Skocz do zawartości

Matka z dziećmi


Wolumen

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Janek Horsie napisał:

 

 

I postawiłbym z 10zł na szali, że ich spotkanie w tym parku wcale nie było takie przypadkowe.

 

Tez nie wierze w ten przypadek.Moja obecna kiedys mi sie wygadala jakie sztuczki odwalala abym zwrocil na nia uwage .Spermiarze przy tym wymiekaja 😂.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba mieć nasr*ne w głowie żeby wpakować się w takie szambo? Utrzymywanie starej 38 letniej kur..y, która go zdradzała, potem strzeliła sobie gówniaki z badboyami, a teraz urabia tyłkiem, zabiera coraz więcej jego czasu i za chwilę pieniędzy.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Jak trzeba mieć nasr*ne w głowie żeby wpakować się w takie szambo? Utrzymywanie starej 38 letniej kur..y, która go zdradzała, potem strzeliła sobie gówniaki z badboyami, a teraz urabia tyłkiem, zabiera coraz więcej jego czasu i za chwilę pieniędzy.

 

 

Dla każdej osoby tkwiącej w matrixie jest to możliwe i jeszcze będzie czuł dumę, że pomaga biednej duszy :D. Dla mnie ma-sa-kra.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, thyr napisał:

Moja obecna kiedys mi sie wygadala jakie sztuczki odwalala abym zwrocil na nia uwage .Spermiarze przy tym wymiekaja

No weź, nie bądź taki!

Opisz kilka smaczków w nowym temacie. Myślę, że wielu z nas dołoży od siebie jakąś ciekawą historię do poczytania.

Taką wiedzą trzeba się dzielić :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2021 o 07:09, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Zwołaj rodzinę i im oznajmij że manipulantka robi Twojego brata na hajs i trzeba go naprostować. Jak mu cała rodzina wjedzie na banie to może coś mu zaświta w głowie.

Na 95% zostałby okrzyknięty zjebem.

A braciszek prawdziwym mężczyzną, który jest bohaterem, a nie frajerem.

 

22 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Jako dorosła osoba tak wybrała w życiu, niech teraz ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje.

No wiesz?
Kombiemtka?
Odpowiedzialna?
Przecież to ICH WINA!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Historia ma swój szczęśliwy finał. Opisuję dopiero dziś, bo nie miałem zbytnio czasu.

 

Brachol już od mniej więcej  3tyg. obserwował w owej pannie rażącą niewdzięczność za jego pomoc finansową jak również parę przysług wartych sporo kasy i czasu - jest wykończeniowcem, porobił jej w domu parę rzeczy jak jakieś naprawy bieżące, przywiózł i wniósł klika mebli, które sama -o dziwo- kupiła.Meble używane, więc o kurierze pod drzwi nie ma mowy.

 

Jednak wg.tego, co mi powiedział problem był zupełnie gdzie indziej, bo w/w niewdzięczność to jedno, a to, co poniżej go wręcz zagotowało.

 

Otóż pani niby sama i uczciwie, bez ukrywania oznajmiła mu, że ten jej okropny ex, od którego uciekła zadzwonił, że musi pogadać i że chce wpaść na kawę. Ona niby z wielkiej ciekawości o co mu chodzi zgodziła się.

Przyszedł, oznajmił,że coś tam w pracy mu kiepsko idzie, typowo żalenie się, a ona jako spowierniczka.

Teraz uwaga-ona bez krępacji opisała bratu, że położył się na tapczanie, bo był ponoc zmęczony. Wizyta trwała 45min.

Podobno zrobiła mu cienka kawe, by tylko szybko wypil i poszedl jak juz powie co ma do powiedzenia.

Moj brat jak mu to opisała wręcz osłupiał. No bo jak to, uciekla od tyrana, ktory ją tak tłamsił a teraz kawki mu robi u siebie?

 

Mają wspólne potomstwo, on zabiera te dzieci na widzenia i to już jest i tak wystrczajace obciazenie dla brata- mysl,ze gosc non stop sie przewijac bedzie w jej zyciu dobre jesscze pewnie 7- 10 lat.

 

Brat jej wygarnal, ze nie zyczy sobie, by ten typ tam przylazil w innej sprawie, niz po dzieci do progu. Zwlaszcza,ze podobno taka byla uciemiężona jego osobą. Nagle co, syndrom sztokholmski?

 

Pani się oburzyła, że jak to przeciez uczciwie mu powiedziala, nie ukryla tego, opisala cala wizyte jego i jej cel, a on robi takie sceny?

Czytalem te smsy, bo inaczej bym nie uwierzyl.

Spadla mi szczęka dosłownie, mi 40 latkowi.

Ona mu tam odwraca kota ogonem,ze ona nie zyczy sobie scen zazdrosci,ze nic zlego nie zrobila, ze on probuje ją do czegos zmuszac, a przeciez zna sytuacje, ze ona ma z nim dzieci i on bedzie obecny sila rzeczy.

Laska jest perfekcyjną manipulantką, jak czytalem te wiadomosci to stopniowo przechodziła z roli kata, do roli ofiary, wpedzajac w poczucie winy mojego brata, ze to on sie czepia.

 

Brat się potężnie wściekł, wyrzucił z siebie wszystko. Ze jej pomógl i pomaga finansowo po tym jak uciekła od tego niby oprawcy, że poświęca jej czas i energie zyciową, ze zaniedbuje swoje sprawy. Nie widać po niej wdzìęcznosci to raz, a dwa, że teraz jeszcze ex przychodzi jak gdyby nigdy nic.

 

 Zlał ją, od tygodnia nie kontaktuje się z nią, a ona go podgaduje w smsach tekstami typu, " widze,ze nastapila u ciebie obraza majestatu, bo ten cham przyszedl na 30min, a ja chcialam wybadac o co mu chodzi".

 

Moj brat rozwaza zażądanie od niej zwrotu calej kasy, moze byc w ratach, pod grozba pojscia do tego jej exa i oznajmienie mu p całej sytuacji. Brat nie ma nic do stracenia, jest singlem, nie da sie go niczym zaszantażowac zwrotnie.

Ma jej wszystkie smsy od poczatku relacji, tam slicznie widac co pisala, na kogo psioczyla, jak manipulowala.

 

Druga sprawa- bo oboje sie nad tym zastanawiamy z bratem- czy ona tego aby specjalnie bratu nie napisala o wizycie tego goscia, by sie brat wsciekl i ją rzucił? Ze niby przerzuca na niego ciezar rozstania?

 

Brachol byl wtedy 2 tyg w delegacji 300km od domu i nie bylby w stanie sie o tym dowiedziec np. czatując pod jej mieszkaniem. Ona o tym wiedziala dobrze a mimo to powiedziala mu o sytuacji. Po co, na co i dlaczego?

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolumen napisał:

Moj brat rozwaza zażądanie od niej zwrotu calej kasy

Na jakiej podstawie?
1) Pożyczka?

2) Bezpodstawne wzbogacenie? 

 

Ad 1) - pewnie w ogóle to nie była pożyczka, a próba udowodnienia, że taka umowa była, jest obarczona nikłym prawdopodobieństwem sukcesu. Nadto mamy rygor formy pisemnej ad probationem w zakresie umowy pożyczki co do kwoty przenoszącej 1 tysiąc złotych. 

Ad 2) tutaj też trudno znależć właściwą kondykcję (typ bezpodstawnego wzbogacenia) czy też raczej nienależnego świadczenia. Zazwyczaj kąkubęci próbują odwołać się do tego, że zamierzony cel świadczenia nie został osiągnięty (dawał prezenty w innym celu, a pani wykręciła numer). 

 

Warto skonsultować z prawnikiem, bo może się okazać, ze lepiej machnąć na wszystko ręką, cieszyć się nauką i miłymi chwilami, niż wikłać się w słabo rokujące sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Wolumen napisał:

Moj brat rozwaza zażądanie od niej zwrotu calej kasy, moze byc w ratach, pod grozba pojscia do tego jej exa i oznajmienie mu p całej sytuacji. Brat nie ma nic do stracenia,

 

Nieźle. Czyli dalej buja w kosmosie. Żeby laska mu nie wystawiła rachunku za korzystanie z waginy, a jeszcze lepiej jakby do egzekucji płatności zabrał się jej "ciemiężyciel", a w afekcie o różne nieciekawe sytuacje jest łatwo. Twój brat klasycznie złapał się na usługę kobiecej gierki. Efekty są dwa:

I. korzyści zostały uzyskane przez kobietę, jak to się zwykle dzieje w matriarchalnym świecie,

II. Twój brat powinien już wiedzieć jak NIE BYĆ frajerem w przyszłości.

Usługa otwierania oczu wykonana w 100% musi swoje kosztować.

 

23 godziny temu, Wolumen napisał:

Spadla mi szczęka dosłownie

(...)

Nie widać po niej wdzìęcznosci

Zwyczajnie obaj z bratem  jeszcze mało kumacie kobiety i do tego idealizujesz brata. Przypominam, że to Twój brat przyczynił się do skutecznego rozbicia rodziny mieszkającej pod jednym dachem i teraz dzieci ojca nie mają na co dzień. Typ przyszedł do/po dzieci i to jest jego prawo, bo jakaś forma kontaktu zawsze dla ojca jest. A że go wpuściła? Cóż, czy miała się awanturować, albo zasłaniać się Twoim nieobecnym bratem w tonacji "Teraz daję innemu"? Gdyby Twój brat pilnował terytorium - ożenił się, wprowadził do niej, albo przyjął pod swój dach i  płacił na cudze dzieci - noo, wtedy co innego. Miałby wilgotnej wdzięczności na litry, przynajmniej dopóki będzie dostarczał korzyści lasce.

 

Czytaj forum, bratu daj linka. Wyjdźcie z matrixa obaj.

Powtórzę - niech Twój zaślepiony waginą brat skończy się wpierniczać z rycerskimi ostrogami w czyjeś życie. Pomógł księżniczce w potrzebie - fajnie. Niech zapisze sobie w pamiętniczku rycerskich uczynków i zapomni o tej kobiecie ASAP.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2021 o 07:03, Wolumen napisał:

Druga sprawa- bo oboje sie nad tym zastanawiamy z bratem- czy ona tego aby specjalnie bratu nie napisala o wizycie tego goscia, by sie brat wsciekl i ją rzucił? Ze niby przerzuca na niego ciezar rozstania?

 

 Po co, na co i dlaczego?

Bo następny frajer czeka w kolejce, może auto podaruje...:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PyrMen napisał:

@Brat Jan, domyślam się że to było pół żartem.. ale czy stare kobiety obciążone potomstwem innych(!) naprawdę mogą być tak oblegane?

Nawet wśród ich równolatków? 

Obleśne. 

Ja też w to nie wierzę.

Z moim bratem i z nia  to specyficzna sytuacja. Byli kiedys para.

 

Poza tym on placil, probowal pomóc. Ale sie sprawa rypła.

Za dużo takich idiotów jak on raczej nie ma, ktorzy byliby chetni na takie panny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.