Skocz do zawartości

Przystojniacy z dawnych lat


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam fajny temat, ale mamy zakaz dodawania swoich przystojniaków z przeszłości, bo nie dla bab to dział, dla bab nie, więc odgapiam od panów, a co! 🤪

 

Wrzucajcie zdjęcia panów z dalekiej przeszłości, które zapierają dech w waszych piersiach.

 

Mój faworyt:

hot-hot-hot.jpg

Natknęłam się w Internecie kiedyś na taką foteczkę.

 

Nie wiem, kto to; nie wiem nawet, czy to faktycznie człowiek, ale sam fakt, że Matka Natura potrafiła stworzyć takie cudo, przyprawia mnie o ciarki.

 

Mogę patrzeć godzinami i mi się nie nudzi. 😍🥰😍🥰😍🥰

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Conrad napisał:

800px-Stalin_1902.jpg

Mlody kleryk jak zawsze najprzystojniejszy ) 

 

Btw. To dyskryminacja,   okreslasz plec zerojedynkowo i oceniasz! Watek do zamkniecia i do zgloszenia komisji europejskiej.

 

Edytowane przez Johny_B
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby przystojniaki spadały z nieba jak deszcz to Polskie witaminki tak by ich witały😆

 

Polka - najlepsze znaleziska i wpisy o #polka w Wykop.pl

 

Dziewczyno dzisiaj w modzie są czekoladowe chłopaki a nie tam jakieś białasy z dawnych lat😁

W razie czego na Jamajce są bardzo gościnni i nasze rodaczki sobie chwalą🤣

 

 

Co do tematu to Benito był w poprzednim wieku Ogierem nr 1 w zaliczaniu panienek😉

 

27 kwietnia. W 1945 roku Benito Mussolini wpadł w ręce partyzantów |  TwojaHistoria.pl

 

Wuja Józek lubił pozycję na wojaka czyli portki w dół i jechane.

 

Stalin. Jaki był prywatnie - Wiadomości

 

Adolf co tu dużo pisać prawdziwy samiec Alfa, kobiety podczas seksu i przy porodach na myśl o nim dostawały ekstazy.

 

Adolf Hitler zatrzymany w Austrii! Policja ujęła sobowtóra zbrodniarza  [ZDJĘCIA] - Super Express - wiadomości, polityka, sport

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.