Skocz do zawartości

Co dziś zrobiłeś, aby poprawić swoje życie?


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że wstałem później niż miałem w planach, udało się być na jednym spotkaniu ws. mieszkania i umówić 2 kolejne + 1 ws. auta na przyszły tydzień. Na spotkaniu z siostrą omówiliśmy te i inne bieżące sprawy dot. zmian u mnie, przy okazji za jej pośrednictwem dostałem od kuzynki nieoczekiwaną ofertę wyjazdu za granicę jesienią (jeszcze nie wiem czy skorzystam), za co zdążyłem jej podziękować. A i jeszcze ramen u niej zjadłem - taka japońska zupa z makaronem, bardzo smaczna i w miarę wartościowa. Na razie 2h po - jeszcze żyję ;) Udało się też uniknąć ciągłego narzekania (w myślach) na współlokatora - staram się skupiać na plusach zarówno dotychczasowego mieszkania z nim, jak i konieczności wyprowadzki. 

Edytowane przez Solar Taxi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem rano. Książka, angielski, włoski, rowerek kilka kilometrów. Obskoczyłem dwie siłownie, upatrzyłem jedną z workiem bokserskim. Chyba się zdecyduję koło września na treningi. 

Zrobiłem pożywny posiłek z ryżu i warzyw. Potem zakupy, szpinak, warzywne i rybne mrożonki, mleko i mąka na naleśniki (lepiej unikać ale parę sobie zjem i zrobię), świeża marchew, fasolka w puszkach i słoikach (nie znalazłem surowej).

 

Z niezdrowych tylko kawa plus w nagrodę ciastka a'la hity. Raz na tydzień w nagrodę za ciężką pracę, docelowo ma być 0 bardzo sporadycznie. 

 

Wystawiłem jakieś ogłoszenia, pojechałem do pracy, zrobiłem swoje i adios.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.