Skocz do zawartości

Co dziś zrobiłeś, aby poprawić swoje życie?


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, rkons said:

@Król Jarosław I wez daj spokój.. to dopiero drugi dzień jak jem 2000kcal, przez cały czas jestem głodny, nie mogę się skupić, jestem ospały, idź Pan w chuj.. 😅 powiedziałem sobie, że jeden tydzień przetrzymam ale potem wracam na 2500kcal 😅

 

Ja spożywam dziennie pewnie poniżej 1000 kcal a ważę 94 kg obecnie. Panuje jedna zasada. Żeby schudnąć trzeba więcej się ruszać niż żreć. Tyle wystarczy. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Trevor said:

 

Ja spożywam dziennie pewnie poniżej 1000 kcal a ważę 94 kg obecnie. Panuje jedna zasada. Żeby schudnąć trzeba więcej się ruszać niż żreć. Tyle wystarczy. 

Czy przy takiej wadze, obecna temperatura nie powoduje ze człowiek budzi się już spocony? Poważnie pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bzgqdn napisał:

dołaczyłem jakis czas temu do grupy na FB. Ponad 7000 osób, choć max 1000 naprawdę aktywnych Codziennie coś (piwo, disco, góry, rowery, rolki, planszówki, koncerty, kino, wieczory poezji itd.), czasem wiecej niż jedna "impreza" dziennie. Niektórzy zgadują się na wspólne wakacje, czy weekendy za granicą.

Chodzę tak w sumie od stycznia, poznałem mnóstwo osób, facetów i laski. Parę dziwnych ludzi, sporo kobiet po ścianie itp. Celem jest obycie z obcymi, za rok rozwód, pewnie stracę cześć mojego kregu socjalnego a nie chce być odludkiem.

 

Minus jest taki, że w miarę rozrostu grupy, rośnie też ilość simpów. Nawet ostatnio dziewczyny mówiły, że wolą przyjść na spotkanie z nienacka, bo jak zaznaczały że wezmą udział w wydarzeniu, to miały pełne skrzynki zaproszeń na beforek zapoznawczy od facetów one to  one.

 

Kiedyś znalazłem na facebooku grupę aktywnych osób z danego miasta, około 8000 członków. Byłem kilka razy na spotkaniach i to był dramat. Myślałem, ze w takiej grupie spotkam aktywne, fajne osoby w wieku 20-30 lat. Niestety 90% grupy to były kobiety 30-40, często nawet ludzie 40-60, samotne matki. Co do facetów to ludzie z problemami społecznymi, fobiami, ale przede wszystkim mega rycerze i simpy.


Byłem na 3 spotkaniach, raz była siatkówka + grill, innym razem kluby, a na trzecim planszówki z alko. Każde spotkanie było... żałosne. To wyglądało jak jakieś gry godowe, te siatkówki, planszówki to było tło, a głównym celem spotkania dla facetów było zarywanie, każdy do każdego. I to jeszcze goście często 30+ i widać bez jakichś relacji, doświadczenia, podejścia, charyzmy. To był naprawdę przykry widok widząc takich niepewnych siebie, zakompleksionych chłopów z samooceną "przepraszającą" za życie zarywających do jakichś ulanych, brzydkich Grażynek 30+

Z każdego takiego spotkania wychodziłem po godzinie-dwóch z niesmakiem. I widać było, że kobietki też były zmęczone nieraz kilkoma gośćmi nieudolnie podrywającymi, rywalizującymi między sobą. 

 

Tak więc grupki facebookowe to zdecydowanie nie jest dobre miejsce dla wyrabiania social cirle dla młodych ludzi 20-30. Takie grupy raczej są dobre dla ludzi 40+, ale i tak podziwiam tych co wytrzymają patrząc na gry godowe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Barry said:

Czy przy takiej wadze, obecna temperatura nie powoduje ze człowiek budzi się już spocony? Poważnie pytam

 

Powoduje. Do tego codziennie rano ćwiczę, siedzę cały dzień w samochodzie przy 30+ stopniach (jutro pewnie ze 40 stopni). Wracam do domu wykończony. Waga utrzymuje sie teraz na stałym poziomie. W przeciągu roku przytyłem 14 kilogramów pracując na ciężarówce, ale siły też przybyło bo ciężary mam na samochodzie niezłe. Codziennie 15+ ton przepycham paleciakiem. Na jesień odchodzę z pracy i o zdrowie zadbam. Planuje schudnąć do mniej wiecej 86 kg, ale spinać sie nie będę jakoś szalenie. Przy 184 cm wzrostu to i tak będize nadwaga ale widzę że z wiekiem minimalna waga przy której nie słabnę przesuwa się w górę. Póki co staram się wykorzystywać wagę do porannych ćwiczeń. To że się pocę mi jakoś specjalnie nie przeszkadza. I tak cały dzień brudny i spocony jestem. Zamierzam to zmienić, ale na obecną chwilę w pracy mam nie najgorsze zarobki i zamierzam to wykorzystać żeby zgromadzić kapitał do przeprowadzenia zmian. Na wiosnę wyjeżdżam do pracy. Póki co tak naprawdę mnie to nie rusza że ważę ile ważę. Przyjdzie czas to to ogarnę na luzie. 

Plus jak byś na mnie spojrzał to byś mi tyle nie dał kilogramów chyba że na koniec dnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bzgqdn a mógłbyś jeszcze powiedzieć jak znalazłeś taką grupę na facebooku? Już mi ktoś tu na forum pisał (może Ty, nie pamiętam) żeby szukać pod hasłem "wspólne" ale nic sensownego nie znalazłem, wszak przyznam że mocno nie zajmowałem się tym jeszcze, ale wkrótce zmieniam miasto i chciałbym w coś takiego wskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przpttadkoem, na lokałnym spotted ktoś rzucił post, że jest nowy w mieście i szuka znajomych i ktos w odpowiedzi mu polecił.

Nie ma chyba złotego środka. Na spotkania przychodzą zarówno starsi ode mnie jak i zahukane beciaki bojące się odezwać nawet do facetów. 

Ja nie szukam tam dupy na całe życie, ale nie będę żył w piwnicy. Jest drętwo, wychodzę, jest fajnie zostaję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Trevor said:

 

Powoduje. Do tego codziennie rano ćwiczę, siedzę cały dzień w samochodzie przy 30+ stopniach (jutro pewnie ze 40 stopni). Wracam do domu wykończony. Waga utrzymuje sie teraz na stałym poziomie. W przeciągu roku przytyłem 14 kilogramów pracując na ciężarówce, ale siły też przybyło bo ciężary mam na samochodzie niezłe. Codziennie 15+ ton przepycham paleciakiem. Na jesień odchodzę z pracy i o zdrowie zadbam. Planuje schudnąć do mniej wiecej 86 kg, ale spinać sie nie będę jakoś szalenie. Przy 184 cm wzrostu to i tak będize nadwaga ale widzę że z wiekiem minimalna waga przy której nie słabnę przesuwa się w górę. Póki co staram się wykorzystywać wagę do porannych ćwiczeń. To że się pocę mi jakoś specjalnie nie przeszkadza. I tak cały dzień brudny i spocony jestem. Zamierzam to zmienić, ale na obecną chwilę w pracy mam nie najgorsze zarobki i zamierzam to wykorzystać żeby zgromadzić kapitał do przeprowadzenia zmian. Na wiosnę wyjeżdżam do pracy. Póki co tak naprawdę mnie to nie rusza że ważę ile ważę. Przyjdzie czas to to ogarnę na luzie. 

Plus jak byś na mnie spojrzał to byś mi tyle nie dał kilogramów chyba że na koniec dnia.

Dzięki za szczerą opinie. Praca kierowcy auta ciężarowego czy kurierka to dla mnie tego typu zawody, których nie mógłbym wykonywać ze względu właśnie na to ciagle siedzenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj np pod integracja.

 

Tak na szybko, zwykle to grupy zamknięte fo ktorych trzeba dołączyć.

 

Coś z centrum:

https://m.facebook.com/groups/232245054033866?group_view_referrer=search

 

https://m.facebook.com/groups/3134283739965185?group_view_referrer=search

 

Coś z południa:

https://m.facebook.com/groups/120677525029865?group_view_referrer=search

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Spokojnie napisał:

Hej @bzgqdn @Zbychu a jaki jest pierwszy człon takich grup? Nie chodzi mi o miasta, tylko coś na zasadzie "aktywny xx"? Z ciekawości sprawdziłbym jak to wygląda u mnie w okolicy. 

"Aktywne [miasto]"
"Integracja [miasto]"

"Wspólne aktywności [miasto]"

pod takimi kluczami szukaj, powinno coś być

Na przykładzie wrocławia znalazłem takie: 
Akcja-integracja wrocław
spotted: wrocław
imprezy wrocław

Edytowane przez Zbychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim tygodniu 3 treningi na siłce - w sobotę i niedzielę gibałem już o 8 rano na dobry początek dnia, polecam każdemu 😊 

 

Wczoraj lektura książki 'Samolubny gen' Richarda Dawkinsa

 

Plan na ten tydzień to kolejne 3 treningi, dalsze czytanie Dawkinsa a na weekend nauka Data Science, powoli kroczek po kroczku 🙂

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.