Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pranie ręczne, odwirowywanie na niskich obrotach. Środki do prania raczej do ciemnych rzeczy. Jak masz parownice to możesz za jej pomocą odświeżyć. Czasem nie trzeba prać spodni tylko odświeżyć w zamrażarce , swetry też można. Te już się wypchały ale przy następnej parze warto pamiętać. Fason też ma znaczenie ja noszę raczej przylegające i widzę, że pierwsze oznaki zniszczenia to powypychane okolice kolan, męża dżinsy prędzej się spiorą czy przetrą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz sorry napisane z chuja, chodziło mi o wypychanie kolan w świeżo wypranych jeansach.

@Lalka dokładnie. 5!

@JudgeMe z pizdy chyba, wszystkie pary to levisy, kupowane w sklepach (UK, DE, PL) - ten sam problem.

@peg 5! - mi babka w sklepie mówiła aby w proszku prać, nie płynie do prania, ale chuj do dupy - to samo.

16 godzin temu, peg napisał:

Czasem nie trzeba prać spodni tylko odświeżyć w zamrażarce , swetry też można.

Te eko rzeczy są ok - dla eko ludzi  - to nie ja. Parownica - spoko rzecz.

 

16 godzin temu, peg napisał:

Fason też ma znaczenie ja noszę raczej przylegające i widzę, że pierwsze oznaki zniszczenia to powypychane okolice kolan, męża dżinsy prędzej się spiorą czy przetrą.

Prawda. Ostatnio waga poszła w dół. Moj model to 511 ale chyba trzeba zmienić na 510. No męskie mi "padają" na jajkach. Skład jeszcze materiału jest ważny.

 

@peg dzięki bardzo, przyda się!

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.