Skocz do zawartości

Niepełna rodzina - impuls do zmian czy brzemię na całe życie?


Mr. Pacjent

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu znajoma poprosiła mnie o wypełnienie ankiety do badań jej znajomego ze studiów. Chodzi o zbadanie związku struktury rodzinnej na funkcjonowanie w dorosłym życiu.

Jako, że sam pochodzę z niepełnej rodziny ankieta ta była dla mnie zalążkiem do szerszej refleksji.
 

Oczyma dziecka zawsze jest to wydarzenie trudne i nie do wytłumaczenia. Ciekawi mnie jednak jak z perspektywy lat jako dorośli już ludzie postrzegacie fakt pochodzenia i urastania w rozbitej rodzinie? Czy wydarzenia te odzwierciedliły się jakoś w waszym życiu? Czy stanowiło to dla was rodzaj ciężaru, który dźwigacie/dźwigaliście? Ciężaru, którego do tej pory nie rozumiecie i z którym nie możecie sobie poradzić. Może było/jest napędem, który wciąż popycha was do przodu, a może w ogóle nie zauważacie żadnego związku? Zapraszam do dyskusji. 

 

Dla chcących pomóc w badaniu wklejam też link, podobno potrzeba jeszcze dużo osób z niepełnych rodzin
https://docs.google.com/forms/d/1EGZji9TbMZnZ97oEBVCaHIBAls9defSI0BI2rwlBUM0/viewform?edit_requested=true


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.