Skocz do zawartości

Kobiety nie nadają się do rozmowy


bad intentions

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Libertyn napisał:

faceci narzekający na brak logicznej rozmowy z kobietami, najpewniej by się trzymali z dala od takiej, z którą by mogli logicznie na poważne tematy porozmawiać.

Zależy kto - i zależy z kim. Znam panią doktor od radioastronomii i panią historyk po kul, z którymi świetnie się rozmawia - są oczytane, logiczne, racjonalne, nie pieprzą komunałów i myślą, zanim się odezwą. Nie zauważyłem, aby to im odejmowało kobiecości.

Ale większość młodych kobiet jest dość głupia - tak ja to widzę.

Ale trzeba brać poprawkę na mój wiek.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, zychu said:

.

Ale większość młodych kobiet jest dość głupia - tak ja to widzę.

 

Tu dotknąłeś sedna problemu. Studia dziś a 15 lat temu, to przepaść intelektualna. 

 

Podobnie przeczytać książkę, a napierdalać seriale, to też różnica. Czytanie, nawet Harlequina, stymuluje mózg. Oglądanie niestety nie. 

 

Reasumując, z wieloma LUDŹMI nie ma o czym rozmawiać, bo są po prostu głupi. Wydaje mi się, że to się 50/50 na obie płcie rozkłada. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kobietami nie mogę być w pełni na luzie zbyt dużo cynizmu i szyderstwa mam w sobie podczas naturalnej rozmowy.

Pamiętam jak kiedyś jak mi zależało to spotykałem się z kobietami i rozmowę wszystko prowadziłem ja. Nie ma to jak się śmiać z własnych żartów....

Ze spotkań wracałem styrany i zmęczony. Teraz gadam o pierdołach na luzie i one są zadowolone, ale ja się nudzę.

Ostatnio z jedną pisałem z nudów to napisała mi co mnie ostatnio zafascynowało :D

Nie wiem jestem prosty :D ze mną pewnie też się ciężko gada.

Są kobiety interesujące i ciekawe, ale one nie są mną zainteresowane.

Tak czy siak lepiej mi się gada i przebywa z facetami.

Z większością ludzi nie patrząc na płeć to tylko o pierdołach można gadać hihi haha itp.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezinteresowność w relacjach między ludzkich nie do końca jest bezinteresowna. 

Zawsze poświęcasz czas, energię, zdrowie, środki w zamian niby nie oczekując nic a jednak podświadomie

liczysz na to, że ta osoba Ci pomorze, wysłucha, doradzi, poświęci swój czas, atencje czy dostaniesz coś. Dobry przykład nasze forum są tutaj wspaniali ludzie, którzy każdego dnia dzielą się wiedzą, informacjami, radami, rozwiązaniami a w zamian mogą uzyskać to samo od innych dlatego jest tutaj zasada wzajemności. Natomiast są osoby gdzie wiecznie za darmochę podglądają, nie udzielają się, zakładają jeden temat i po uzyskaniu pomocy proszą o likwidację konta mając resztę w głębokim powazaniu. W życiu zawsze jest coś za coś nie ma nic za darmo i pora wybić sobie z głowy bajki o totalnej bezinteresowności a już z kobietami masz mur, beton, że to nie przejdzie. 

 

PS. @krysteq Na przyszłość nie pisz do braci w ten sposób cytuje. "Co ty pierdolisz" tylko nie zgadzam się i uzasadniasz. Szanuj innych i miej na uwadze to, że jest to miejsce gdzie każdy ma prawo wyrazić zdanie, wygadać się, założyć temat i opowiedzieć o bolączkach.

Kazdego może spotkać słabszy okres, niezrozumienie czegoś lub dysonans poznawczy gdy wychodzi się z matrix. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często te relacje to jakiś kosmos. Mam koleżankę młodszą w pracy. Ostatnio mieliśmy szkolenie online. Skomentowałem jedną prowadząca,że jest lekko utyta. Ta moja koleżanka się obraziła na mnie.ponieważ uważa,że jest podobnej postury. Nie jest to totalnie prawda w końcu też jest trenerka aerobiku. Ja oczywiście zlewem te fochy,ale ona mi to regularnie wypomina. WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, antyrefleks napisał:

Moglbys okazac troche atencji, zeby dziewczyne dowartosciowac.Dobrze by sie jej zrobilo.

Nie, nie, nie, nie, nie.

 

To jest podstawowy błąd dzisiejszych facetów, ponieważ myślą o tym jak zrobić dobrze dziewczynie.

 

W ten sposób jedynie możesz zostać beta providerem, bo służenie kobiecie jej w ogóle nie podnieci, ani trochę.

 

Kobietę podnieca mężczyzna z tzw. big dick energy, wyluzowany, pewny siebie, taki trochę rozrabiaka, narcyz, który myśli o tym jak zrobić dobrze sobie, nie jej, bad boye często używają kobiet, żeby zwyczajnie się nimi zaspokoić, a je to podnieca.

 

Pamiętasz eksperyment Klaudiusz? Tak, facet był przystojniakiem, ale ponadto nie był stulejarzem, był bad boyem. Obrażał kobiety, wystawiał, lekceważył, a one paradoksalnie jeszcze bardziej go pożądały.

 

Tak trzeba działać, wtedy ją podniecisz, a jak będziesz ją głaskał i kupowal nowe futra, to tylko wydasz hajs, stracisz czas i energię, a seksu będzie tyle, co kot napłakał.

 

W dniu 14.10.2021 o 11:31, Iceman84PL napisał:

PS. @krysteq Na przyszłość nie pisz do braci w ten sposób cytuje. "Co ty pierdolisz" tylko nie zgadzam się i uzasadniasz.

Dokładnie, i Ciebie @Wincenty również to dotyczy, nie róbmy z tego forum chlewu.

Edytowane przez bad intentions
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ManOfGod napisał:

To wiem,ale do czego to ma niby zmierzać? Typka ma chłopaka ja do niej nie podbijam.

Taka walka o hierarchię w głowie, moim zdaniem. Za pani plecami stoi współczesny tolero-Matrix i poczucie społecznej walidacji, a przed nią stoi cwaniak, który ma odmienne zdanie. W dodatku nieświadomie wjechałeś jej na poczucie własnej wartości, to się jej włączyła "negocjacja".
To przecież jej problem, że porównała prowadzącą do siebie i zareagowała emocjonalnie - jak dziecko. Przecież masz 100% prawa do własnej opinii, nawet jeśli uległeś złudzeniu optycznemu, a sama też może niesłusznie uważać, że wygląda podobnie.

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bad intentions napisał:

Nie, nie, nie, nie, nie.

 

To jest podstawowy błąd dzisiejszych facetów, ponieważ myślą o tym jak zrobić dobrze dziewczynie.

 

W ten sposób jedynie możesz zostać beta providerem, bo służenie kobiecie jej w ogóle nie podnieci, ani trochę.

 

Kobietę podnieca mężczyzna z tzw. big dick energy, wyluzowany, pewny siebie, taki trochę rozrabiaka, narcyz, który myśli o tym jak zrobić dobrze sobie, nie jej, bad boye często używają kobiet, żeby zwyczajnie się nimi zaspokoić, a je to podnieca.

 

Pamiętasz eksperyment Klaudiusz? Tak, facet był przystojniakiem, ale ponadto nie był stulejarzem, był bad boyem. Obrażał kobiety, wystawiał, lekceważył, a one paradoksalnie jeszcze bardziej go pożądały.

 

Tak trzeba działać, wtedy ją podniecisz, a jak będziesz ją głaskał i kupowal nowe futra, to tylko wydasz hajs, stracisz czas i energię, a seksu będzie tyle, co kot napłakał.

To był sarkazm 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bad intentions napisał:
21 godzin temu, antyrefleks napisał:

Moglbys okazac troche atencji, zeby dziewczyne dowartosciowac.Dobrze by sie jej zrobilo.

Nie, nie, nie, nie, nie.

 

To jest podstawowy błąd dzisiejszych facetów, ponieważ myślą o tym jak zrobić dobrze dziewczynie.

a powinni myśleć jak zrobić sobie dobrze dziewczyną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.