Skocz do zawartości

Wasze problemy i bolączki każdego dnia


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, założyłem podobny temat na głównym forum. Chciałbym poznać także wasze zdanie.

 

Chciałbym was zapytać co jest dla was największym problemem w waszym życiu. Taką bolączka, z którą budżecie się każdego dnia i nie wiecie co z tym zrobić,ani jak to rozwiązać?

 

Dzięki za wszystkie szczere odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas się stresuje tym czy jestem dobrą mamą i czy nie popełniam jakiś karygodnych błędów. 

Stresuje się tym, kiedy w końcu wrócę do malowania, kiedy się wyspie, czy robię dobrze, czy jestem dobrą dla siebie i innych, co mogę zrobić lepiej, czy moja dzidzia nie je za mało, waży tylko? 10 kg i czemu nie chce jeść, nawet teraz się stresuje tym, o której mała pójdzie spać i czy zdążę na jej drzemce zrobić zakupy i obiad, czy myć podłogi teraz czy na wieczór i mieć jutro czysto. Ostatnio wszystko mnie zamartwia i stresuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie borykam się z problemem wycieku moich danych osobowych. 

Ktoś ukradł moją tożsamość. 

Kosztuje mnie to dużo nerwów.

Jakiś czas temu pisałam tutaj, że dbam o komfort swojego życia psychicznego, a tu takie coś. 

Wizyty na komisariacie, dostarczanie dokumentów. Czuję się  słabo od jakiegoś czasu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Codziennie? Szczerze to rano jedyne czym się martwię, to to czy się wyrobię z prowadzeniem dziecka do przedszkola i zahaczeniem o piekarnię zanim dotrę do pracy 🤔

Jeśli zaś chodzi o ogolne sprawy - jak ktoś tu powyżej napisał - martwię się jak miec dobry kontakt z moim synem ktory wszedł w okres dojrzewania i zaczyna być burzący na cały świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie marnowanie energii i samopoczucia na rzeczy ode mnie niezależne - od decyzji z przeszłości i drobnych występków dnia codziennego po społeczeństwo, system, politykę i gospodarkę.

Martwi mnie zdrowie pewnej osoby.

Czasami moje zdrowie psychiczne, lęki i strach o samotność, czy starość.

Perfekcjonizm, presja wewnętrzna.

 

Jestem bardzo nerwową i bardzo wrażliwą osobą. Mam jeszcze za miękką dupę i za dużo naiwności i idealizmu w sobie.

Edytowane przez melody
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją największą bolączką jest brak regularnego seksu i za to niestety trzeba wprost obwinić polskie kobiety.

 

Rozumiem, że na sytuację matrymonialną ma wpływ wiele czynników, natomiast ostatecznie decyzję o nierozkładaniu nóg podejmują polskie kobiety.

 

Jeden z najniższych współczynników dzietności na świecie potwierdza, że Polki są zimne jak lód, mają olbrzymie wymagania czym kastrują polskich mężczyzn.

 

Przeciętny polski mężczyzna uprawia seks bardzo rzadko, a jeżeli już, to słono za to płaci.

 

Polskie kobiety są dominujące, źle wychowane, pyskate i roszczeniowe, wystarczy spojrzeć na nie na ulicy - non stop tzw. resting bitch face.

 

Dlatego bardzo nie lubię polskich kobiet.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/15/2021 at 9:31 PM, ManOfGod said:

Taką bolączka, z którą budżecie się każdego dnia i nie wiecie co z tym zrobić,ani jak to

 

Przejebane jak ktoś tak ma. Przeciez to prosta droga do depresji, pogorszenia stanu zdrowia. 

 

Nalezy żyć prewencyjne - czyli tak aby takie bolaczki nie występowały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranne wstawanie. Kilkadziesiąt już lat i nie mogę się do tego przyzwyczaić. Już nawet nie denerwuje się jak otwieram oczy. Gorzej by było jakby mnie ktoś budził to agresja się mi włącza. 

Najgorzej jak się przebudzę pół godziny przed budzikiem. Ogólnie słabo sypiam, muszę mieć ciszę. Nawet ten cykający sekundnik mnie wkurza bo wsłuchuje się w niego, jebany mi czas mierzy. Wróbelek, kogut , pies mi tak nie przeszkadza jak ten cykający sekundnik. Co innego usypiając jak świerszcz gra albo żabcia rechocze yyyy chociaż jakby tak blisko była to i by przeszkadzała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.