Skocz do zawartości

Opaska Xiaomi nie paruję się z telefonem! Prośba o pomoc


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, w głowię zachodzę co jest nie tak.

 

Dostałem opaske Xiaomi Mi Brand 5. Naładowana w pełni. wyskakuje okienko "Pair first" i ok. Aplikacja na telefonie zainstalowana. Bluetooth włączony. Zaznaczam w aplikacji żeby sparowało i szuka, szuka, szuka... i nic. W menadźerze Bluetooth widzę, że jest sparowany telefon z opaską (pojawia się jej nazwa ze połączono z nią), zaś na opasce żadnycch zmian dalej komunikat "pair first", nie wyskakuje zadne okno ze połączono.

 

Kto pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń opaskę z managera bluetooth i potem odpal aplikacje Xiaomi i przeprowadź parowanie stamtąd.

 

Odinstaluj i zainstaluj apke. Wiem przez co przechodzisz. Kiedyś mi się telefon zrzucił do fabryki i opaska została sparowana że starym konfigiem. Nie mogłem za chuja tego połączyć po nowej konfiguracji telefonu. Próbowałem parę godzin i w końcu się udało, ale już byłem blisko potraktowania sraomi młotkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.