Jump to content

Recommended Posts

Cześć. Za kilka dni skończę 26 lat. 7 lat temu "nieświadomie" wyszedłem z matrixa, nawet nie zdając sobie sprawy z jego istnienia, czego konsekwencją był bolesny powrót do niego po kilku latach, i tak od pół roku trwa kolejna mozolna próba wyjścia z niego trwająca po dziś dzień (i pewnie jeszcze trochę potrwa), tym razem już na pełnej świadomce, stąd moja obecność tutaj.

  • Like 3
Link to post
Share on other sites

Witaj @patzzzky. Ja też w Twoim wieku, tylko w maju skończyłem 26 lat, więc słuchaj starszych 😁. Oprócz forum, koniecznie Radio Samiec 2 oraz kanał Musisz Wiedzieć na YT. Forum BS, Radio Samiec 2, Musisz Wiedzieć - Święta Trójca świadomego mężczyzny, który musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Matrixowe programowanie, wciąż jednak, od czasu do czasu będzie wracać.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Witamy, dobrze trafiłeś tutaj dowiesz się rzeczy, historii, o których nie byłeś do tej pory świadom. 

Najważniejsze, że zrobiłeś pierwszy krok ku poprawie swojego życia na lepsze. 

To czego tutaj się dowiesz zostaw dla siebie tudzież rozmawiaj braćmi w różnych tematach bo poza forum ta wiedza może przynieść Ci dużo kłopotów ze społeczeństwem matrixowym, które nie chce niczego zmieniać i żyć w syfie, w którym obecnie się znajdują. 

Miejmy nadzieję, że będziesz się dużo udzielać i dzielić się swoimi doświadczeniami bo wiesz podglądać to my a nie nas😉👊

  • Like 3
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.