Skocz do zawartości

Kryzys paliwowy - próba wyeliminowania małych firm


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co on liczy? Hurtowe ceny zimowego diesla na którego jeszcze sezonu nie ma. Nawet nie wiem czy to jest już powszechnie w cysternach. Sorry, ale to mi zalatuje jakąś manipulacją. 

Nawet w tej jego tabelce, Eurodiesel i 95 są niżej i ceny odpowiadają mniej więcej grosikom wyżej są na stacjach.

Będę pewnie jutro na zaprzyjaźnionej, wiejskiej stacji typu "Rychu i Zdzichu" to się chłopaków zapytam czy dokładają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2021 o 10:30, Kleofas napisał:

Po tym jak ten koleś w pierwszej minucie zobaczył gwiazdę dawida za Rolą przestałem oglądać. To jakaś nawalanka niespełnionych gwiazd internetowych, którzy się przekrzykują kto jest większym patriotą.

Macieja Maciaka trzeba dłużej oglądać, żeby zrozumieć kontekst. Wiele razy się czepiano go, ze jakieś znaki pokazuje, kreśli szóstki czy inne gówno. Stąd też bywają jego zgryźliwe komentarze jak chociażby ta gwiazda. To bardzo dobry kanał, polecam wszystkim. Chłop czyta politykę/gospodarkę jak mało kto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.