Skocz do zawartości

Zbyt atrakcyjne zdjęcie na profilu randkowym?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Nie skasowała ale już było wyczuwalne że inaczej się piszę, pozatym napisalem że chyba sobie mnie inaczej wyobrażała a ona że "może trochę tak" wiec dla mnie sytuacja jest jasna.

Następnym razem wal bezpośrednio i z sarkazmem, daj się poznać jako facet z dystansem "jestem aż tak brzydki, że spadłaś z krzesła?" ona pewnie zacznie coś tłumaczyć.

Ty: "to jeszcze mnie nie widziałaś bez makijażu, choć na kawę to obczaisz mój pysk (tu wstawiasz emotkę, aby zbyt poważnie nie wyszło " jak podejmie interakcje to masz duże szanse na 1 spotkanie. Jak nie to skasować.

22 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Gdybym miał się podobać to nawet jakbym zrobił fotę w toy toyu to by była oczarowana xd

Z podpisem "Teraz sram" 😂🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej po co te rozkminy :D ja już od dawna zacząłem grać w ich grę. Nie odzywa się usuwam nie rozmyślam bo wiadomo, że 99% inny bolec. Często po jakimś czasie wraca i bada teren tylko ja już wcale nie odpisuje. Jak rozmowa wyglada „tak No aha” a drugie pytanie „co robisz czym się zajmujesz” też kończę. Jebać plackowanie :) powinieneś już ja usunąć i tyle nie rozmyślać bo widocznie ktoś się pojawił co działa lepiej nawilżająco tyle aż tyle. Trzeba się pogodzić jak to moj kolega mówi są lepsi zawodnicy :) ważne by mieć w tym swój honor i nie upadlać się w stylu „czemu nie piszesz, itp” To jest dopiero mega spermiarstwo :D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, CzarnyR napisał:

Jej po co te rozkminy :D ja już od dawna zacząłem grać w ich grę. Nie odzywa się usuwam nie rozmyślam bo wiadomo, że 99% inny bolec. Często po jakimś czasie wraca i bada teren tylko ja już wcale nie odpisuje. Jak rozmowa wyglada „tak No aha” a drugie pytanie „co robisz czym się zajmujesz” też kończę. Jebać plackowanie :) powinieneś już ja usunąć i tyle nie rozmyślać bo widocznie ktoś się pojawił co działa lepiej nawilżająco tyle aż tyle. Trzeba się pogodzić jak to moj kolega mówi są lepsi zawodnicy :) ważne by mieć w tym swój honor i nie upadlać się w stylu „czemu nie piszesz, itp” To jest dopiero mega spermiarstwo :D.

Konkurencja na Badoo jest bardzo słaba, ostatnio obczajalem profilem facetów (nie wchodziłem na profil tylko takie ogólnie można przewinąć w formie listy) większość to bardzo bardzo mało atrakcyjni faceci, zresztą baby tez. 

Zresztą nie wierzę w takie zbiegi okoliczności że akurat w tym momencie odezwał się ktoś "lepszy" 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Peter Quinn napisał:

Dodam jeszcze, że kiedyś zrobiłem eksperyment. Założyłem fake konto, wybrałem kilka zdjęć pewnego modela i w opisie dałem "Cześć".
Czułem się, jakbym grał na kodach - prawie wszystkie matche wchodziły, laski pisały pierwsze, kompletnie nie musiałem się wysilać w rozmowie.
Czasem te same laski, z którymi pisałem z prawdziwego konta i były tak "zajęte", na tym drugim nie dawały mi spokoju na zasadzie.. "Jesteś??", "Wszystko ok?"

;DDDDDD

No właśnie, dlatego już od dawna uważam, że jak nie wyglądasz jak model, nie masz góry hajsu, nie masz wysokiej pozycji społecznej to zwyczajnie nie warto się z niczym wysilać, dla kobiety zawsze będziesz gorszym gatunkowo towarem zastępczym, dlatego ja już od dawna nie poczuwam się w obowiązku wobec kobiet, żadnej nie zaszkodzę ale też w niczym nie pomogę, od pomagania niech mają Chadów i innych ważniaków.

To samo się tyczy Państwa, w razie wybuchu wojny niech krew za "Ojczyznę" przelewają ci co na niej najwięcej zarobili :)

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Dobra już wszystko jasne i tak wiedziałem że już gówno z tego będzie więc zapytałem o co dokładnie chodzi i powiedziała że myślała że jestem szczuplejszy 😂 Tamto zdjęcie było sprzed roku i niestety ale trochę mi się przytyło to fakt.

Z ciekawości. Jaki wzrost i jaka waga. Wiesz, że jak laska rakieta. To wymaga gościa równego sobie. Zwłaszcza, jeśli młoda jest jeszcze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Montella26 napisał:

Z ciekawości. Jaki wzrost i jaka waga. Wiesz, że jak laska rakieta. To wymaga gościa równego sobie. Zwłaszcza, jeśli młoda jest jeszcze. 

180 i prawie 100 kilo. Widać na załączonym wcześniej zdjęciu jak wyglądam. 

Laska z tego co miałam na zdjęciach to rzeczywiście rakieta, ale bez przesady. 

Teraz piszę z inną(może nie tak atrakcyjna, ale też wysoka i zgrabna, ale fajna) i też jej wysłałem to samo zdjęcie i widać że jej się podobało, więc co baba to inne zdania i oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

@Sundance Kid to pokaż swoją łazienkę bystrzaku serio dawno nie słyszałem o bardziej beznadziejnym powodzie, 😀 

Gdybym miał się podobać to nawet jakbym zrobił fotę w toy toyu to by była oczarowana xd

 

Czytać tego nie mogę. Ogarnij się! Brat ci poświęcił co najmniej 15 minut swojego życia, żeby merytorycznie skomentować, dlaczego twoje zdjęcie mogło popsuć wrażenie, a do ciebie nadal nie dociera... Foty z łazienki tylko wtedy kiedy jesteś czadem 9/10 albo masz ładną, gustowną (niekoniecznie dużą!) i posprzątaną łazienkę!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

180 i prawie 100 kilo. Widać na załączonym wcześniej zdjęciu jak wyglądam. 

Laska z tego co miałam na zdjęciach to rzeczywiście rakieta, ale bez przesady. 

Teraz piszę z inną(może nie tak atrakcyjna, ale też wysoka i zgrabna, ale fajna) i też jej wysłałem to samo zdjęcie i widać że jej się podobało, więc co baba to inne zdania i oczekiwania.

Za dużo. Zredukuj 25 kg. Bo będzie powtórka z rozrywki. Chyba że całujesz w samotne matki z dziećmi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ace of SpadesMasz tylko i wyłącznie 100% racji.

 

Jak takie rzeczy się przetrawi i zrozumie to tylko i wyłącznie na korzyść się wychodzi bo za lataniem za kobietami sensu nie widać ani innych długoterminowych korzyści.

 

16 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Tamto zdjęcie było sprzed roku i niestety ale trochę mi się przytyło to fakt.

Beznadziejna wymówka bracie.

Też bym odmówił lasce której fakt trochę mi się przytyło. 
 

Grubas.😉😂
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/15/2021 at 11:47 AM, Wolverine1993 said:

to pokaż swoją łazienkę bystrzaku serio dawno nie słyszałem o bardziej beznadziejnym powodzie,

Ja nie podrywam kobiet na selfie z łazienki, więc wygląd mojej łazienki tudzież kibla nic nie wnosi do rozmowy. ;)

 

Jak jeszcze się bawiłem w takie apki, to miałem świadomość, że nie jestem z wyglądu chadem 10/10, więc będę dostawał ujemne punkty za brzydką oprawę. Więc moje fotki miały na celu dodanie mi punktów - miałem zajebiste foty na tle megamalowicznych widoczków z Islandii, foty jak skaczę na koniu przez powaloną kłodę w lesie, i tak dalej. Działało.

 

On 10/15/2021 at 11:47 AM, Wolverine1993 said:

dybym miał się podobać to nawet jakbym zrobił fotę w toy toyu to by była oczarowana

 

No, jak jesteś chadem 10/10 to tak to działa.

Dla nas, normalnych ludzi, wysłanie fotek z toi toia skończy się gwałtownym zjechaniem SMV do poziomu podziemnego garażu.

I to bez względu na to, jak bardzo się spodobaliśmy na początku.

Matka natura jest okrutna, ale to nie powód, żeby strzelać focha, tylko żeby uczyć się ogrywać system przy pomocy tych narzędzi, które się ma.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/15/2021 at 12:47 PM, Wolverine1993 said:

@Sundance Kid to pokaż swoją łazienkę bystrzaku serio dawno nie słyszałem o bardziej beznadziejnym powodzie, 😀 

Gdybym miał się podobać to nawet jakbym zrobił fotę w toy toyu to by była oczarowana xd

Jak Cie widzą, tak Cie piszą, stara zasada. 

Przysłanie fotki z lazienki świadczy też o niskim poczuciu estetyki - dlaczego ktoś miałby chcieć oglądać potencjalny obiekt seksualny na jednym ujęciu z kiblem, szczotką, albo w najlepszym razie - proszkami do prania? 

Jak było wspomniane - tylko jeśli masz zajebistą łazienke, której bardziej należy sie tytuł 'pokoju kąpielowego' niż taka typowa. 

 

A @Sundance Kid same mądrości marketingowe tu prawi. 

 

 

Edytowane przez andrzej2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Chuja tam się znacie, napisała mi później że lubi bardzo napakowanych facetów, jestem dla niej zbyt przy sobię, ale mam twarz bardzo ładną. 

 

Także nie sam ryjek jest ważny, ale forma również 😆

Oczywiście bardzo napakowanych. A 5 dni temu ruchał ją typ co ma 188 cm wzrostu, gęste włosyni dobra linie żuchwy. Co nigdy siłowni nie widział. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.