Skocz do zawartości

Wikipedia: MGTOW to mizoginistyczny ruch inceli nękający kobiety i faworyzujący białą rasę


bad intentions

Rekomendowane odpowiedzi

Spadek mojej aktywności na forum ostatnimi czasy spowodowany był próbą zrozumienia dlaczego popularne podforum Reddita, MGTOW, zostało zbanowane.

 

Założyłem tam konto i zacząłem badać sytuację wygłaszając własny światopogląd.

 

Panowie, jest zdecydowanie gorzej niż myślałem, biorąc udział w dyskusjach non stop przecierałem oczy ze zdumienia.

 

Skala stulejarstwa i spermiastwa o stokroć przerosła moje oczekiwania, każdy (dosłownie każdy) komentarz, który nie jest zgodny z jedynym słusznym światopoglądem feministycznym jest zasypywany ogromem łapek w dół, po czym staje się niewidoczny dla innych użytkowników. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak wielką cenzurą.

 

Najlepszym podsumowaniem unaoczniającym propagandę feminizmu na Zachodzie jest anglojęzyczny wpis o MGTOW na Wikipedii.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Men_Going_Their_Own_Way

Edytowane przez bad intentions
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt jeszcze nie poruszył tej kwestii na forum.

 

Tutaj o kłamstwach na wikipedii w sprawie pandemii:

https://bialczynski.pl/2021/10/06/wolne-media-falszerstwa-informacyjne-wikipedii-w-nowym-swietle-pandemii/

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy obecnie w świecie dziwaków, klaunów, dewiantów, psychopatów, którzy przypisują łatki i spychają na margines społeczny tych, którzy się z nimi nie zgadzają.

Wystarczy, że mówi się o naturze kobiet, nie zgadza z nimi, przedstawia zakłamanie i hipokryzję od razu z automatu masz przypisana łatkę incela, mizogina.

To samo jest gdy wspomina się o testach DNA, prostytutkach gdzie seks jest tańszy i łatwo dostępny od ręki.

Kobiety pilnują swoich interesów dodatkowo lewacki świat im pomaga i przedstawia w złym świetle zwłaszcza białych, heteroseksualnych mężczyzn.

Dzisiaj promuje się kobiety, pomaga a mężczyzn za wszystko obwinia i karze tylko one nie pomyślą, że ten cały dobrobyt zawdzięczają mężczyznom.

Chcą równouprawnienia a tak naprawdę nigdy nie doświadczyły go w praktyce.

Gdzie macie kobiety w zawodach ciężkich, niebezpiecznych? 

Zatrudnia się tam gdzie im się podoba, gdzie nie trzeba mieć większych kwalifikacji i najczęściej poprzez parytety narzucone z góry.

Kanały takie jak MGTOW, Szarpanki poprzedni kanał Marka radio samiec były zagrożeniem bo większość młodych mężczyzn mogła się dowiedzieć co to jest kobieta, jak działa czego chce.

Do tego ile kosztuje małżeństwo, rozwód, że za seks kobieta żąda i rości sobie absurdalne prawa i przywileje w zamian nie dając wiele.

Świadomość mężczyzn z roku na rok wzrasta, obecnie w Polsce jest kilka milionów singli, zakładanie rodziny i wchodzenie w umowę prawną zwaną małżeństwem to samobójstwo, która

jest skrajnie niekorzystna dla mężczyzn a ilość zysków równa jest ZERO.

System pilnuje interesu kobiet natomiast mężczyzn ma gdzieś dlatego powstaje tak wiele kanałów i rośnie sprzeciw mężczyzn bo ile można nas wykorzystywać nie dając nic w zamian?

Dlatego tak jak mawiał najodważniejszy człowiek poprzedniego wieku Rotmistrz Witold Pilecki dopóki mamy broń w ręce dzisiaj to wiedza, doki przyjaciele są obok zwycięstwo jest nasze.

BS i podobne tego typu fora, portale to ostatni bastion normalności i głosu na świat gdzie mężczyźni jeszcze mogą się bronić wyrazić swoje zdanie.

Więc niech każdy mężczyzna dołoży swoją cegiełkę od siebie by naprawić ten świat  bo bierne czekanie, nic nierobienie doprowadzi do naszego upadku.

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie cywilizacje upadły pod własnym ciężarem. Tym ciężarem jest dobrobyt. Gdy panuje spokój, chłopy pizdowacieją, a kobiety robią co chcą.

Wszelkie dewiacje i chore ideologie dochodzą do władzy. Miliarderzy, korporacje spąsorują syf i inżynierię społeczną ponieważ od kapitału, który posiedli uważają się za bogów. Tak było tysiące lat temu i tak jest teraz.

 

Dzikie plemiona wpadną i zrobią robotę z tym lewactwem, cofając cywilizację do średniowiecza.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.