Skocz do zawartości

Dał żonie 4 miliony, bo chciała założyć firmę


Rekomendowane odpowiedzi

Kto kojarzy Jacka Bąka, byłego polskiego piłkarza? Znalazłem w internetach ciekawą informacje na temat jego relacji z żoną.

 

https://sport.fakt.pl/pilka-nozna/polski-pilkarz-zona-mnie-zdradzala-i-przehulala-majatek/ekt5p62

 

(fragmenty z kilku artykułów)

 

Życie sportowca często komplikuje się po zakończeniu kariery. 13 maja skończyłem granie. Dwa dni później przyjechałem do Lublina i okazało się, że żona odchodzi z jakimś facetem. Po prostu wyprowadziła się z domu. Jakiś sygnał, miesiąc przed moim powrotem z Austrii, puścili mi na ten temat znajomi. Mówili: „Słuchaj, Anka chyba ma jakiegoś fagasa". „Pier..." – pomyślałem.Piłkarz dodaje: Przyjeżdżała co dwa trzy tygodnie do Austrii, wcześniej do Kataru. Wszystko było w porządku, ale tak naprawdę nic nie było ok. Biegałem za piłką, kasa na konto wpływała, a tymczasem pani Ania ruszyła w tango. Dopiero później zaczęły wypadać trupy z szafy. Żona chciała firmę, więc dałem jej pieniądze na rozkręcenie, trzy, cztery miliony złotych.

 

- Tak rządziła, że oprócz tych pieniędzy jeszcze pół miliona długów zrobiła. Nie miała czasu na pilnowanie interesu, bo w kółko siedziała na zabiegach upiększających. Kiedyś w Nałęczowie pobiegła odsysać tłuszcz, a kobieta pyta: Z czego? Pani waży 52 kilogramy! Portfel był za to regularnie wysysany"

 

Po jakimś czasie trafił na czołówki lokalnych mediów za uderzenie żony na oczach innych ludzi. – Spotkaliśmy się przypadkowo, zapytałem, dlaczego wyprzedaje firmę bez mojej zgody. Powiedziała, żebym spier... i mnie odepchnęła. Zdenerwowałem się, wymierzyłem jej policzek. Jakby na to czekała, następnego dnia o wszystkim przeczytałem w prasie. Zbudowała mnie reakcja pewnej pani, gdy doszło do sprzeczki. Powiedziała do żony: "Niech się pani odczepi od Jacka, to porządny człowiek!

 

Grałem we Francji, w Austrii... Pokus nie brakowało. Mogłem być z francuską modelką lub austriacką aktorką. Mogłem znaleźć i lepszą w łóżku i bardziej atrakcyjną. Ale byłem głupi i kochałem Anię! (...) Ja byłem za granicą a ona balowała! Dostawałem różne sygnały... Zgłaszają się do mnie ludzie, którzy są gotowi zaświadczyć nawet w sądzie, że z nią spali! 

 

 

Żona zeznała w sądzie, że małżonek znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie

- Tak, tak, też to czytałem. I z tego powodu musiała uciekać z domu. Ciekawe, że w trakcie tej ucieczki zdążyła zabrać ze sobą 300 par butów, 100 torebek i brylanty warte 1,5 miliona złotych - ironizuje Bąk

Edytowane przez cst9191
  • Like 5
  • Haha 11
  • Smutny 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa jakbym miał tak wysoki status jak ten koleś, to wyruchał bym połowę modelek całej planety.

 

Codziennie rano i wieczorem była by inna 18 letnia super  modelka, robiona w najbardziej perwersyjnych pozycjach.

 

To pokazuje, że pieniądze i wysoki status nie załatwiają wszystkiego.

 

Blue Pillowe oprogramowanie robi kuku nawet najbardziej potężnym , patrzcie tutaj na Gatesa, Muska, Smitha itd.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście potwór! Co to jest 4 miliony złotych na rozpoczęcie biznesu dla ambitnej kobiety!? Kopał se piłeczkę u szejków, zgrupowania, hoteliki, a ona sama tutaj, ciągle na walizkach, zero stabilizacji! Pytam się kto to by wytrzymał!!??

 

Powodzenia Anka jesteś silną kobietą, która potrzebuje u boku prawdziwego wsparcia!

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dama musi się szanować, a w związku z tym musi, powtarzam - musi, mieć się w co ubrać oraz odpowiednio przyozdobić. Widocznie Pan Jacek za słabo dbał o swoją kobietę, a to przecież dama z klasą. 300 par butów, to jakieś niepoważne jest. Jedynie 100 torebek - to śmiech na sali normalnie. To tylko moje skromne przypuszczenia dlaczego nie pykło. A jeśli chce wiedzieć dlaczego tak naprawdę nie pykło, zapytajcie naszych forumowych bawidamków lub bezpośrednio w Rezerwacie.

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, yrl napisał:

Anka też szaleje.

 

Lewandowskiego stać na lepszy towar niż wieśniaczkę z Polski o niezbyt ciekawej urodzie, podrabianą na ala sportsmenkę..... Najlepsze jest, iż podobno jak grał w Lechu to ona nie była nim zainteresowana dopiero jak w Borussi zaczął grać i się głośno o nim zrobiło to się w nim "zakochała". 

Edytowane przez smerf
  • Like 7
  • Dzięki 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytając te historię miałem jedna myśl: gdybym ja dostł od Jacka Bąka 10 tys złotych tam po prostu to myślę że zrobiłbym lepszy biznes niż jego żona za 4 mln. A umówmy się, 10 tysi w kontekście biznesu to jest nic... Dla Bąka w tamtym czasie to też a dla mnie wtedy i dziś sporo...

 

Na co dzień nie mam takich lewackich pomysłów i niczego nie chce od nikogo dostawać ponad to co zrobiłem dla kogoś i zarobiłem, ale taka myśl mi przeszła w każdym razie 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, smerf napisał:

Najlepsze jest, iż podobno jak grał w Lechu to ona nie była nim zainteresowana dopiero jak w Borussi zaczęło grać i się głośno o nim zrobiło to się w nim "zakochała". 

 Może wcześniej nie była gotowa :D

 

https://sport.onet.pl/ofsajd/kamil-grosicki-i-dominika-grosicka-historia-milosci-poczatki-znajomosci-dzieci/lrk1bbc#slajd-2

Tu jest dopiero prawdziwy biały rycerz. Istny blue pill. Ślepy na czerwone flagi.

 

Znaliśmy się długo, ale na początku Dominika była w związku. Później, kiedy zaczynaliśmy ze sobą chodzić, kilka razy się rozstawaliśmy

- Jak się poznaliśmy, to on był taki zwyczajny, taki normalny. 

Gdy zaczęli się spotykać, Dominika miała już kilkuletniego syna Marcela.

Żona "Grosika" przed pandemią koronawirusa od czasu do czasu pojawiała się na wydarzeniach celebryckich. - Doszliśmy do wniosku, że jeśli to lubi, to dlaczego ma się na takich imprezach nie pokazywać? Większość czasu jest przecież z dziećmi, zajmuje się domem, więc też jej się coś od życia należy 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Codziennie rano i wieczorem była by inna 18 letnia super  modelka, robiona w najbardziej perwersyjnych pozycjach.

 

Nie wyrobiłbyś na sądy z oskarżeniami o gwałty, pobicia, zmuszanie do "innych czynności sexualnych ( np do loda)

Takie czasy...

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, yrl napisał:

Anka też szaleje.

Zaraz się okaże, że cały sukces to jej zasługa, a on ją od lat prześladował. No i pozew o rozwód i 3 mln alimentów miesięcznie. Czy coś takiego.

Te historie gwiazd sportu/showbiznesu są podobne. Taki np Żyła i jego była żona.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Oni tylko razem trenują, nic do niego nie czuję, Robert przecież wiesz ze ty jesteś najważniejszy.

 

Też kiedyś byłem "tylko kolegą" pewnej zajętej pani ;) 

Ale że tak mówiła misiowi? Mam nadzieję, że dałeś jej dużo wsparcia w gorszych chwilach, tak jak tego oczekiwała 

12 minut temu, Brat Jan napisał:

Nie wyrobiłbyś na sądy z oskarżeniami o gwałty, pobicia, zmuszanie do "innych czynności sexualnych ( np do loda)

Takie czasy...

Co chwile się słyszy, że ten czy tamtem ma sprawę o gwałt. Neymar bodajże musiał siętłumaczyć inni zresztą też. Niezłe ceregiele urządziła Deepowi ta blondyneczka, z którą był

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, antyrefleks napisał:

Ale że tak mówiła misiowi? Mam nadzieję, że dałeś jej dużo wsparcia w gorszych chwilach, tak jak tego oczekiwała 

Co chwile się słyszy, że ten czy tamtem ma sprawę o gwałt. Neymar bodajże musiał siętłumaczyć inni zresztą też. Niezłe ceregiele urządziła Deepowi ta blondyneczka, z którą był

Zapewniała go, że jej się cały czas podoba (pomimo, że to misio z nadwagą - hipokryzja i zakłamanie), a mnie oblepiała wzrokiem i proponowała spotkania. Plus oczywiscie wspólne treningi i wizyty w domu, gdzie z grzecznej ułożonej Pani i żony wychodziła mega kocica. Brak słów by opisać jakie kobiety są zakłamane ;)

 

Teraz dalej są razem już z 15 lat, piękny duży dom, dwa auta, zagraniczne wakacje ;) zawsze dam lajka na fejsie, jak coś wrzuca ;)

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Brat Jan napisał:

Nie wyrobiłbyś na sądy z oskarżeniami o gwałty, pobicia, zmuszanie do "innych czynności sexualnych ( np do loda)

Takie czasy...

 

Fakt :D

 

Trzeba by najpierw okamerkować wszystkie miejsca kopulacji w razie "w".

 

Me too!

 

Słuchajcie mam dobrą historię na temat " me too" tylko w moją stronę.

 

Kiedy byłem w liceum, pewna nauczycielka, z racji moich słabych ocen, nieustannie brała mnie na prywatne rozmowy w pustej klasie lekcyjnej, miałem z 17 lat.

 

Owa pani, była dość atrakcyjnym milfem w wieku około 45 lat, strasznie kręcił ją fakt, że podczas rozmowy strasznie się czerwieniłem z podniecenia, podczas jej ruchów dłonią po moim udzie, ba!

 

Dotykała moich ud po wewnętrznej stronie!

 

Mam traumę do dziś dzień!

 

Jak myślicie, wygram z nią sprawę w sądzie o napastowanie seksualne?

 

hahaha

 

Mam od czasów nastoletnich pierdolca jednak na punkcie mamusiek :) 

 

Zdrowy milf, sprawia, że żołnierz staje na baczność, nawet po upojnej nocy i to nie wstyd!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RENGERS said:

Kurwa jakbym miał tak wysoki status jak ten koleś, to wyruchał bym połowę modelek całej planety.

Tak mi się przypomniały słowa znajomka:

"choćbym w piłę się zamienił i tak wszystkich bym nie przerżnął. Ale próbować trzeba" ;)

 

Włączyło mi się śmieszkowanie, spadam już na dzisiaj :D

Bądźcie grze(sz)czni. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, yrl napisał:

https://sport.onet.pl/ofsajd/kamil-grosicki-i-dominika-grosicka-historia-milosci-poczatki-znajomosci-dzieci/lrk1bbc#slajd-2

Tu jest dopiero prawdziwy biały rycerz. Istny blue pill. Ślepy na czerwone flagi.

 

Jak to było z Piotrem Żyłą? Nie do końca się interesowałem, ktoś może wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Baca1980 said:

 

Możesz mieć pozycję, hajs być nawet bożyszczem tłumu. A i tak niczego to nie gwarantuję. To tylko Twoja kolej przyjacielu. :(.

Kurwa. Skończcie z tym PKP. Kolej i kolej. Chuj nie kolej. ŻADNYCH konsekwencji nie ma, to i jest kolej. 

 

Jakby były, i to dotkliwe, to by dworzec chwastami zarósł, bo by się nie opłacało na przejeżdżające lokomotywki wciąż skakać. 

 

Jakby konsekwencji za zabijanie nie było, to by ludzie masowo się wyrzynali. 

 

Wincyj wolności dla bidnych uciśnionych myszek! Wincyj atencji i noszenia na rękach! 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.