Skocz do zawartości

Dał żonie 4 miliony, bo chciała założyć firmę


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Redbad napisał:

Co to jest 4 miliony złotych

Na jego miejscu poszukałbym sobie dwie żony, do koloru jedna cycata blondynka, druga brunetka albo ruda, jak któraś by mnie zlała miałbym druga w ramach rekompensaty, gość mógł przebierać wśród dziewczyn powyżej SMV 7/10 kiedy chciał i jak chciał, a poznał harpie i nauczył i pozwolił na dziadostwo.  Ja po jednej takiej akcji, że przewaliła 100 tys nie wiadomo na co wywaliłbym z domu. spakowałbym jej rzeczy i oddał bym kurierowi, żeby wysłał paczkę z jej prywatnymi rzeczami na podany adres.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smerf napisał:

Najlepsze jest, iż podobno jak grał w Lechu to ona nie była nim zainteresowana dopiero jak w Borussi zaczął grać i się głośno o nim zrobiło to się w nim "zakochała". 

Chyba nie do końca, jeżeli dobrze pamiętam. Anna jest z nim od czasu jego gry w Zniczu Pruszków, więc raczej pod gold diggerkę się nie kwalifikuje. Chyba że się mylę.

 

A co do żony Bąka - ja pierdolę. Mental beta i duże pieniądze to z reguły strata tych pieniędzy. Niezależnie od ilości zer.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

Taki np Żyła i jego była żona.

Ta kobieta to katastrofa, dobrze, że rozdmuchał to co ze sobą reprezentuje.

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Mental beta

4 mln złotych straty, pomysl sobie ile miałby ruchania u atrakcyjnej prostytutki za 200 lub 300 zł na 1h ?! Nawet nie musiałby ruchać, mógłby nawet na kawę czy na pizze zaprosić. dużo więcej by zaoszczędził a więcej by na takiej relacji zyskał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Boromir napisał:

4 mln złotych straty, pomysl sobie ile miałby ruchania u atrakcyjnej prostytutki za 200 lub 300 zł na 1h

Jeden mój kumpel ze studiów został licencjonowanym managerem piłkarskim. W ostatnich latach trochę nam się kontakty poluźniły, bo rzadko bywa w PL, ale w jego historiach powtarzało się jedno - większy kontrakt dla młodego chłopaka, dużo większe pieniądze to najczęściej ogromny pierdolec i wsciek dupy. I tabuny dziewczyn, chcących łatwo sobie ułożyć jedwabne życie, łapiąc szybko na dzieciaka. Dodaj do tego brak umiejętności zarządzania większą gotówka, brak kontroli, efekt najczęściej może być tylko jeden.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Obliteraror napisał:

Dodaj do tego brak umiejętności zarządzania większą gotówka, brak kontroli, efekt najczęściej może być tylko jeden.

Trzeba było mu polecić forum oraz audycje radio samiec 2 i książki Marka i w ramach podziękowania, że mu pokazałeś wiedze tajemną :) tobie coś odpalił  4$$$ :) Nawet jakby dał tobie tylko 5 tys to trzeba było się cieszyć wiedząc , że np jest milionerem, ja bym się cieszył :)

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Boromir napisał:

4 mln złotych straty, pomysl sobie ile miałby ruchania u atrakcyjnej prostytutki za 200 lub 300 zł na 1h ?! Nawet nie musiałby ruchać, mógłby nawet na kawę czy na pizze zaprosić. dużo więcej by zaoszczędził a więcej by na takiej relacji zyskał.

 

Szkoda że mnie matka nie zapisała do jakiegoś klubu piłkarskiego, teraz może trzepałbym niezłą kasę 🙂

 

Oglądałem wczoraj fragment polskiej 1. ligi i poziom piłkarzy nie odbiegał mocno do tego co grałem z kolegami w gimnazjum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cst9191 napisał:

Mogłem znaleźć i lepszą w łóżku i bardziej atrakcyjną. Ale byłem głupi i kochałem Anię! (...)

No cóż kobiety nie mają takich dylematów z reguły:D Gdy trafi się Chad to nie ma męża/chłopaka

4 godziny temu, cst9191 napisał:

Dostawałem różne sygnały

Wiały czerwone flagi, ale dobry Jaca machał ręką... jak to w naszym kraju przystało

3 godziny temu, smerf napisał:

Lewandowskiego stać na lepszy towar niż wieśniaczkę z Polski o niezbyt ciekawej urodzie, podrabianą na ala sportsmenkę..... Najlepsze jest, iż podobno jak grał w Lechu to ona nie była nim zainteresowana dopiero jak w Borussi zaczął grać i się głośno o nim zrobiło to się w nim "zakochała". 

Nie lubię tak szczerze, tej karynki, Lewy na jej miejsce może mieć 1000 ładniejszych i z większym, lepszym cyckiem😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

Jeden mój kumpel ze studiów został licencjonowanym managerem piłkarskim. W ostatnich latach trochę nam się kontakty poluźniły, bo rzadko bywa w PL, ale w jego historiach powtarzało się jedno - większy kontrakt dla młodego chłopaka, dużo większe pieniądze to najczęściej ogromny pierdolec i wsciek dupy. I tabuny dziewczyn, chcących łatwo sobie ułożyć jedwabne życie, łapiąc szybko na dzieciaka. Dodaj do tego brak umiejętności zarządzania większą gotówka, brak kontroli, efekt najczęściej może być tylko jeden.

Wypisz wymaluj przypadek Jana Bednarka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, cst9191 said:

Żona chciała firmę, więc dałem jej pieniądze na rozkręcenie, trzy, cztery miliony złotych.

Głupota została ukarana.

Jak myślicie, typek wyciągnie wnioski?

Nieee, oczywiście, że nie.

Znajdzie kolejną dziunię, która go ogoli na zero.

 

Pieniądze zawsze znajdą sposób, żeby zostawić głupiego właściciela.

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet znany piłkarz nie był wstanie zatrzymać swoim serduszkiem i dobrym charakterem Polskiej witaminki😆

Mężczyźni w cywilizacji zachodniej gdzie prawdopodobnie Polacy są w czołówce bycia kukoldami wyssali to z mlekiem matki.

Pełno czerwonych flag kobieta nie chciała być przy mężu i tylko go odwiedzała, opróżniała regularnie portfel, okazała się tak dobrą bizneswoman,

że został po niej dług a przecież kobiety twierdzą, że są lepsze niż mężczyźni🤣

Kolejna słabość tego mężczyzny to danie się podpuścić kobiecie i wymierzenie jej policzka gdzie w systemie zachodnim kobieta wręcz jest nietykalna, chroni ją prawo.

Jeszcze narobił sobie kłopotów i zostanie pokazany przed opinia publiczna jako oprawca.

Co do modelek i aktorek mógł używać do woli lub po prostu znaleźć sobie młodszy i fajniejszy model.

Na koniec kobieta puści go z torbami i będzie kolejny sportowiec, który stracił cały majątek przez kobietę i nie był świadomy do czego jest zdolna.

Kolejny przykład by uczyć się na błędach innych mężczyzn, zabezpieczać majątek, nagrywać negatywne zachowania kobiet, zbierać dowody na nieuczciwość i zdradę.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest z piłkarzami ale mają najlepsze dupy. A najlepsze jest to, że wcale nie trzeba być Jackiem Bakiem. B klasa i już masz najlepsza dupę we wsi. Chcesz mieć najlepsza w powiecie to 3-4 klasa. Przebierać w modelkach to 1-2 klasa. Pewnie ekstraklasa oraz występy miedzynarodowe to przebierasz w środowisku międzynarodowym. 

 

A co się musi dziać w takiej La Lidze to głową mała. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RealLife napisał:

Nie wiem co jest z piłkarzami ale mają najlepsze dupy. A najlepsze jest to, że wcale nie trzeba być Jackiem Bakiem. B klasa i już masz najlepsza dupę we wsi. Chcesz mieć najlepsza w powiecie to 3-4 klasa. Przebierać w modelkach to 1-2 klasa. Pewnie ekstraklasa oraz występy miedzynarodowe to przebierasz w środowisku międzynarodowym. 

 

A co się musi dziać w takiej La Lidze to głową mała. 

 

 

Bardzo proste i dla kobiety idealne: prosty głupek przy kasie/z perspektywą kasy. Czy może być lepiej dla kobiety?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, jankowalski1727 said:

Bardzo proste i dla kobiety idealne: prosty głupek przy kasie/z perspektywą kasy

 

Chcesz powiedzieć, że kobiety nie cenią inteligencji u mężczyzn? Przecież na profilach randkowych kazda pisze, że chce inteligentnego ;)

 

Zgrywam się naturalnie. Może tak być jak piszesz. Ale w tych niskich ligach to nie ma kasy. Jest chlanie i ruchanie. Najwyraźniej to paniom wystarcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RealLife napisał:

 

Chcesz powiedzieć, że kobiety nie cenią inteligencji u mężczyzn? Przecież na profilach randkowych kazda pisze, że chce inteligentnego ;)

 

Zgrywam się naturalnie. Może tak być jak piszesz. Ale w tych niskich ligach to nie ma kasy. Jest chlanie i ruchanie. Najwyraźniej to paniom wystarcza. 

W niższych ligach nie ma kasy, ale jest ten lokalno powiatowy fejm (odpowiednio proporcjonalnie mniejszy niz krajowy), co i tak przyciąga dupy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RealLife napisał:

Nie wiem co jest z piłkarzami ale mają najlepsze dupy. A najlepsze jest to, że wcale nie trzeba być Jackiem Bakiem. B klasa i już masz najlepsza dupę we wsi.

 

Pod względem "wizualnym" (chociaż też bym czasem polemizował, kwestia gustu) często tak. Pod względem mentalnym bywa to o wiele bardziej tragiczne, niż wśród społeczeństwa żyjącego dużo niżej ich poziomu finansowego. Wg. mojej wiedzy nawet niektóre kluby w temacie zaczęły działać od pewnego czasu, przygotowując zawodników do "realiów" funkcjonowania na pewnym poziomie finansowym. Zatrudniając masę fachowców i ekspertów - od kwestii edukacji i podejścia do pieniędzy, jak i zasugerowania młodziakom mniej lub bardziej delikatnie, dlaczego tak nagle ich ew. problemy z kobietami zniknęły jak "sen złoty" :) Czysta kalkulacja biznesowa - piłkarz z harpią u boku, bez mentalu pozwalającego w pełni skupić się na swoim zawodzie, piłkarz nałogowiec, piłkarz hazardzista to stopniowo zmarnowana inwestycja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

 

Pod względem "wizualnym" (chociaż też bym czasem polemizował, kwestia gustu) często tak. Pod względem mentalnym bywa to o wiele bardziej tragiczne, niż wśród społeczeństwa żyjącego dużo niżej ich poziomu finansowego. Wg. mojej wiedzy nawet niektóre kluby w temacie zaczęły działać od pewnego czasu, przygotowując zawodników do "realiów" funkcjonowania na pewnym poziomie finansowym. Zatrudniając masę fachowców i ekspertów - od kwestii edukacji i podejścia do pieniędzy, jak i zasugerowania młodziakom mniej lub bardziej delikatnie, dlaczego tak nagle ich ew. problemy z kobietami zniknęły jak "sen złoty" :) Czysta kalkulacja biznesowa - piłkarz z harpią u boku, bez mentalu pozwalającego w pełni skupić się na swoim zawodzie, piłkarz nałogowiec, piłkarz hazardzista to stopniowo zmarnowana inwestycja.

 

Któryś polski koszykarz już wiele lat temu opowiadał, że zawodnicy NBA mieli szkolenie, jak sobie radzić z kobietami itp., bo były przypadki właśnie, że gość musiał płacić alimenty wielu kobietom, oskarżenia o gwałt itp. historie, jak się ustrzec tłumu panien polujących na graczy NBA.

 

A historię Jacka Bąka pamiętam, czytałem wiele lat temu. No cóż, zbyt łatwowierny, myszce sypał milionami, a nawet nie kontrolował. Trzeba to propagować, to więcej facetów przejrzy na oczy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.