koszykówka, więc po co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, jankowalski1727 said:

Widzę, że pozytywne, bo jednocześnie (obcinając mnie) uśmiecha się często, śmieje, przybliża swoją głowę i uważnie słucha co mówię.

 

No to zaproś ją na piwo, reszta pójdzie sama. Nie ma co upewniać się na forum. Ty ją widzisz w rzeczywistości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.