Skocz do zawartości

Jesienna chandra, kogo dopadnie na tego.. bęc!


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, RENGERS napisał:

Ja jeszcze 3 latka na sucho i  po 30 wchodzę na TRT, będzie pierdolnięcie!

 

Nie mogę się doczekać!

 

Będę zabijać wzwodem!

Nie chcę cię martwić ale TRT - testosteron replacement therapy w samym swoim założeniu nigdy nie przekracza stężeń naturalnych 😁 także albo bomba albo TRT 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina poświęcona na zewnątrz w czasie kiedy jeszcze jest światło, równe godziny snu, dużo interakcji z ludźmi, nawet jeśli nie bezpośrednio to choćby bieg w miejscach gdzie jest dużo spacerowiczów. 

Poprzedni rok dużo gorzej, teraz wygląda to nieźle.

Co do suplementów - jak zawsze puszka Animala. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od pogody, jak jest słoneczna jak ostatni weekend to spoko taka jesień może być natomiast dołek następuję wtedy gdy robi się szaro, ponuro,

pada deszcz, jest zimny, nieprzyjemny wiatr i do tego smog wieczorami gdzie nie idzie oddychać.

Jak sobie radzę z gorszym nastrojem długie spacery, wysiłek fizyczny, zdrowa dieta, picie ziół, pasje, zainteresowania, praca, dawanie sobie małych nagród,

stand up, kabarety, rozmowy ze znajomymi o wszystkim i o niczym.

Trzeba również uważać na innych ludzi i ich negatywną energię gdzie przy jesieni niestety się nasila.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, UncleSam napisał:

Nie chcę cię martwić ale TRT - testosteron replacement therapy w samym swoim założeniu nigdy nie przekracza stężeń naturalnych 😁 także albo bomba albo TRT 🤣

A tam od razu bomba :D ja wlazłem na delikatny TRT, gdzie naturalne normy testosteronu to 200-830 ng/dl to ja balansuje na poziomie 1000-1200. Taki podrasowany natural,jakie korzyści i wady  to każdy w temacie wie, ale nijak ma to sie do schaba na cyklu bo Ci czesto przekraczają poziomy 3500. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szczery Człowiek napisał:

A tam od razu bomba :D ja wlazłem na delikatny TRT, gdzie naturalne normy testosteronu to 200-830 ng/dl to ja balansuje na poziomie 1000-1200. Taki podrasowany natural,jakie korzyści i wady  to każdy w temacie wie, ale nijak ma to sie do schaba na cyklu bo Ci czesto przekraczają poziomy 3500. 

Ja bym chętnie jebnal teścia mimo że delikatnie przekraczam górną granicę naturalnego limitu bez niczego.

Oczywiście jak nie pije alko, bo alko niszczyć wyniki tak że hej.

 

Ale nie mam zaufanego źródła żeby się kłóć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 20:56, Quo Vadis? napisał:

że na ten okres roku należało by

Ostatnio był mocno 'odcięty' ultrafiolet.

/szare niebo/

Spawanie lub solarium polecam.

.....I przestaniesz maruderzyć.

 

23 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Trzeba również uważać na innych ludzi i ich negatywną energię gdzie przy jesieni niestety się nasila.

O tak.

....syf i gówno emocjonalne zostają w baniaku i kisną.

 

Jesienne zbieranie grzybków w lesie iglastym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.