Skocz do zawartości

Ulubione przedmioty do 100 zł


TomZy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

zakładam temat do dzielenia się przedmiotami w rodzaju "mała rzecz, a cieszy". Wrzucajcie swoje ulubione przedmioty wielorazowego użytku. 

 

2 ode mnie:

Slim wallet - od paru lat przerzuciłem się na cienkie portfele, gdzie oprócz kilku kart trzymam klucze. Nie wypychają kieszeni, a w lato można je komfortowo nosić w sportowych spodenkach. Wygląda to tak:

AS235-B22-1_640x.jpg?v=1566868683

Ja swój kupiłem bodajże w Zarze, ale na stronie już nie widzę tego modelu

 

Kubek termiczny Contigo - niezłe parametry trzymania temperatury, dobry design, szczelne zamykanie. Fajna opcja zarówno w góry, jesienne spacery z herbatą, kawa do auta czy chłodne, nierozgazowane piwko w lato w miejscach publicznych. Dużo dostępnych kolorów, więc nawet na większych wyprawach że znajomymi kubki się nie myląimage.png.a044ab12df3b8bf7df318a4ab8b7f0cb.png

Edytowane przez TomZy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TomZy napisał:

Nie wypychają kieszeni

Ale jak nie wypychają kieszeni? To jest jakaś czarna dziura, że wrzucasz miliony rzeczy a objętość pozostaje niezmienna? Przecież do czegoś takiego to wejdzie może jedna karta, jeden klucz i nowa 500 złotówka od Glapińskiego.

2 godziny temu, TomZy napisał:

Fajna opcja zarówno w góry,

Chopie, w góry to się termos nosi, chyba, że idziesz na górkę szczęśliwicką.

 

No ale plus za założenie tematu.

 

Moją ulubioną rzeczą jest breloczek do kluczy, który z daleka przywiozła mi moja przyjaciółka. Jest zrobiony z dobrego metalu, mam go już 15 lat, służy za otwieracz do butelek a i można się nim w ostateczności obronić jak założysz odpowiednio na palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1g jarania, 1g grzybów, 1kg suszonych fig BIO, orzechy brazylijskie, pistacje, macadamia, zakupy dobrej jakości warzyw i starego dziada na targu, zakupy do 100 zł lokalnie produkowanego mięsa, czajenie się na promocję ciuchowe w medicine (spodnie czy koszule spokojnie do 100) 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki sportowe, prawie codziennie korzystam. No i okulary przeciwsłoneczne 😆 @TomZy ten kubek zajebisty. Też jestem fanem kubków i mam od chuja, w tym jakieś imienne, z grafikami, promocyjne. Jestem kolekcjonerem kubków 😆 Każdy kto u mnie był to mówi, że jestem pojebany, po co mi tyle kubków. W sumie sam nie wiem, ale kolejny nie zaszkodzi 😆

 

1000

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem tak zmanierowany ale nie mogę pomyśleć o żadnej rzeczy do tej kwoty.

 

Chociaż szczerze mówiąc chyba na promocji można kupić Amazon Echo Dot za £20. Zdecydowanie jedna z najfajniejszych rzeczy jakie mam. Mam w każdym pokoju oprócz kibla i Smart żarówki też.

 

Od razu zaznaczam ze do słuchania muzyki to średnio, dlatego mam jedną lepsza wersje za £150 chyba o ile dobrze pamiętam i tamta fajnie gra, ale za to z każdego miejsca w domu mogę wszystko kontrolować głosem. Mam podłączone do tego telewizory, żarówki i smart wtyczki do takich rzeczy jak wentylatory, różne lampy/lampki. W jednym pokoju mam nawet Smart termometr i ustawioną rutynę żeby załączał/wyłączaj grzejnik jak temperatura osiągnie odpowiedni poziom.

 

Jedyne czego żałuję to że nie mam Smart termostatu do ogólnego ogrzewania w domu, ale to tylko dlatego że jeszcze wynajmuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia typu szczypce, ściągacze😊 Głośnik BT, dobry do słuchania w garażu muzyk, Radia Samiec i nie tylko. Notatnik za 5zł, zapisuję cele i realizuję je. Paliwo, mogę jeździć i to mi wystarczy. Spodnie moro, już są zużyte i niezbyt wyjściowe, ale wytrzymały ponad dwa lata na wycieczkach, jeździe w terenie motocyklami itd. Transmiter FM do auta, za grosze można słuchać na porządnym fabrycznym radiu starego typu dźwięku z telefonu. Słuchawki za 20e i myszka za 5e, służą już kilka lat. Coś jeszcze bym znalazł.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1dd9e32247cca6525f4567d38a8c

Ruski ogrzewacz benzynowy.

 

pol_pm_Szalokominiarka-Wojska-Polskiego-

Szalokominiarka wp (zamówiona)

 

pol_pl_Mora-Companion-Heavy-Duty-Carbon-

Mora companion.

 

f65b546d421d9a7bcc765d0943f0

Palnik spirytusowy Esbit.

 

pol_pm_Termos-Turystyczny-ISO-Vacuum-1-l

Termos Esbit 1L

 

pol_pm_Butelka-TRITAN-TM-BOTTLE-Wide-Mou

Butelka Helikon 1l.

 

pol_pm_Manierka-US-Army-2-QT-1-9-Litra-D

Manierka 1,9L.

 

pol_pm_Kubek-Skladany-Fold-A-Cup-Big-Wil

Składany Kubek Wildo 500 ml.

 

pol_pm_Koc-Na-Wzor-Amerykanskiego-160-x-

Koc wełniany. 

 

14426001_1.jpg

Koc polarowy. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 książki

jedzenie dla psa

pełen zbiornik LPG w aucie

zestaw kluczy imbusowych do rowera, zapasowa dętka, 2 łyżki do opon( nie plastikowe) i mini pompka do rowera

nóż, latarka jak Bracia napisali, też potrzebne rzeczy codziennego użytku

rękawiczki skórzane na zimę, zawsze olewałem albo gubiłem, a gdy przychodziły mrozy i czekając na autobus to niemiłosiernie dłonie bolały:D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małatok/przecinak.

Kombinatoryki. vel 'boczki'.

T...izolacyjna.

Krzyżowy/płaski.

Gruba garść 'trytytek'.

Rolownicamiernicza z kieszeni zachwyca.

.....50pln.

+

Piłka. .. okrągła....do metalu.

3 noże kuchenne(niebbbprzewodząca rękojeść).

3 paczki elektrod 2,5/3,dwa i uśmiechnięta morda ma.

:)

.....smarkarka/kątówka/hydrauliczny/pneumatyczny/sds'y/wariatki/zbiornik wichury i dużo rury.

Pryskacz lakierniczy, pędził całe wiadro, szafa wodorozpuszczalnych, stelaż złomu(nie wiadomo po Co komu).

4 ŚCIANY.

Dach nie kapek....by nie moczyć zimą klapek....I w 2 sandau do kanału wejść po MA uuuuu(jeb). 

....szlauch z ciśnieniem elektronów do napędzana tych andronów.

Ich jest z dwieście +30ci, to już koniec(chyba) opowieści.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.