Skocz do zawartości

Głupia decyzja i jej konsekwencje


asensio91

Rekomendowane odpowiedzi

Imo Twoja psychika zadziałała prawidłowo.

Relacja intymna jest w naszej kulturze zwyczajowo zarezerwowana dla dwojga więc Twój system się broni przed utratą spójności mocno upraszczając.

 

Te myśli i uczucia, które Cię męczą i tak są poza kontrolą więc pozwól im być aż się wypalą. Nie musisz dokładać do nich narracji myślowych i tworzyć historii, które wciągają Cię w wir iluzji.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójkąt nie jest dla każdego.

 

Zwłaszcza po ciemku, nie wiadomo kogo ruchasz :P

 

Kilka par umawia się na wspólna orgię. Zgadzają się też na to by nie zapalać światła. Orgia się zaczęła, po 20 min jeden z facetów zapala światło i mówi: - STOP ku*wa STOP! Musimy jakoś ustalić kolejność bo ja już 3 raz robię loda!

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Huck Finn napisał:

😂

Jeżeli nie z nią to z kim? Z tym kolegą? Zataić i patrzeć jak inny gość ją posuwa, byleby tylko nie powiedzieć że mu się nie podobało? 

Elementem trzymania ramy  jest komunikacja i wytyczanie granic. Ale hej, dla jakiegoś randoma, który komunikuje się ikonkami, to przecież niemęskie. Random oczywiście sam partnerki nie ma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Libertyn napisał:

Elementem trzymania ramy  jest komunikacja i wytyczanie granic. Ale hej, dla jakiegoś randoma, który komunikuje się ikonkami, to przecież niemęskie. Random oczywiście sam partnerki nie ma.

Na wytyczanie granic chyba trochę za późno.

 

Założenie, że chciałbym się z tobą w jakiś sposób skomunikować jest mocno na wyrost, podobnie jak pozostałe z dupy wzięte wnioski. Tzw. projekcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza głupia sprawa jest taka, że po ch*j wy szliście pijani do obcego gościa na kwadrat? Jeszcze poszedłeś sobie do niego ze swoją laską. Według mnie, do całkowicie obcych ludzi, poznanych chwilę wcześniej, nie powinno się iść a w dodatku z laską... 

 

Nie zwalczysz już tego. Do końca związku będziesz widział ją, jak zapina ją inny. Nic już na to nie poradzisz. Jej spojrzenie na tą sprawę też jest ,,trochę" dziwne. Jeśli ci nie przejdzie to po długim czasie i naprawdę będzie mocno męczyć to zerwij i znajdź sobie inną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, asensio91 said:

Żebym wyobraził sobie, że to praktycznie tak samo jak wibrator, ale na mnie jakoś to nie działa i dalej czuje się źle. 

 

Ale ona ma w pewnym sensie rację, przynajmniej dla mnie swing tak wygląda.  Osoby z którymi mamy wielokąty są traktowane w tym momencie jako coś w rodzaju samobieżnego wibratora. Te kobiety i mężczyźni są tylko wyuzdaną zabawką i my dla nich również. I to jest jak najbardziej ok.   Nigdy  nie było żadnej zazdrości z tym związanej w moim związku. 

 

Zazdrosny czy niespokojny to bym był jakbym się dowiedział, że partnerka była z innym na kawce i mi nie powiedziała.

A wielokąt to wyuzdana zabawa, dla dorosłych. 

 

Twój problem jest taki, że nie dorosłeś do tego najwyraźniej, nie masz jednak predyspozycji, a przynajmniej zacząłeś w zły sposób.

Zakładam że oczywiście nie przegadywaliście wcześniej  tego tematu, itd. itp. po prostu na*bany spontan. 

 

Teraz radzę : nie wkręcaj sam siebie że to nieodwracalne i że stało się coś rzekomo strasznego. Idź do seksuologa, pogadaj o tym i się uspokój. Że to była nieznajoma osoba która jest teraz daleko stąd - nawet lepiej. 

I przegadaj to z partnerką, a nie z ludźmi z forum którzy dostają histerii widząc akronim '2MK' i piszczą tylko 'kukold, kukold' ;)

Do jakiegoś stopnia oboje tego chcieliście, bo gdybyś był kompletnie nawalony to nie byłoby mowy o erekcji 😜

 

Niepokoiłbym sie dopiero kiedy odmówiłaby rewanżu w postaci 2KM czy 'wymiany' z inna parą ;)

Edytowane przez andrzej2
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, asensio91 napisał:

Moja partnerka mi tłumaczy, że to było głupie, że byliśmy pijani i poniosły nas emocje, a to tylko seks. Żebym wyobraził sobie, że to praktycznie tak samo jak wibrator, ale na mnie jakoś to nie działa i dalej czuje się źle. 

 

Typowa racjonalizacja kobiety i usprawiedliwianie sytuacji.

Przecież miś to co na wyjeździe i po pijaku się nie liczy😆

Dla ciebie jest to nie do zniesienia dla twojej partnerki to coś normalnego. 

I teraz dobra rada jak się z tym źle czujesz to jedynie pozostaje się rozstać.

Już zawsze będzie to w tobie siedzieć i nie dawać spokoju a skoro misiunia raz zasmakowała uciech to zrobi to ponownie, kwestia czasu.

Dzisiaj kobiety maja na wyciągnięcie ręki partnerów seksualnych i zaliczają karuzelę kutangów.

Spróbuj zaproponować jej trójkąt z inną kobietą zobaczysz co się stanie, nawet był temat na forum o tym😁

To nie jest dobry materiał na partnerkę tylko zwyczajny szon, który nie zasługuję na ciebie.

Szkoda życia na nerwy, zamartwianie czy poświecenia dla kobiet, które tego nie doceniają.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie rację z tym trollem. Z drugiej strony ludzka głupota nie zna granic. 

 

A tak nawiasem mówiąc cuckcoldzwo to makabryczne zaburzenie. 

 

Znałem jednego typa co swingował z żoną. Po ilustam tam latach rozwód i gość zaczął zabawiać się z facetemi. A wiem bo ta ex-żona powiedziała mi, że jej ex-maż daje ogłoszenia na necie i szuka gości. Poszukałem bo jakoś mi siedziało to w głowie jak można tak upaść i faktycznie znalazłem ogłoszenie oraz typa przebranego w babskie ciuchy. Nie dokońca rozpoznałem ze zdjęcia ale miejscowość i sylwetka by się zgadzały. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, asensio91 napisał:

Moja partnerka mi tłumaczy, że to było głupie, że byliśmy pijani i poniosły nas emocje, a to tylko seks.

I dobrze mówi.

Co ty taki delikatny ? :D

Czasu nie cofniesz, jak Cię nie zdradza to nie widzę na prawdę problemu.

Budujesz sobie jakieś ograniczenia w głowie bez sensu....

Be a Simple kind of man :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, RealLife said:

W sumie macie rację z tym trollem. Z drugiej strony ludzka głupota nie zna granic. 

 

A tak nawiasem mówiąc cuckcoldzwo to makabryczne zaburzenie. 

 

Znałem jednego typa co swingował z żoną. Po ilustam tam latach rozwód i gość zaczął zabawiać się z facetemi. A wiem bo ta ex-żona powiedziała mi, że jej ex-maż daje ogłoszenia na necie i szuka gości. Poszukałem bo jakoś mi siedziało to w głowie jak można tak upaść i faktycznie znalazłem ogłoszenie oraz typa przebranego w babskie ciuchy. Nie dokońca rozpoznałem ze zdjęcia ale miejscowość i sylwetka by się zgadzały. 

 

Troll nie troll zawsze jakiś przyczynek do dyskusji ;)

 

Dowód anegdotyczny, taki praktyczny :D Ja znam parkę 30+ , są ze sobą od gimbazy, czyli pewno z 18 lat razem, związek w doskonałym stanie zawsze i od zawsze. Ona hotwifuje na całego, 'zwykłe' wielokąty też robia z innymi parami. I to nie nowość - z tego co mówili zaczęli jeszcze na początku studiów. Za baby sie nie przebiera z tego co mi wiadomo.  To są zupełnie osobne zjawiska, mają wspólne tylko to, że dla polaka katolika są w kategorii 'fuj dziwactwa' :P

 

@Kamil9612 - dokładnie , niech się przestanie mazać, pójdzie za ciosem i zaproponuje rewanż w innej konfiguracji :D

Edytowane przez andrzej2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, andrzej2 napisał:

 

@Kamil9612 - dokładnie , niech się przestanie mazać, pójdzie za ciosem i zaproponuje rewanż w innej konfiguracji :D

Nie tak to nie będzie, ona może tylko z dwoma knagami. 

Nie pozwoli święta polka na dwie cipki, ego by wybuchło z nerwów i zazdrości :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Kamil9612 said:

Nie tak to nie będzie, ona może tylko z dwoma knagami. 

Nie pozwoli święta polka na dwie cipki, ego by wybuchło z nerwów i zazdrości :D

A tego jeszcze nie wiemy :) Nawiasem mówiąc to nie jest częste zjawisko, najcześciej ludzie chcą sie wymieniać w obie strony w tym środowisku, ale poznałem kilka takich które są 'cuckqueanami' , tj. jara je patrzenie na faceta z inną, ale same chcą być obracane tylko przez swojego.

Edytowane przez andrzej2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.