Skocz do zawartości

Głupia decyzja i jej konsekwencje


asensio91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Moja psychika okazała się za słaba. 

Około 2 miesięcy temu byliśmy z dziewczyną na wakacjach w Rimini. Tam poznaliśmy takiego gościa, z którym nam dobrze się rozmawiało, piliśmy z nim alkohol. Wszystko poszło jednak dużo za daleko, a ja nie umiałem tego skontrolować. To było jakoś w klubie i w nocy. Gość zaproponował nam, żebyśmy poszli pić do niego, tam będzie ciszej itp. 

W pewnym momencie jak już byliśmy mocno pijani i pobudzeni, on wyszedł z pomysłem trójkąta seksualnego... Naprawdę nie wiem jak to się stało, ale mimo wstępnej naszej obrony tak to właśnie się stało. 

Od tego czasu nie umiem sobie poradzić i zawsze jak mamy uprawiać seks to widzę tego kolesia jak uprawia z nią seks. 

Piszę tutaj bo Wy zazwyczaj macie dobre spojrzenie na sytuacje i może macie jakieś rady jak to zwalczyć. 

 

Moja partnerka mi tłumaczy, że to było głupie, że byliśmy pijani i poniosły nas emocje, a to tylko seks. Żebym wyobraził sobie, że to praktycznie tak samo jak wibrator, ale na mnie jakoś to nie działa i dalej czuje się źle. 

 

  • Like 3
  • Haha 9
  • Zdziwiony 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, asensio91 napisał:

Moja partnerka mi tłumaczy, że to było głupie, że byliśmy pijani i poniosły nas emocje, a to tylko seks. Żebym wyobraził sobie, że to praktycznie tak samo jak wibrator, ale na mnie jakoś to nie działa i dalej czuje się źle. 

Kurwaaaa, dobra jest. 😁

 

 

Błędy młodości, jebią czasem życie. Zakończ to, nie byłeś gotowy na to.

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Kurwaaaa, dobra jest. 😁

Błędy młodości, jebią czasem życie. Zakończ to, nie byłeś gotowy na to.

Znaczy ona pewnie ma w tym trochę racji. To raczej właśnie kwestia tego, że nie byłem gotowy, żeby takie coś przeżyć. Zastanawiam się czy np nie skorzystać z pomocy jakiegoś seksuologa. 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy po pijaku własną matkę zabiją a inni za Chiny nie zrobią niczego niezgodnego z własnymi przekonaniami. U jednych, Twoje przeżycie spowoduje świadomą blokadę na zawsze, taką, że nawet po alko nie ma szans jej przekroczyć a u kogoś innego będzie zachętą pójść dalej. Być może za jakiś czas po pijaku, partnerka zgodzi się na gangbang z murzynami a Ty na sex analny z kolegą. Tyle, że to rzadko wiadomo z góry. Gdyby tak było, to nie ma potrzeby żyć dalej, skoro wszystko wiadomo ;)

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłą szmule trafiłeś dać d*py obcemu facetowi po pijaku i przy swoim chłopaku to naprawdę należy jej się order uśmiechu :D Teraz proponuję żebyś się jej oświadczył i wziął kredyt na wesele :D 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Dzięki 18
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Niezłą szmule trafiłeś dać d*py obcemu facetowi po pijaku i przy swoim chłopaku to naprawdę należy jej się order uśmiechu :D Teraz proponuję żebyś się jej oświadczył i wziął kredyt na wesele :D 

To była wspólna decyzja, która miała być zabawą. 

Trójkąt to coś co ludzie robią, to nie jest jakieś rocket sience. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tym nie miał problemu. Skoro przy tym sam byłeś to równie dobrze ona może tobie czynić zarzuty, że nie protestowałeś jak obcy ją gwałcił, a była bezwolna, bo pijana.

I co kolego wtedy? Fajnie byś się czuł po takim zarzucie?

Poza tym nie wiem co ci przeszkadza teraz w ruchaniu jej? Cipa to nie mydło, nie wymydli się.

Ja bym się wręcz jarał takim obrazem w pamięci, jak obcy koleś rżnie moją babę.

 

Ale....Już tak schodząc na ziemię.

Na razie nic się nie stało. Poza tym,że masz pewien trop, za którym podążaj i przyglądaj się jej zachowaniu czy np. nie obudziła ta sytuacja w niej chęci na więcej-już niekoniecznie w twojej obecności.

 

Jednak na tym etapie nie zaprzątałbym sobie tym głowy. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Niezłą szmule trafiłeś dać d*py obcemu facetowi przy swoim chłopaku to naprawdę należy jej się order uśmiechu :D Teraz proponuję żebyś się jej oświadczył i wziął kredyt na wesele :D 

 

 

Swing to bardzo popularne zjawisko. Pary, małżeństwa. Są tacy, których to kręci.

Dla jednych to Sodoma i Gomora, dla innych norma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była "wspólna decyzja". Czy w praktyce nie wyglądało to następująco: "kochanie, zróbmy to proszę" Ty: "no dobrze kochanie". Przypomina mi się taki mem: Czy czujesz się osaczony w związku? odpowiada partnerka: "nie, Janek nie czuje się osaczony" :D

 

Stary ta kobita to do odpalenia jest. Przynajmniej masz odpowiedź, że do zabawy jest, ale do budowania przyszłości i związku to już nie :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wolumen napisał:

Ja bym z tym nie miał problemu. Skoro przy tym sam byłeś to równie dobrze ona może tobie czynić zarzuty, że nie protestowałeś jak obcy ją gwałcił, a była bezwolna, bo pijana.

I co kolego wtedy? Fajnie byś się czuł po takim zarzucie?

Poza tym nie wiem co ci przeszkadza teraz w ruchaniu jej? Cipa to nie mydło, nie wymydli się.

Ja bym się wręcz jarał takim obrazem w pamięci, jak obcy koleś rżnie moją babę.

To nie był gwałt, była zgoda wszystkich. 

W fantazji mnie to jarało i myślałem, że to mnie podnieci, ale po prostu to było zderzenie wyobrażenia z rzeczywistością. 

Nie wiem, mnie to jakoś na razie męczy, że jakiś inny ją miał i jeszcze to widziałem. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antyrefleks napisał:

To była "wspólna decyzja". Czy w praktyce nie wyglądało to następująco: "kochanie, zróbmy to proszę" Ty: "no dobrze kochanie". Przypomina mi się taki mem: Czy czujesz się osaczony w związku? odpowiada partnerka: "nie, Janek nie czuje się osaczony" :D

 

Stary ta kobita to do odpalenia jest. Przynajmniej masz odpowiedź, że do zabawy jest, ale do budowania przyszłości i związku to już nie :) 

 

 

Bzdura.

Jedziecie tu wszyscy po niej, bo układ był 2m+k. 

Gdyby zabawa polegała na układzie 2k+m to rozumiem, że  byście per analogiam mieszali z błotem autora wątku, że ruchał obcą przy swojej babie?

Przecież nie ma tu mowy o gwałcie, on sam przy tym był i się zgodził.

Stosunek seksualny to najmniej kilka minut, a nie 5s. , żeby gość nie zdążył wstać z kanapy.

 

Miał szansę to przerwać, nie przerwał i teraz lament.

Po drugie nie wierzę w jakieś totalne pijaństwo i zalanie w trupa, bo wtedy ciężko w ogóle o erekcję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, asensio91 napisał:

To nie był gwałt, była zgoda wszystkich. 

W fantazji mnie to jarało i myślałem, że to mnie podnieci, ale po prostu to było zderzenie wyobrażenia z rzeczywistością. 

Nie wiem, mnie to jakoś na razie męczy, że jakiś inny ją miał i jeszcze to widziałem. 

 

 

Ile masz lat? 

Dla mnie jako 40letniego gościa tego typu sytuacja nie byłaby problemem w przyszlych kontaktach seksualnych z partnerką o ile byśmy to solidnie przedyskutowali i ustalili, że to był pierwszy i ostatni raz. Coś na zasadzie raz się żyje, fajnie było spróbować.

 

Jeśli jesteś młody, masz 22-25 lat to byc może nazbyt idealizujesz partnerkę, jesteś szaleńczo zakochany.

Baba to taki chłop z cipą. Tak samo je, sra i sika.

 

To nie jest istota Boska, anielica. 

To, że miała innego bolca w sobie nie oznacza, że jej boska energia uleciała z niej.

 

Tak to sobie tłumacz. I nie rozpaczaj jak baba.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokąty nie są dla każdego a dla osób  z odpowiednim mindsetem. Nie wszystkie fantazje powinno się realizować.

 

Co Cię męczy @asensio91? To że ktoś oznaczył Twój teren? To że czujesz się mniej męsko? 

 

Rozmawiałeś z nią o swoich odczuciach? 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wolumen napisał:

Baba to taki chłop z cipą. Tak samo je, sra i sika.

Nie kolego, baba to złośliwa narośl dookoła cipy.

 

 

15 minut temu, asensio91 napisał:

To nie był gwałt, była zgoda wszystkich. 

W fantazji mnie to jarało i myślałem, że to mnie podnieci, ale po prostu to było zderzenie wyobrażenia z rzeczywistością. 

Nie wiem, mnie to jakoś na razie męczy, że jakiś inny ją miał i jeszcze to widziałem. 

Tu jest clue wszystkiego. Kolega myślał, że będzie zajebiście a było chujowo. Na tym ten temat powinien się zakończyć, bo autor sam sobie odpowiedział ale szuka teraz potwierdzenia jego słó wśród forumowiczów. A prawda jest taka, że każdy jest inny, jednemu się spodoba i będzie cisnął temat na następną taką akcje a drugiemu nie. W moim odczuciu jest tak jak ktoś napisał wyżej, laska jest spoko do takich zabaw i można to wykorzystać ale związku z nią nie zbudujesz. Proste.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, masculum napisał:

W moim odczuciu jest tak jak ktoś napisał wyżej, laska jest spoko do takich zabaw i można to wykorzystać ale związku z nią nie zbudujesz.

Pytanie czego oczekuje od związku, jaki on ma być. Bo jeśli związek bardzo urozmaicony seksualnie to jednak taka laska jest najlepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.