Skocz do zawartości

Jak uprzykrzyć życie mężowi


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj linka do bardzo starego wątku na kafeterii. Wiem, że ten portal to gorzej niż netkobiety ale myślę, żee warto przytoczyć  wątek. Poniżej wypowiedzi kobiet, żon. 

 

Najgorsze jest to, że one tam prawdę piszą. Tak te chore wariatki robią.

 

Jak uprzykrzyć życie mężowi. 

 

"Mój mąż to nieodpowiedzialny dupek. Ostatnio przesadził i bardzo nas skrzywdził. Chciałabym się trochę odegrać i uprzykrzyć mu trochę życie codzienne. Dzisiaj schowałam mu kluczyki od auta i pojechał biedaczek empekiem. Pierwszy raz może od 10lat. Wiem, że to dziecinada ale trochę ulżyło. Macie może jakieś inne sposoby? Jak macie piszcie."

 

"ja proponuję do tego zbic lusterka boczne w aucie bo kluczyki to i tak od ciebie wyłudzi, jeśli nie oddasz ich dobrowolnie to zrobi to sposobem i znów będzie miał satysfakcję, że zdołał cię \"urobic\" a gdy zbijesz lusterka to nerwy mu nadszarpniesz a przecie o to ci właśnie chodzi"

 

"kup kota i naucz go srać do jego butów"

 

"ja wyjelam karte od internetu z modemu, biedak nie wiedzial o co chodzi, a ze mielismy ciche dni to nie mogl mnie o nic zapytac:) po kilku dniach wlozylam ja na swojemiejsce i internet zaczal dzialac, jak by nigdy mu nic nie bylo:) ale co sie na denerwowal , hihi ps. ja bym mu te klucze polozyla teraz na widoku, ze niby to on nie zauwazyl ich, a nie ze ja schowalam:) duzo numerow juz mu robilam (a on niewie ze to ja:) jak Kuba Bogu tak Bog Kubie:) wyzyc sie trzeba:)"

 

"zniszcz jego ukochaną rzecz,bez względu na to co to jest.Jak zniszczysz coś w samochodzie to wprawdzie zrobisz mu na złość,ale na kosztach naprawy ty też stracisz.Pokręć przy telewizorze żeby nie było obrazu jak będzie chciał oglądać mecz,rób na obiad to czego nie cierpi.Wsadx mu do teczki czy do biurka coś śmierdzącego,np spleśniałą kanapkę"

 

"Jeżeli ma sznurowadła, to popsuj mu te usztywnione początki. Niech wtyka w dziurki strzępy."

 

"Naprawdę takie jesteśmy. Mężczyzna jest silniejszy, więc nie damy mu w ryj. Ale też nie będziemy płakać po kątach. :D"

 

"Ale się uśmiałam. Niektóre pomysły zastosuję wkrótce. Jak macie coś jeszcze fajnego to dajcie"

 

https://f.kafeteria.pl/temat-3871167-jak-uprzykrzyc-mu-zycie/

 

Wpisałem w google: jak uprzykrzyć życie żonie. Nie znalazłem zadnych porad. "Piekło kobiet". 

  • Like 5
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RealLife napisał:

 

Dyscyplina jest. Jednak nie wszystko zadziała w życiu. Ja swojej mówiłem podobnie jak Tracz, że tam są drzwi jak jej nie pasuje. Chuja to dało. Wyjść nie chce do dzisiaj i zmienić się też nie. 

 

Bo nie jesteś konsekwentny. Jedno mówisz, drugie robisz. 

 

W mojej ocenie sprawa ma się następująco: 

 

Laski mają dylemat. Z jednej strony beciak, który ich nie podnieca, a z drugiej strony założenie, że trzeba jednak kogoś mieć. Alfie albo czadowi byyy uja zrobiła, byłoby racjonalizowanie - oj on taki po prostu już jest.

 

Powyższa teza ma drugi koniec. 

Jeżeli u faceta kuleje MSV to uuja zdziała w "szkoleniu" partnerki. Wiem co mówię, bo ze swoją myszką miałem okresy o wiele wyższego msv od niej i na końcu (przy zakończeniu związku) okres kiedy jej msv wyeeebało drastycznie w górę i przeskoczyło moje. Przez cały okres ją szkoliłem. Długo chodziła jak w zegarku, by na końcu spuścić mnie w kiblu kiedy stałem się beciakiem :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, t0rek said:

2008... To jest szmat czasu. Teraz ludzie mają kamerki w domach :) 

 

Nie mają.  Mężowie o kamerkach to się dowiadują z naszego forum albo od adwokata. 

 

18 minutes ago, antyrefleks said:

Bo nie jesteś konsekwentny. Jedno mówisz, drugie robisz

 

Jest w tym sporo prawdy. 

 

20 minutes ago, antyrefleks said:

Alfie albo czadowi byyy uja zrobiła, byłoby racjonalizowanie - oj on taki po prostu

 

W małżeństwie ze stażem wieloletnim i dzieckiem/dziećmi  teorie o chadach nie mają zastosowania. W małżeństwie nie ma chadow. Kobiety gdy dostają ślub i dziecko dostają olbrzymia przewagę nad mężczyzną. Chad im nie straszny. W małżeństwie jest kalkulacja mężczyzny- ile będzie mnie kosztował rozwód i strach  jak mocno mi dojebie dzieckiem po rozwodzie. Również teorie o SMV tutaj słabo się sprawdzają bo to nie chodzi o żadne smv ale o to co kobieta dostaje. Jak dostanie ślub, dom i dziecko ma na męża wyjebane. Jeszcze tylko pozostaje się jej upewnić czy zależy mu na dziecku. Jak tak to ma na męża wyjebane i robi co chce. 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Ace of Spades said:

;DDDDD

Kloc kota w butach.

To nie ma co heheszkować. Kot znajomej szczał jej facetowi do butów. Bo go nie lubił. Facet kota. Ten zacny trójkąt długo nie przetrwał. Facet się wyprowadził. 

45 minutes ago, RealLife said:

. Jak dostanie ślub, dom i dziecko ma na męża wyjebane. Jeszcze tylko pozostaje się jej upewnić czy zależy mu na dziecku. Jak tak to ma na męża wyjebane i robi co chce. 

True. Coś jak balansowanie na chybotliwym stołku z pętlą na szyi. A nie wróć, przecież tu o miłość chodzi. 🤔

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

To nie ma co heheszkować. Kot znajomej szczał jej facetowi do butów. Bo go nie lubił. Facet kota. Ten zacny trójkąt długo nie przetrwał. Facet się wyprowadził. 

 

Kiedyś rodzinny kot, nasrał mojemu znajomemu do buta, prosta sprawa - kupiłem mu tą samą parę, nie było chuja we wsi by je doprać.

 

Kiedyś zaś, moje górskie buty zostały zbezczeszczone rzygiem pijanej laski, podczas imprezy w górach, pani zamiast mi je odkupić, to udawała że nic takiego miejsca nie miało, cudownie więc się uśmiechnąłem i poszedłem z obrzyganym butem dalej w świat.

 

Trzy miesiące później, okradłem  ją z  sumy o mocy  równowartości butów, oraz dodatkową rekompensatę za poniesione koszty mojego zdrowia  psychicznego.

 

Ona wie że to zrobiłem, sprawy nie zgłosiła,  czasem wysyła mi życzenia urodzinowe, oraz memy.

 

Baby trzeba karać za zachowanie jak psa.

 

Nagroda, kara, kara, nagroda.

 

Inaczej źle się zachowują.

 

A jak ukarzesz, pokażesz ciemną stronę, że masz moc i pierdolnięcie i nie boisz się łamać zasady społeczne,  wtedy za tobą idą jak zbity pies.

 

Kochane są kobietki 🙃

 

Eskę z nieznanego dostaje raz w miesiącu z treścią pt. " Żal mi cię" ja do siebie, kuurwencja kto to pisze?!

 

A to wkurwiona pani prawnik, milf, który liczył na związek, chyba z maja, pani nie chce już pojednania, teraz chce mnie zniszczyć.

 

Z niecierpliwością  więc wyczekuje dnia, kiedy wyciągnie działa ciężkie, ponieważ, powyższy tekst niestety nie złamał mojej żelaznej psychiki.

 

Babie trzeba paskiem po pośladku,wtedy jest jak dzika, grzeczna  suczka, koniecznie!!

 

To moja recepta, a nawet nie jestem lekarzem!

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Libertyn napisał:

Wpis idiotki dla idiotek. 

 

Co tu dużo mówić.. 

Bez przesady, jak mawiał trener Górski - gra się tak jak przeciwnik pozwala, inna sprawa to taka, że przy tej okazji można zaobserwować czym tak naprawdę są zwyczajni mężczyźni, mężowie dla kobiet - wrogiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ace of Spades napisał:

Bez przesady, jak mawiał trener Górski - gra się tak jak przeciwnik pozwala, inna sprawa to taka, że przy tej okazji można zaobserwować czym tak naprawdę są zwyczajni mężczyźni, mężowie dla kobiet - wrogiem!

Myślę że będąc z kimś w związku powinno się albo związek kończyć, albo rozwiązywać problemy. Robienie przykrości i zaostrzanie konfliktu to czysty idiotyzm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobrze się robi od czytania tego, a jest to zaledwie kilka przykładów. Każdy ma swoje zdanie i może myśleć co chce, osobiście uważam za przykre to, że tzw najbliższej osobie nie można ufać i bez mrugnięcia okiem zrobi nam okropne, obrzydliwe i podłe rzeczy. 

To hańba że tak zachowują się dorośli ludzie. Weź kobietę do swego domu, pracuj, utrzymuj a ona zrobi najgorsze świństwa, bo o coś się pokłócicie. 

Chować kluczyki do auta? A jak ktoś bliski zadzwoni, że była ulewa i topi się dobytek, zwierzęta, albo jest pożar, choroba cokolwiek, to co wtedy? Nie przyjadę bo głupia cipa schowała kluczyki do MOJEGO samochodu? 

Albo nie umie się dogadać tylko robi jakieś prymitywne rzeczy? 

Internet? A jak ktoś prowadzi sprzedaż internetową to co, głupie kurwisko też odetnie go i siebie przy okazji od źródła utrzymania?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2021 o 23:46, RENGERS napisał:

Baby trzeba karać za zachowanie jak psa.

Wiesz co mnie wkurwia? Zawsze znajdzie się jakaś pisda, lamus męski i będzie ci wmawiał poczucie winy że "ale ty jesteś delikatny i obrażalski" za to że nie dajesz się traktować jak śmiecia i stawiasz granice i pokazujesz jak to Dario w Ślepnąć od świateł mówił: "Ale to nie do mnie tak, do mnie nie".

Mnie to zdumiewa po prostu. Ktoś próbuje mnie ZAWSTYDZAĆ że "jakiś ty delikatny" jak wprost nie mówi do mnie z szacunkiem i rzuca takie żarty za które normalnie to dostaje się w mordę. Żałośni kolesie. Gadacie na kobiety a 90 proc mężczyzn w tym kraju nie nadaję się DO NICZEGO prawie. To są takie lamusy i cipki że to aż mnie rozśmiesza XD Sam nie jestem alvaro doświadczony ale naprawdę pewne rzeczy WIDAĆ CIĄGLE, one się powtarzają a te imbecyle tego nie widza jakby bielmo mieli na oczach...

Szacunek do siebie jest na PIERWSZYM miejscu.. potem jest reszta!

A tzw. psów ogrodnika to bym utylizował XD Ktoś musi mieć aż tak niewiarygodny ból dupy że jak komuś wychodzi to mu rzuca kłody pod nogi... ahhh zniszczył nas Polaków ten zasrany PRL :(

W dniu 20.10.2021 o 23:46, RENGERS napisał:

A jak ukarzesz, pokażesz ciemną stronę, że masz moc i pierdolnięcie i nie boisz się łamać zasady społeczne,  wtedy za tobą idą jak zbity pies.

Ja ostatnio wyrabiam sobie charakter "Normalnie jestem miły, ciepły i serdeczny ale jak ktoś choć spróbuje nadepnąć mi na odcisk - będzie tego niesamowicie ŻAŁOWAŁ" 

Bo agresywni raptusy to siedzą w celach niestety XD

W dniu 20.10.2021 o 23:46, RENGERS napisał:

Eskę z nieznanego dostaje raz w miesiącu z treścią pt. " Żal mi cię" ja do siebie, kuurwencja kto to pisze?!

Ja bym odpisał: A MI NIE :3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Gadacie na kobiety a 90 proc mężczyzn w tym kraju nie nadaję się DO NICZEGO prawie. To są takie lamusy i cipki że to aż mnie rozśmiesza

 

Ależ pewnie że tak.

 

Ja lubię kobiety i wolę zazwyczaj z nimi spędzać czas, z powodu, który napisałeś.

 

Baby są bezwzględne.

 

Musisz być trochę twardy, żeby je ruchać, one dupy piździe nigdy nie dadzą, to w nich szanuje.

 

Mam coraz większe znajomości ze starszymi mężczyznami 40, 50 +

 

Równolatkowie, młodsi to zazwyczaj śmiech na sali.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, RENGERS napisał:

Baby są bezwzględne.

Mi się podoba że kobiety są bardzo mocno stąpające po ziemi i pragmatyczne.

I kurwa nie jest to KOMPLETNIE przypadkiem że wmawiają nam coś kompletnie innego w dzieciństwie. NIEE to wcale nie przypadek XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Mi się podoba że kobiety są bardzo mocno stąpające po ziemi i pragmatyczne.

 

My mężczyźni tego powinniśmy się od nich nauczyć, stąpać mocniej po ziemi, trenować, uczyć się materialnych umiejętności, zarabiać, podrywać w realu itd.

 

Ni spędzać zbyt dużo czasu na filozofowaniu, bo to do niczego nie prowadzi, chociaż jest to przyjemne sobie podumać, od czasu do czasu  🙃

 

Czy ziemia jest okrągła, czy Bóg istnieje itd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, RENGERS said:

 

My mężczyźni tego powinniśmy się od nich nauczyć, stąpać mocniej po ziemi, trenować, uczyć się materialnych umiejętności, zarabiać, podrywać w realu itd.

 

No nie wiem. Zwróć uwagę, że kobiety zazwyczaj wykorzystują innych (facetów), jeżeli oczywiście mogą. 

 

I teraz wchodzimy w kwestie, czy chcemy być osobą moralną, czy niemoralną? A bardziej czy potrafimy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:
13 minut temu, RENGERS napisał:

 

No nie wiem. Zwróć uwagę, że kobiety zazwyczaj wykorzystują innych (facetów), jeżeli oczywiście mogą. 

 

I teraz wchodzimy w kwestie, czy chcemy być osobą moralną, czy niemoralną? A bardziej czy potrafimy? 

 

 

Rodzimy się na tej planecie i nie wymyślamy świata na nowo, tylko się do niego dostosowujemy, stajemy się elastyczni, zachowując przy tym dobro,  bądź przynajmniej się starając.

 

Świat jest drapieżny.

 

Dla jednego moralnością jest oddanie pani w sklepie zaległego grosika, dla drugiego moralnością jest nie pobicie przypadkowego przechodnia.

 

Dyskusyjna sprawa 🙃

 

Ja trzymam się za szmaty, ostatnie miesiące jestem uczciwy, rzetelny, pomocny ogólnie zajebisty, jestem dobry.

 

 

Wiem też że w przeszłości kradłem, oszukiwałem, robiłem w chuja, kłamałem, biłem, więc wiem że drugą stronę też mam.

 

Jestem z natury recydywistą, jeśli pewnego dnia opuszczę bat, który nad sobą aktualnie trzymam, nie skończy się dobrze.

Mnie kobieta już nie wykorzysta, bo umiem w kobiety, nauczyłem się po czasie.

A cipa, nawet Victorii sikret,  już nigdy nie będzie dla mnie złotym cielakiem.

 

Jestem na wyższym etapie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RENGERS napisał:

My mężczyźni tego powinniśmy się od nich nauczyć, stąpać mocniej po ziemi, trenować, uczyć się materialnych umiejętności, zarabiać, podrywać w realu itd.

I jeszcze jednego - EGOIZMU, zdrowego egoizmu powinniśmy się od nich uczyć. Kobieta najpierw stawia siebie na pierwszym miejscu. My jako dzieci też ale potem te pierdolone społeczeństwo urabia nas jak glinę dla swojego zysku :(.

Czyli "niewolnik nie ma być szczęśliwy a ma wyrabiać dla mnie profit".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.