Skocz do zawartości

Zbyt atrakcyjne zdjęcie na profilu randkowym?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem ostatnio bardzo dziwną sytuację. Poznałem na badoo dość atrakcyjna dziewczyne. Pisalo nam się bardzo fajnie, a ona często zamiast wysyłać wiadomości to nagrywała się i wysylala to jako wiadomośc. Więc widać że była bardzo zaangażowana.

 

Do momentu aż wysłałem jej sam z siebie swoje zdjęcia z wczorajszego wyjścia ze znajomymi.

Na Badoo mam jedno zdjęcie twarzy i ogólnie profil praktycznie nieuzupełniony w żadne informacje o sobie i od miesiąca miałem z 6 spotkań w tym 4 totalnie nie udane.

Ogólnie to przyznam się bez bicia że  mi wyszło to zdjęcie ( każdemu zdjęcia czasami wychodzą a czasami nie), bo byłem prosto od fryzjera, więc włosy idealnie ostrzyżone i ułożone, pozatym było lato także opalona facjata. Ale nie było tam ani filtrów ani fotoszopa.

 

No i teraz mam rozkminke, bo wcześniej jak wysyłałem laskom swoje inne zdjęcia to żadna z tego powodu nie była rozczarowana, więc co ona miała oczekiwania że jestem modelem po jednym zdjęciu ryjka ? 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Pisalo nam się bardzo fajnie, a ona często zamiast wysyłać wiadomości to nagrywała się

Chcesz powiedzieć, że dłuższy czas tylko pisaliście ze sobą bez zaaranżowania spotkania?

Większość zaleca spotkać się w miarę szybko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Chcesz powiedzieć, że dłuższy czas tylko pisaliście ze sobą bez zaaranżowania spotkania?

Większość zaleca spotkać się w miarę szybko.

3 dni pisaliśmy i już na drugi dzień proponowałem ale nie mogła w tygodniu, tylko w weekend.

Nie widzę w tym nic złego, raz pisałem z laską tydzień i na spotkaniu było super, a raz spotkaliśmy się po jednym dniu i była kicha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

3 dni pisaliśmy i już na drugi dzień proponowałem ale nie mogła w tygodniu, tylko w weekend.

Nie widzę w tym nic złego,

Ok, niektórzy piszą miesiącami, dlatego zapytałem.

 

Wniosek? Nie wysyłać spontanicznych fot. Niech się ślini tylko do tej profilowej.

Pytanie tylko czy po zobaczeniu na żywo laski nie robią pass bo:

28 minut temu, Wolverine1993 napisał:

miałem z 6 spotkań w tym 4 totalnie nie udane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Ok, niektórzy piszą miesiącami, dlatego zapytałem.

 

Wniosek? Nie wysyłać spontanicznych fot. Niech się ślini tylko do tej profilowej.

Pytanie tylko czy po zobaczeniu na żywo laski nie robią pass bo:

 

Na pewno nie każdej się spodobałem, ale wszystkie te nieudane spotkania które miałem to było też tak że one mi się też totalnie nie podobały.

Ponoć wystarczy parę sekund i wiesz czy to to czy nie. I u mnie się to sprawdza.

Miałem ostatnio też dwa spotkania które skończyłem dosłownie po 5 minutach i się żegnałem. Czasami na początku laska sprawia dobre wrażenie ale po kilku minutach rozmowy już wiadomo że nie nadajemy na tych samych falach. 

 

Dużo też spotkań miałem udanych z perspektywą na coś więcej, wiec to nie tak ze wszystkie mnie olejową i nawzajem 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Witam, miałem ostatnio bardzo dziwną sytuację. Poznałem na badoo dość atrakcyjna dziewczyne. Pisalo nam się bardzo fajnie, a ona często zamiast wysyłać wiadomości to nagrywała się i wysylala to jako wiadomośc. Więc widać że była bardzo zaangażowana.

 

Do momentu aż wysłałem jej sam z siebie swoje zdjęcia z wczorajszego wyjścia ze znajomymi.

Na Badoo mam jedno zdjęcie twarzy i ogólnie profil praktycznie nieuzupełniony w żadne informacje o sobie i od miesiąca miałem z 6 spotkań w tym 4 totalnie nie udane.

Ogólnie to przyznam się bez bicia że  mi wyszło to zdjęcie ( każdemu zdjęcia czasami wychodzą a czasami nie), bo byłem prosto od fryzjera, więc włosy idealnie ostrzyżone i ułożone, pozatym było lato także opalona facjata. Ale nie było tam ani filtrów ani fotoszopa.

 

No i teraz mam rozkminke, bo wcześniej jak wysyłałem laskom swoje inne zdjęcia to żadna z tego powodu nie była rozczarowana, więc co ona miała oczekiwania że jestem modelem po jednym zdjęciu ryjka ? 

 

 

 

 

 

Idz do fryzjera przed spotkaniem i poproś aby ostrzygł Cię tak samo jak na zdjęciu.

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

41 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Pisalo nam się bardzo fajnie, a ona często zamiast wysyłać wiadomości to nagrywała się i wysylala to jako wiadomośc.

 

Panna odgrywała taniec godowy a Ty się dołączyłeś, uległeś... koniec czarów.

 

A prawda może być zupełnie gdzie indziej, czytając posta odniosłem wrażenie ze za bardzo Ci na tym wszystkim zależy.. dalej juz wyjaśniać nie trzeba. 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez nesq
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, nesq napisał:

 

 

Panna odgrywała taniec godowy a Ty się dołączyłeś, uległeś... koniec czarów.

 

A prawda może być zupełnie gdzie indziej, czytając posta odniosłem wrażenie ze za bardzo Ci na tym wszystkim zależy.. dalej juz wyjaśniać nie trzeba. 

 

 

 

 

 

 

 

Tzn w sensie że jak to taniec godowy? 

Słuchaj wiadomo że inaczej pisze się i spotyka z kimś atrakcyjnym, z kimś obojętnym i z kimś nie atrakcyjnym dla danej osoby.

To że mie się podoba to chyba nic złego i nie znaczy to że odpisywałem jej co chwilę i robiłem z siebie desperata który jest na każde zawołanie. Bo taki nie jestem i nie będę dla żadnej.

 

 

29 minut temu, Personal Best napisał:

Idz do fryzjera przed spotkaniem i poproś aby ostrzygł Cię tak samo jak na zdjęciu.

Nie będę przecież przed każdym spotkaniem chodził do fryzjera żeby mi układał włosy 😂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alejandro Sosa napisał:

Za dużo filozofujesz... Może tak, a może nie. Dobrze żebyś miał spójny profil, może lekko podkręcony ale bez przesady. Next.

Właśnie nic tam nie mam, jedno zdjęcie i żadnych informacji, nawet wzrostu ani statusu cywilnego 😆 I mimo wszystko jakieś tam spotkania są, raz lepsze raz gorsze. 

Laska widocznie się podjarala jedną korzystną fotką na której wyglądam tak jak one gdy się odstawią jak królewny.

 

No cóż chyba trzeba zrobić sobie wkoncu jakaś bardziej profesjonalna sesję, żeby później nie było niespodzianek 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piter_1982 napisał:

Mogło być 100 powodów, zaczynając od tego, że mogłeś jej się skojarzyć tylko z niepoważnym imprezowiczem po to, że zobaczyła wśród twoich znajomych kogoś z kim nie chce się spotkać. 

Zrobilem sobie zdjęcie w domu także żadnych innych osób tam nie było 😉

 

Nie wiem może nie spodobała jej się moja sylwetka, a wygląda tak: to te same zdjęcie tylko z uciętym ryjkiem wiadomo z jakich względów 😉 Mówiłem tu nie raz że nie wyglądam jak model, ale też nie jestem jakimś ulańcem. Taki normalny chlop

 

https://zapodaj.net/c406bb3f4b5d3.jpg.html

6 minut temu, gman98 napisał:

Podepnę się pod temat. Spotkałem się z opinią pań, że zdjęcia "profesjonalne" są żałosne. Ile w tym prawdy? 

 

Ja się nigdy z tym nie spotkałem, sam chciałbym sobie zrobić w jakimś fajnym plenerze, ładnie ubrany i uczesany. Bo niby czemu nie? 😀 Zawsze można powiedzieć że koleżanka zrobiła nam sesje.

Chyba lepsze takie niż wstawianie jakichś beznadziejnych zdjęć z piwem w ręku albo przy luksusowym nie swoim aucie 😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

No i teraz mam rozkminke, bo wcześniej jak wysyłałem laskom swoje inne zdjęcia to żadna z tego powodu nie była rozczarowana, więc co ona miała oczekiwania że jestem modelem po jednym zdjęciu ryjka ? 

Kochana redakcjo jak żyć?

;DDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wolverine1993 napisał:

przy luksusowym nie swoim aucie

 

 

 

Realnie raz takie coś ujrzałem, jak robili zdjęcie przy jakimś Mercedesie. 😆

 

14 minut temu, Wolverine1993 napisał:

 

Ja się nigdy z tym nie spotkałem, sam chciałbym sobie zrobić w jakimś fajnym plenerze, ładnie ubrany i uczesany. Bo niby czemu nie? 😀 Zawsze można powiedzieć że koleżanka zrobiła nam sesje.

 

 

 

 

Osobiście mi zostaje też fotograf, tylko powiedziałbym, żeby zdjęcie było 50/50 (pół profesjonalne, pół amatorskie). Nie mam pojęcie jak "wymaksować" siebie na zdjęciach. Jak robił mi kolega telefonem, to zawsze "czegoś" brakowało w tych zdjęciach według mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zastanawiać za dużo. :) Może akurat miała taki kaprys, a Ty będziesz się głowił i rozkminał, czy grzywkę w dobrą stronę zaczesałes i czy kontrast na zdjęciu nie był zbyt mocny.
Zaletą aplikacji randkowych jest możliwość poznania kogoś bez większego wysiłku, ale działa to jak miecz obusieczny - równie łatwo, bez konsekwencji można kogoś olać, odciąć się, zachować byle jak, bez żadnych konsekwencji. 

Nie przeglądałem profili męskich (choć czasem mnie kusi, by dla porównania zobaczyć "konkurencję"), ale nawet bez patrzenia mogę założyć, że to faceci starają się bardziej:

 - zrobią zdjęcie prosto od fryzjera;

 - wybiorą te najlepsze z najlepszych (ich zdaniem)

 - skrobną jakiś opis, nad którym czasem długo się głowią i dopieszczają do perfekcji etc. 

Teraz popatrz sobie na profile wielu kobiet, które często:

 - nie pokazują twarzy; 

 - robią foty przed brudnym lustrem, "od niechcenia", bałagan w tle;
 - po chamsku biorą zdjęcie z facetem, którego zamalowują lub wycinają (choć czasem nawet tego nie robią)

 - wstawiają po kilka takich samych (rozpierdala mnie to... po co wstawiać 3 takie same zdjęcia, gdzie różnica jest tylko w minimalnym przechyleniu głowy?" 
 - stosują jakieś dziwne snapowe filtry - doklejane uszka, gwiazdeczki, wielkie oczy... 
 - robią miny wykrzywione (patrz, jaka jestem szalona), generalnie często widzę jakieś creepy zdjęcia; 

 - banalne zainteresowania - wczoraj widziałem grubszą Panią, która wstawiła kilka podobnych zdjęć przed lustrem w takiej dziwnej pozie (pochylona, z nogą zgiętą, jakby zaraz miała ruszyć do startu w maratonie) a w zainteresowaniach miała "walking" - można się interesować chodzeniem? 😅 Albo "kawa" - czyli rozumiem, że jakbym spytał to by mi opowiedziała o różnych gatunkach egzotycznych? Nie, raczej pije rozpuszczalną z Biedronki.
 - brak opisu - dodając do tego to co powyżej, a mimo wszystko podejście "zaskocz mnie", niczym Cesarzowa Łysobyków będzie podnosić kciuk w górę lub w dół - może odpisze, może nie.

Jednym słowem - DRAMAT. 

Zazwyczaj jak myszka ma ładne profesjonalne zdjęcie z podróży, to robił jej jakiś orbiter, albo ex który opłacił cały wyjazd. ^^

Dodam jeszcze, że kiedyś zrobiłem eksperyment. Założyłem fake konto, wybrałem kilka zdjęć pewnego modela i w opisie dałem "Cześć".
Czułem się, jakbym grał na kodach - prawie wszystkie matche wchodziły, laski pisały pierwsze, kompletnie nie musiałem się wysilać w rozmowie.
Czasem te same laski, z którymi pisałem z prawdziwego konta i były tak "zajęte", na tym drugim nie dawały mi spokoju na zasadzie.. "Jesteś??", "Wszystko ok?"

Także chill. Czupryna do góry i graj na ich zasadach. ;)

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gman98 napisał:

 

Realnie raz takie coś ujrzałem, jak robili zdjęcie przy jakimś Mercedesie. 😆

 

 

Osobiście mi zostaje też fotograf, tylko powiedziałbym, żeby zdjęcie było 50/50 (pół profesjonalne, pół amatorskie). Nie mam pojęcie jak "wymaksować" siebie na zdjęciach. Jak robił mi kolega telefonem, to zawsze "czegoś" brakowało w tych zdjęciach według mnie. 

No bo zdjęcie telefonem nigdy nie będzie takie dobre jak lustrzanką, pozatym jeszcze kwestia osoby która tym się zajmuje i zna się na rzeczy. Bo pstrykać zdjęcie telefonem potrafi dosłownie każdy 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Wolverine1993 said:

Jakby ci to powiedzieć...

Być może była już na takim etapie zainteresowania, że patrzyła nie na ciebie, tylko na otoczenie.

Popatrzyła i magia prysła.

 

Poza tym fotki z kibla albo łazienki są ... no cóż. Jeśli nie masz zajebiście odpicowanej łazienki wielkości salonu (i fotki nie mówią "patrz, jaką mam chałupę"), to raczej należy ich unikać. ;)

 

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Pisalo nam się bardzo fajnie, a ona często zamiast wysyłać wiadomości to nagrywała się i wysylala to jako wiadomośc. Więc widać że była bardzo zaangażowana.

 


Zainteresowana kobieta przede wszystkim dąży do jak najszybszego spotkania i skonsumowania znajomości.

Takie pisanie długotrwałe z kobieta do niczego nie prowadzi no chyba, że interesuję cię friendzone.

 

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Do momentu aż wysłałem jej sam z siebie swoje zdjęcia z wczorajszego wyjścia ze znajomymi.

 

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

No i teraz mam rozkminke, bo wcześniej jak wysyłałem laskom swoje inne zdjęcia to żadna z tego powodu nie była rozczarowana, więc co ona miała oczekiwania że jestem modelem po jednym zdjęciu ryjka ? 

 

Najwidoczniej nie spodobałeś się kobiecie z wyglądu.

W dobie wolności seksualnej i dostępu do masy napalonych samców kobiety mają przeświadczenie o swojej zajebistości do tego stopnia, że nawet grubaska 2/10 SMV

oczekuję modela w białym bmw, dodatkowo masy spermiarzy i kukoldów dających darmową atencję, wpłacających donejty dramat.

Nie trać czasu na rozkminki, dzisiejszy rynek matrymonialny jest zepsuty,  w Polsce to jeden z najtrudniejszych gdzie od razu zaczynasz grę z poziomu Hard. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sundance Kid napisał:

Jakby ci to powiedzieć...

Być może była już na takim etapie zainteresowania, że patrzyła nie na ciebie, tylko na otoczenie.

Popatrzyła i magia prysła.

 

Poza tym fotki z kibla albo łazienki są ... no cóż. Jeśli nie masz zajebiście odpicowanej łazienki wielkości salonu (i fotki nie mówią "patrz, jaką mam chałupę"), to raczej należy ich unikać. ;)

 

Serio myślisz że brudne lustro i nie ogarnięta łazienka po szykowaniu się zabiła jej zainteresowanie? 😂 Proszę cię bez jaj. Poza tym łazienka nie jest mała ani brzydka także sorry, ale nie przesadzajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

No i teraz mam rozkminke, bo wcześniej jak wysyłałem laskom swoje inne zdjęcia to żadna z tego powodu nie była rozczarowana, więc co ona miała oczekiwania że jestem modelem po jednym zdjęciu ryjka ? 

Zaraz, zaraz...

1. Czy tylko na Bado czy pisaliście z innych aplikacji

2. Co wg Ciebie oznacza "do momentu wysłania zdjecia"? Skasowała znajomość czy po prostu nie pisze, nie odzywa się?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Zaraz, zaraz...

1. Czy tylko na Bado czy pisaliście z innych aplikacji

2. Co wg Ciebie oznacza "do momentu wysłania zdjecia"? Skasowała znajomość czy po prostu nie pisze, nie odzywa się?

 

Najpierw na Badoo później przeszliśmy na fb, z tym że nie mieliśmy siebie w znajomych więc widziała tylko jedno te same zdjęcie. Nie skasowała ale już było wyczuwalne że inaczej się piszę, pozatym napisalem że chyba sobie mnie inaczej wyobrażała a ona że "może trochę tak" wiec dla mnie sytuacja jest jasna.

 

4 minuty temu, Zwykły Facet napisał:

Zdjęcie porównawcze. Jak byłeś ze znajomymi to może jakiś był przystojniejszy niż ty i na jego tle gorzej wypadłeś. Laski tak porównują bo chcą mieć najprzystojniejszego w grupie.

Nie byłem na żadnym zdjęciu ze znajomymi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Wolverine1993 said:

łazienka nie jest mała ani brzydka

Jest nijaka, zwyczajna i na zdjęciu wyszła kiepsko.

Zadziałał efekt aury - jeśli nie wyglądasz jak chad, to należy robić sobie zdjęcia z właściwym tłem. Takim, które jest fajne, i przez to ty też wydajesz się nieco fajniejszy.

Jeśli robisz sobie zdjęcie w nijakiej, zwyczajnej oprawie, to wydajesz się nijaki i zwyczajny.

Jeśli laska była dotąd napalona, to prawdopodobnie wyrobiła sobie jakiś idiotyczny, ekstra fajny obraz ciebie jako człowieka. Taką fantazję na twój temat, nazwijmy to. Jak zobaczyła cię w nijakim mało wyględnym miejscu, do tego zwyczajnego i niezbyt odpicowanego, to fantazja się rozwiała.

 

1 hour ago, gman98 said:

Spotkałem się z opinią pań, że zdjęcia "profesjonalne" są żałosne. Ile w tym prawdy? 

Żałosne są tylko zdjęcia, po których widać, że ktoś się stara udawać kogoś, kim nie jest.

Kiepska sesja u profesjonalnego fotografa tak właśnie będzie wyglądała - jakbyś był przebierańcem, który usiłuje zrobić dobre wrażenie, ale wychodzi sztucznie i fałszywie.

Laski są wyczulone na takie sygnały, bo one doskonale wiedzą, że próbujemy je oszukać. I one też próbują oszukać nas, więc znają te klimaty od podszewki.

 

Dobrze zrobione profesjonalne zdjęcia są super, bo po nich nie widać że są "zrobione", wyglądają jakby przypadkiem uchwyciły cię w całej glorii twojej zajebistości. ;)

Muszą wyglądać naturalnie, swobodnie i mówić coś (dobrego) o tobie. Poza tym jeśli szukasz laski nieco bystrzejszej od worka ziemniaków, nie mogą zawierać elementów, które oczywiście świadczą o tym, że próbujesz przyszpanować statusem, którego nie posiadasz. Na przykład cudzym drogim autem ;) 

 

 

 

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.