Skocz do zawartości

Jak uprzykrzyć życie mężowi


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.10.2021 o 22:43, RealLife napisał:

W małżeństwie ze stażem wieloletnim i dzieckiem/dziećmi  teorie o chadach nie mają zastosowania. W małżeństwie nie ma chadow. Kobiety gdy dostają ślub i dziecko dostają olbrzymia przewagę nad mężczyzną. Chad im nie straszny. W małżeństwie jest kalkulacja mężczyzny- ile będzie mnie kosztował rozwód i strach  jak mocno mi dojebie dzieckiem po rozwodzie. Również teorie o SMV tutaj słabo się sprawdzają bo to nie chodzi o żadne smv ale o to co kobieta dostaje. Jak dostanie ślub, dom i dziecko ma na męża wyjebane. Jeszcze tylko pozostaje się jej upewnić czy zależy mu na dziecku. Jak tak to ma na męża wyjebane i robi co chce. 

 

Pełna zgoda. Szkoda że człowiek o takich rzeczach dowiaduje się już po fakcie i na własnej skórze. Według mnie takie sprawy powinno się omawiać w szkole np. na lekcjach wychowawczych.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Mi się podoba że kobiety są bardzo mocno stąpające po ziemi 

 

Zlituj się nade mną bo mi oczy wypalą te bzdury.....

 

Ich jak to określiłeś " mocne stąpanie po ziemii" a ja to nazywam w ich wykonaniu zwykłym kurwstwem kończy się tam gdzie kończy się socjalizm, państwo opiekuńcze, zasiłki, i kukoldy.

 

@Ramaja Awantura @RENGERS dzisiejsze kobiety to zwykle kurwy i cwele przestańcie to aprobować jako coś wartego edit:"żeby się od nich uczyć".

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

 

@Ramaja Awantura @RENGERS dzisiejsze kobiety to zwykle kurwy i cwele przestańcie to aprobować jako coś wartego edit:"żeby się od nich uczyć".

Dziewczyny dobrze wywalaja matrixa z glowy to cenna wiedza po przyswojeniu ktorej stajesz sie zupelnie innym czlowiekim ( menelem lub graczem ).🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, thyr napisał:

Dziewczyny dobrze wywalaja matrixa z glowy to cenna wiedza po przyswojeniu ktorej stajesz sie zupelnie innym czlowiekim ( menelem lub graczem ).🙃

 

Oczywiście. Ale broń cię boże brać z nich przykład czy je aprobować.

 

Typiara ma męża, dom, rodzinę kredyty wszystko dajmy na to taki przykład nagle spotyka kogoś przy kim poczuje jakiś mniejszy lub większy strzał hormonów i daje mu dupy - częsty obrazek chyba wszyscy się zgodzimy. Gdzie tu twarde stąpanie po ziemi ? Gdzie tu chłodne kalkulowanie korzyści ? 

 

Kobiety kalkulują? Ale chyba tylko na 5 minut do przodu i w kategoriach odczuwania totalnej przyjemności i chuj z konsekwencjami choćby miały być ciężkie i nastąpić za minut 15.

 

Kiedyś to samo napisał @Imiennik, żeby uczyć się od kobiet. Spytałem czego chcesz się uczyć chyba tylko frajerstwa bo niczego innego od nich się nie da.

 

@Ramaja Awantura @RENGERS sory Panowie wiem, że nie mieliście nic złego na myśli i chodzi wam przede wszystkim o to, żeby traktować je jak one nas ale taki skrajny (edit: i mega krótkoterminowy w wykonaiu kobiet) pragmatyzm nie jest w życiu dobry i kobiety zdecydowanie dobrze na tym nie wyjdą.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo człowiek powinien się zastanowić czy lepiej mieć na stałe Audi, czy przez chwilę Maserati pojeździć i nie mieć nic. 🤔

 

Stare powiedzenie, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. 

 

Teraz wszyscy za gołębiami gonią. 

 

Natura kobiety jedno, ale drugie to promowanie w kulturze ciągle nowych wrażeń - > coś stałego i pewnego jest obecnie passe. Nuda w chooj kolokwialnie rzecz ujmując. Wiem, bo influęserka tak mówiła. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

dzisiejsze kobiety to zwykle kurwy i cwele przestańcie to aprobować jako coś wartego edit:"żeby się od nich uczyć".

 

Masz dużo racji, ale po 1. Nie wszystkie, po 2. można się wiele nauczyć nawet od głupiego w pewnych dziedzinach 🙃

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.