Skocz do zawartości

Co dziś zrobiłeś, aby poprawić swoje życie?


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja będę  się udzielał w Tym temacie.  początek można ominąć, i bo ja pisze jak piszę  ale jak ktoś da radę  to szacun  zacząć od planu wstępnego,  

Sobota spałem  do 12,  byłem w Lidlu, później wróciłem do domu zamówiłem 2 kebaby,

sernik, sernik zjadłem źle się poczułem poczułem senność, a zbierałem się na siłownię na którą  nie poszedłem

bo bałem się  konfrontacji z recepcjonistką, która mi się podoba bo  moje lęki społeczne się zwiększyły gdy spadła mi glukoza

w organizmie, jednak szkoda mi było siedzenia i postanowiłem zrobić  trening rowerem spaliłem 700 kcal i lepiej się poczułem , a  niedziela czyli dziś  zrobić klatę i triceps 

Wstyd się przyznać ale dziś zjadłem 2 kebaby, sernik 3 napoje energetyczne, zero.  Gdy idę do sklepu tak jak by szatan we mnie wstąpił,  i

kupuję a to Chipsy, popcorn, kebaby. już wiem na czym problem polega na tle emocjonalnym  w podświadomości zajadam stres, a pasuje

schudnąć, w  sumie udało mi się  w ciągu roku zrzucić 20kg chodz nie zawsze pilnowałem michę, ze względu na kebaby,  oraz dopożyczam na chwilówkach

więc postanowiłem zakupic 2 książki https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4968323/emocje-na-talerzu-jak-odbudowac-zdrowa-relacje-z-jedzeniem oraz na długi 

https://onepress.pl/ksiazki/inwestuj-we-wlasny-dlug-7-krokow-dzieki-ktorym-splacisz-kredyt-przed-terminem-i-jeszcze-na-tym-zaro-slawomir-sniegocki,7dlugu.htm#format/d bo zauwarzyłem że od dawna mnie to gubi, tzn myślę  tak  a kupie sobie kebaba,  wezme pozyczkę gdy dochodzi do wypłaty 

płacę  horrendalne pożyczki,  ale chce to zmienić. w tym miesiącu mam dużo nadgodzin to powinienem spłacić wszystko. 

Plan wstępny naprawczy od 19.06.2022

Wstanie rano i zwarzyć się,  obliczyć  ile powinienem w tym tygodniu jeść kalorii w danym dniu i tak co nie dzielę  będę schodził po 50 kcal 

zjedzenie omletu z truskawkami 

Pójście na siłownię,

zrobienie wszystkich posiłków na cały dzień, w zasadzie na pół dnia i całą noc

Czytanie książki  o emocjach na talerzu, przed pracą,  oraz mentalnie przygotować się na cały dzień, bo idę na 2 zmianę i zostaję  na nockę

OD już  dawna chce pokonać swoje problemy, ale cały czas czuje organizmie a to blokadę, a  to senność i na nic nie mam ochoty,  a to zmeczenie przez nadgodziny

a planów mam tyle że głowa mała, jest już  pół noc jutro jak znajdę czas w pracy to napiszę  wieczorem tj niedziela jak mi poszło czytanie o emocjach 

pozdrawiam 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykłą radochę przyniosło mi to, że moja Mama była ze mnie dumna. Ot, z imienia i nazwiska, w towarzystwie osób zacnych i poważanych, wymieniono i mnie. Przy publice sporej ( nie, qrwa nie w Opolu ;) ). Zaskoczony jestem. Bo mój wklad w realizację przedsięwzięcia nie był jakiś znaczący. Liczy się, że Mama dumna:) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nauka niemieckiego
  • dużo czasu na świeżym powietrzu
  • dobrze się mi wspolpracowalo z ludźmi dziś i rozwiazalismy kilka niezłych problemów. Dobra energia dnia dzisiejszego. Odczuwałem ochotę. 
  • Pozdrawiam młodą damę,  która odwzajemnila mi dziś uśmiech na mieście.  Brawo dla mnie za odwagę i pewność, i brawo dla niej, że mnie obserwowała 
  • Medytacja
  • Mocny trening brzucha i klaty
  • jestem przed 22 w łóżku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest środa a ja w tym tygodniu zrobiłem już 3 treningi na siłce, w sumie zrobiłem 5 treningów w ostatnich 6ciu dniach, jestem w gazie i wszedłem na wyższy poziom siłowy i wydolnościowy

 

Zjadłem dziś dobrą kolację na mieście, znalazłem fajny lokal na ciepłe dni, będę wpadał częściej

 

Wysłałem wczoraj papiery do pracy w Norwegii w branży technicznej

 

Napieram ile mogę i daję maksa na siłce, nic mnie nie wybija z rytmu, działam jak maszyna, zero rozkminiania, tylko działanie 

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nauka niemieckiego - pierwszy dzień udało mi się zarejestrować, że wszedł nawyk - nie musze się zmuszać , jest to normalny element mojego dnia jak kupa 
  • medytacja
  • trening
  • byłem asertywny w jednej sytuacji
  • energetycznie jednak dzień miał swoje gorsze chwile(odczuwałem złość oraz pragnienie)
  • jestem przed 22 w łóżku
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.