Skocz do zawartości

Podprogowe lewackie programowanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Temat w rezerwacie, bo dotyczy kobiet, a do jego założenia zainspirował mnie twitt Phila Koniecznego.

 

Instrukcja jest prosta: włącz google grafikę, skopiuj każdą z 4 fraz poniżej i poprzeglądaj zdjęcia. Tylko skopiuj te frazy wg. tej kolejności:

 

1. happy asian woman 

2. happy indian woman 

3. happy black woman 

4. happy white woman 

 

Jeśli podniosłem komuś ciśnienie to przepraszam.

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, דניאל napisał:

Jeśli podniosłem komuś ciśnienie to przepraszam.

 

O ciekawe :) 

 

No ale to jest oczywiste, że podprogowo programują białe kobiety by szukały szczęścia z czarnoskórymi. Już dawno wypowiedziano wojnę białej rasie i uznano nas za najbardziej niebezpiecznych w budowaniu nowego lepszego świata. Biali mają zniknąć taki jest plan bo zbyt przeszkadzają i są nadto butni i mogli by wskrzesić rewolucję i zniszczyć lub mocno spowolnić budowę nowego lepszego świata.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład na to, że dziś biały, heteroseksualny mężczyzna to człowiek gorszego sortu według nowoczesnych i modnych spierdolin. Do tego jeszcze gdy ma prawicowe poglądy, staje się wrogiem publicznym nr 1 dla miłośników "postępu". 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/19/2021 at 1:50 AM, דניאל said:

Temat w rezerwacie, bo dotyczy kobiet, a do jego założenia zainspirował mnie twitt Phila Koniecznego.

 

Instrukcja jest prosta: włącz google grafikę, skopiuj każdą z 4 fraz poniżej i poprzeglądaj zdjęcia. Tylko skopiuj te frazy wg. tej kolejności:

 

1. happy asian woman 

2. happy indian woman 

3. happy black woman 

4. happy white woman 

 

Jeśli podniosłem komuś ciśnienie to przepraszam.

 

 

 

 

 

Kurwa, przecież to celowo wyniki są tak ustawiane. Jebane programowanie. Szok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.