Skocz do zawartości

Twój indywidualny wzór mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Ten temat kieruje do pań.

 

Czy istnieje dla was INWIDUALNIE jakiś wzór mężczyzny jaki wam się podoba, do jakiego was ciągnie?

Może to być nawet ojciec jako wzór męski, który posiada dla was ważne cechy, jednak prosiłbym o krótkie sprecyzowanie dlaczego akurat ta osoba a nie inna. Możecie też opisać postać fikcyjną jak Kamil Grey czy prawdziwą dla przykładu Cezary Pazura - cokolwiek i jakkolwiek. Ten temat to taka ciekawostka i jak macie chęć to podzielcie się waszym idealnym lub zbliżonym ideałem mężczyzny, który według was posiada zbiór atrakcyjnych cech. 

(Jeżeli cechy to materialne bogactwo, czy wygląd to nie ma problemu po prostu podajcie - chodzi tylko o podzielenie się tym jaki wzór lub persona męska was kręci i jeśli macie chęć to opiszcie czemu)

 

Niestety za prymitywne komentarze nie biorę odpowiedzialności, mimo wszystko liczę na waszą szczerość.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw cech:

poczucie humoru

dystans do siebie i świata

stanowczość, pewność siebie ( chodzi o to by nie pozwolił kobiecie wejść na głowę, z całym szacunkiem do kobiet)

takt

lubi czytać

lubi rozmawiać (ze mną rzecz jasna :D )

szczerość i bezpośredniość

wizualnie:

za uśmiech i mimikę twarzy w grze aktorskiej Dwayne Johnson (Jumanji) (nie podoba mi się jego sylwetka "zbytnio napakowana")

za całokształt Patric Swayze (za to co mówił w wywiadach, także za grę aktorską  (film Twoja na zawsze Lulu), choć czytając książkę napisaną o nim przez żonę, odniosłam wrażenie, że ona go trochę zdominowała, ale może to tylko odczucie) pięknie śpiewał 

 

 

Bill Murray w roli Boba Harrisa w filmie Między słowami

Marek Aureliusz za Rozmyślania, tematów do rozmów by nie brakło :D 

nie sposób tu nie wspomnieć o moim Mężu, za to m.in., że mam świadomość, iż mogę na niego liczyć  (jak dopadł mnie covid w kwietniu i ledwo uszłam z życiem(miesiąc w szpitalu, tlen przez 12 dni) Mąż stanął na głowie by wszystko ogarnąć: dom, moją firmę i mnie w szpitalu czyt. lekarzy by mnie ratowano).  

Edytowane przez Wewerka
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yolo napisał:

Uzupełnić miała!

Drugi dzień tu czekam!!! 

 

No kurde wiem, ze wy tu jak na szpilkach ale filmik nagrywalam żeby wszystko było jasne, nie wiedzialam, ze montaz tyle trwa xD

 

 

A tak serio to napiszę, napiszę, postaram się w tym miesiacu ;)

  • Dzięki 1
  • Haha 10
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Mający podobne zainteresowania do mnie, lubiący aktywność fizyczną i wypady w góry

* Zaradny życiowo, nieużalający się nad sobą i nieporównujący się do innych  

* Mający szersze zainteresowania życiowe i ambicje, niż jak niektórzy tylko jedynie dupy i motory, (czyli przeciwieństwo mojego ex) :)

* Pewny siebie

* Rodzinny

* Ze zbliżoną atrakcyjnością do mnie

* Szanujący innych ludzi 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat! U mnie to się przedstawia tak:

  • breadwinner,
  • brunet/szatyn (włosy to obowiązek, łysi(ejący) mnie nie pociągają w ogóle; wybaczcie, chłopaki, ale łysi od razu kojarzą mi się z troglodytami w podrobionych dresach Adidasa 😔),
  • zarost/broda,
  • raczej ekstrawertyk, ale bez przesady (ja to taka mieszanka introwertyczki z ekstrawertyczką),
  • wysportowany,
  • family guy,
  • szlachetny,
  • elegancki,
  • szarmancki,
  • zdroworozsądkowy (nie jakiś prawak czy lewak z pianą na ustach),
  • umiejący pisać poprawnie po polsku,
  • świecki,
  • fajnie, jeśli zna kilka języków (albo przynajmniej ponad ojczysty) i jest obyty w świecie,
  • szanujący zwierzątka i innych ludzi.

To chyba tyle.

 

Chyba.

 

Więcej grzechów nie pamiętam.

 

Za żadne nie żałuję. 🙂

  • Like 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 hour ago, Obiecująca Młoda Kobieta said:

świecki,

XDD najlepsze dzisiaj. 

 

Patrząc na wymagania wcale się nie dziwię ze kobitki dzisiaj tak łatwo dają się omamic zagraniczniakom. W pl ciężko znaleźć faceta na takim poziomie, nie dlatego że wymagania są wygórowane, tylko dlatego że mężczyźni zrobili się ciotowaci i ulani, nie wiedzą czego chcą. 

Edytowane przez slusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Obliteraror napisał:

breadwinner - Ciekawe określenie beta providera, aż sobie musiałem sprawdzić : )

 

Niejeden chleb w życiu wygrałem, dziś pokonałem w wyścigu 2 emerytki i jedną madkę , i kupiłem ostatni bochenek Domowego z Dynią.

Czuję się jak diament. B)

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy "mój" wzór mężczyzny jest taki "mój".

Przecież babki szukają mężczyzny na wzór mężczyzn, z którymi miały doczynienia. Np ojciec, brat, czy ktoś inny kto gościł w ich życiu, kodują pewne cechy męskie i na ich podstawie potem wybierają partnera. To raz, a dwa kształtują nas romantyczne filmy. Także z jednej strony możemy szukać nieobecnego ojca w życiu bądź ojca, który był dobrym ojcem ale słabym mężem dla mamy, lub też ideałem chodzącym, a z drugiej możemy szukać romantycznego leosia z Titanica, czy Patryka z dirty dancing. U kobiet to wszystko ma wpływ na to kogo szukamy, do tego dochodzi gadzi mózg, który szuka najbogatszego i najsilniejszego samca.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipny ale poważny 

Wygadany ale skromny 

Dobrze zarabiający ale mający czas dla rodziny 

Przystojny ale nie patrzący na wygląd 

Stanowczy ale poddany 

Introwertyk ale dusza towarzystwa 

Inżynier ale humanista 

Brunet ale jak bogaty to rudy 

 

Czy wy kurwa męskie osły jeszcze czegoś  nie rozumiecie !? 🤣 

 

Miłego weekendu wszystkim ! 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnym mężczyzną nie tak trudno być.

Należy tylko być :

1. przyjacielem

2. partnerem

3. kochankiem

4. bratem

5. ojcem

6. nauczycielem

7. wychowawcą

8. spowiednikiem

9. powiernikiem

10. kucharzem

11. mechanikiem

12. monterem

13. elektrykiem

14. szoferem

15. tragarzem

16. sprzątaczką

17. stewardem

18. hydraulikiem

19. stolarzem

20. modelem

21. architektem wnętrz

22. seksuologiem

23. psychologiem

24. psychiatrą

25. psychoterapeutą.

Ważne też są cechy osobowości. Należy być :

1. sympatycznym

2. wysportowanym ale

3. inteligentnym ale

4. silnym

5. kulturalnym ale

6. twardym ale

7. łagodnym

8. czułym ale

9. zdecydowanym ale

10. romantycznym ale

11. męskim

12. dowcipnym i

13. wesołym ale

14. poważnym i

15. dystyngowanym

16. odważnym ale

17. misiem ale

18. energicznym

19. zapobiegawczym

20. kreatywnym

21. pomysłowym

22. zdolnym ale

23. skromnym i

24. wyrozumiałym

25. eleganckim ale

26. stanowczym

27. ciepłym ale

28. zimnym ale

29. namiętnym

30. tolerancyjnym ale

31. zasadniczym i

32. honorowym i

33. szlachetnym ale

34. praktycznym i

35. pragmatycznym

36. praworządnym ale

37. gotowym zrobić dla niej wszystko [ np. skok na bank ] czyli

38. zdesperowanym [ z miłości ] ale

39. opanowanym

40. szarmanckim ale

41. stałym i

42. wiernym

43. uważnym ale

44. rozmarzonym ale

45. ambitnym

46. godnym zaufania i

47. szacunku

48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim,

49. wypłacalnym.

Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby :

a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany

B) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie

c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła

d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.

B. ważne jest aby nie zapominać jej :

1. urodzin

2. imienin

3. daty ślubu

4. daty pierwszego pocałunku

5. okresu

6. wizyty u stomatologa

7. rocznic

8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.

  • Dzięki 4
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy " wzoru", a nie cech mężczyzn, którzy istnieją naprawdę. 

Wzór to wzór. Ideał czyli, a wiadomo, że w praktyce ideały tylko w powieściach i filmach romantycznych. Wy ciągle piszecie o wzorze kobiety 10/10( cokolwiek to znaczy), czy jakiejś tajemniczej himalajce, która nie istnieje. To samo robimy my w tym wątku. 😄😄😝

Edytowane przez Wewerka
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.