Skocz do zawartości

Jak i ile razy się myjecie?


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

Temat niby głupi, ale pewna osoba uświadomiła mi ze myć się można na wiele sposobów i można to robić nawet źle! 

Dodatkowo ostatnio ciągle mam jakąś drobną wysypkę na członku, nie boli, nie swędzi tylko wkurwia tym że niewiadomo co to właściwie jest, leki przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne nie zadziałały, czekam na posiew. Dlatego zainteresowałem się tematem higieny. 
 

Napewno dowiedziałem się ze do tej pory robiłem to źle, podobno mycie się częściej niż 2 razy dziennie to straszny stres dla naszej skory, przez co jest ona suchsza i przynosi to nam odwrotny efekt bo podobno nasz zapach jest wtedy gorszy. :/ 

Dlatego moje pierwsze postanowienie to brać jeden prysznic wieczorem po wieczornym treningu. 
Druga sprawa to ten nasz piękny narząd, nie wiem jak wy ale ja nawwt nie wiedziałem ze istnieje coś takiego jak żel do higieny intymnej dla mężczyzn (te dla kobiet każdy zna i widział w łazience/reklamach), za młodszego myłem się samą wodą i nigdy żadnego zakażenia nie dostałem, było git i super, wszystko działało jak należy.
Dopóki pierwsza dziewczyna mnie upomniała ze moj członek jej śmierdzi podczas robienia loda, od tamtej pory stwiedzilem ze już nigdy nie mogę do tego dopuścić No bo to wstyd tak śmierdzieć, co ja brudas jakiś?
I wtedy właśnie zacząłem go myć plynem do higieny intymnej dla kobiet lactacyd w sumie pamietam ze mniej więcej wtedy zaczęły się przygody z tą nawracającą pokrzywką, jestem ciekawy czy jak go odstawię to mi przejdzie. 
Trzecia sprawa to myłem członek przed każdym stosunkiem, wodą z kranu często bo przecież pod prysznic nie będę właził, często tez z płynem do higieny, więc jak się zdarzały jakieś wyjazdy to zdarzało się myć członka 5 razy dziennie. To podobno tez bardzo wyniszczające dla tej delikatnej skory pod napletkiem. I tu już nie wiem co zrobię, prawdopodobnie przes każdym seksem tez będę szedł się odświeżyć ale tylko raz (nie wiem czy dobrze by było po seksie tez, czy lepiej tylko siknąc i jemu bez mycia lepiej) i będę go mył bez tych płynów pierdolonych. 

Kolejna sprawa to mycie włosów, podobno mycie włosów szamponem częściej niż 1 raz na 2/3 dni nie jest dla nich korzystne, tym którym ciężko ogarnąć bałagan na głowie poleca się zmoczyć rano włosy samą wodą i tak właśnie zamierzam robić, szampon co drugi/trzeci dzień. Będę eksperymentował. Do tej pory myłem 2 razy dziennie szamponem więc najwyraźniej nie było to korzystne. 
 

 

Podsumowując pytania:

 

Jak często bierzecie prysznic?

 

Jak często myjecie Wacka?


Czym myjecie Wacka? 
 

Czy myjecie Wacka przed i po każdym stosunku? 
 

Jak często szorujecie włosy? 
 

 

I proszę się nie śmiać, to naprawdę bardzo poważny temat, w końcu higiena to bardzo ważna część naszego zdrowia (jak widać na przykładzie mojego Wacka). :D 


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jak ja to robię.

 

Ad.1 Raz dziennie, po treningu wieczornym, zauważyłem, że im częściej tym gorzej dla mojego ciała, myłbym się co kilka dni najchętniej, bo to tylko dodało by zdrowia, lecz żyję wśród ludzi i nie wypada być w ten sposób agresywnym.

 

Ad.2 Raz dziennie, podczas prysznica.

 

Ad.3 Całe ciało, jak i wacka myję tylko i wyłącznie ciepłą wodą. Raz na kilka tygodni, bądź na wyjazdach w delegacji używam perfumowanych żeli pod prysznic, by poczuć się jak egzotyczny Mokebe,  sama woda jest wystarczająca, skóra ładnie pachnie, pot się zmywa, pory pozbywają brudu.

 

Ad4. Nie myję wacka przed stosunkiem, myję po ciepłą wodą.

 

Ad.5  Nie używam również szamponów, tylko raz na kilka tygodni w delegacji, dla bajery jakimś zapachowym pojadę, moje włosy są czyste i wcale nie tłuste. Szampony jak i żele pod prysznic to straszliwa chemia, która wnika przez skórę, pamiętajcie.

 

Powiem Ci, że higiena higieną, ale musisz zadbać o siebie od środka, wtedy wacek pozbędzie się wysypki, zaczniesz ładniej pachnieć itd. Głównie chodzi mi tutaj o bogactwo mineralne i witaminowe twojej diety, oraz pozytywne mysli na własny temat.

 

Potęga podświadomości, dziwko ;]

 

 

Godzinę temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

ostatnio ciągle mam jakąś drobną wysypkę na członku

 

Oj, ktoś tu był niegrzeczny, uważaj na siebie kochasiu, wysypki też miewałem, swędzenie niesamowite również, na papierach niczego nie było i koniec końców ze mnie zeszło, ale seksik strasznie zanieczyszcza bakteryjnie niestety.

 

Mam fart, bo zdarzyło się mi parę razy w życiu, na fantazji bzykać płatne i darmowe panie bez, podniecenie osiągnęło zenit, trudno sobie bowiem wyobrazić większą nieprzyzwoitość niż seks bez prezerwatywy z nowo zapoznaną panią.

 

Trzeba uważać na witaminki, a najlepiej kazać im się myć przed, problem leży w żądzy i braku logiki w trakcie aktu.

 

Można też, ale trzeba mieć dobrego cela i mikroskop pod ręką, próbować zabijać bakterię z jej cipki  packą na muchy :D 

 

Idę spać, a przed spankiem łyknę brom, aby mi się witaminki nie przyśniły w lucid dream :D 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

mój wpis może się wydać co niektórym dość kontrowersyjny ale co tam... 

Mamy się dzielić swoimi sprawami 

Ja się myję/biorę prysznic kiedy czuję, że tego potrzebuję.

Więc czasami jest to 1-2x dziennie a innym razem 1x na 2 tygodnie ... Tak 1x na 2 tygodnie. 

Wszystko zależy od pory roku, temperatur, gdzie obecnie się znajduje i co robię. 

 

Bo jak np w sezonie letnim mnóstwo czasu spędzam na działce na wsi i jeśli coś robię w obejściu, idę na spacer w południe na łąkę to myję się co dziennie, a czasami nawet 2x dziennie i tak jak np teraz kiedy tu jestem i mam trochę pracy i się spocę zakurzę a wieczorem jest na zewnątrz 0° to pomimo braku łazienki to grzeję wodę i się myję na zewnątrz, polewając się ciepłą wodą z kubeczka bo tego potrzebuję dla higieny czy poprostu komfortu psychicznego.

 

Skąd innąd będąc w mieście w bloku gdzie ciepło i ciepła wodą w kranie siedząc przy kompie i robiąc kanapki potrafię się umyć raz na 2 tygodnie🤷 

 

Do mycia się/kąpieli najczęściej używam jakiegoś żelu pod prysznic i żelu do higieny intymnej.

 

Ale żeby nie było, ptaka po siusianiu przemywamy kilka razy dziennie ciepłą wodą pod umywalką (do której dla wygody leję) i na koniec dnia z reguły również tyłeczek nad wanną czy tam kubeczkiem na działce 😁

 

Płynami ptaka myję gdzieś co drugi/trzeci dzień czyli 2-3x tydzień 

 

Ptaka nie myję przed stosunkiem bo jestem incelem, mizoginem 🤣

 

Ale jak coś to myję go jakimś tam płynem do h/i a pomiędzy... to ciepłą wodą, choć czasami i jakimś tam dostępnym płynem aby się czasami jakieś plemniki alimenciarze  nie kręciły do okoła 😂

 

Jak by nie było, gdzie bym był, idąc do ludzi prywatnie/zawodowo/medycznie zawsze się myję cały i zakładam, świeże, czyste, pachnące ciuchy.

Edytowane przez MaxMen
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od bielizny wysokiej jakości na co dzień moim zdaniem, nie tylko od mycia. Źle ubrany, zła bielizna i masz zapotę, zaczynasz śmierdzieć. Na wyjazdach zawsze używam chusteczek nawilżających, krem do rąk, czy jakiś inny nawilżający na kutasa wiele razy nakładałem z dobrym skutkiem. Awaryjnie warto mieć pachnące, nawilżające chusteczki.

 

Prysznic szybki to codziennie, czasami, co 2 dzień, jeżeli nie ćwiczę + włosy myję codziennie, bo mam długie i muszę pilnować rozczesywania. Przypominam tarzana, ale takiego, co się uwolnił od małp xD

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Przypominam tarzana, ale takiego, co się uwolnił od małp xD

A to ciekawe, spodziewałem się klasycznej fryzury męskiej czyli krótkie boki dłuższa góra. :) 

5 godzin temu, MaxMen napisał:

Więc czasami jest to 1-2x dziennie a innym razem 1x na 2 tygodnie ... Tak 1x na 2 tygodnie. 

I właśnie o taką odpowiedz tez mi chodziło, żeby poznac że tak powiem tą drugą stronę czyli czy ktoś czasem się w ogóle dzisiaj myje raz na tydzień i czy żyje i nie śmierdzi? :D 

6 godzin temu, RENGERS napisał:

Powiem Ci, że higiena higieną, ale musisz zadbać o siebie od środka, wtedy wacek pozbędzie się wysypki, zaczniesz ładniej pachnieć itd. Głównie chodzi mi tutaj o bogactwo mineralne i witaminowe twojej diety, oraz pozytywne mysli na własny temat.

A tu akurat u mnie nigdy biednie nie było, makroskladniki zawsze dostarczane, aktywność fizyczna zawsze obecna, owoce i warzywa do każdego posiłku (wiadomo ze czasem się jie chce), suplementacja także występuje, z tymi myślami to już ciężej, ale pracuje nad tym. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawyk brania porannego prysznica, bez tego czuję się posklejany i śmierdzący. Myje się cały mydłem, ciało i włosy. Im bardziej naturalne i bez dodatków tym lepiej (przykładowo mydło z Aleppo). 

Od sklepowych żeli mam cholernie suchą skórę. Najgorsze są te kosmetyki 3 w 1, niby do ciała, twarzy i włosów. Po tym od razu łupież na głowie i syfy na twarzy. Masa SLS'ów i innych świństw toksycznych dla ciała. 

 

Jak biorę prysznic przed spaniem to włosów nie myję. 

 

Benka (jak to mawiał kolega Anal) po stosunku myję zawsze, a czy myje przed to zależy od aktualnej jego świeżości😜 Jak myłem go jakimiś marketowymi płynami i mydłami, to też potrafiło mi się coś czasem na nim zrobić. Jak ci się dzieją jakieś rzeczy z nim to spróbuj brać probiotyki. Ponoć czasem po lekach, antybiotykach potrafi wyskoczyć jakaś drożdżyca, czy inne dziadostwo. 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myję się 2 razy dziennie. Używam szarego mydła do całego ciała w tym wacka i włosów. Nie mam nigdy problemów ze skórą, z podrażnieniami, z przetluszczonymi włosami.

Może to jest Twój problem, używasz substancji naszpikowanych chemią, które mają na celu tworzenie podrażnień, byś kupił od nich krem na podrażnienia xd

 

Miałem tak na przykładzie pasty do golenia, której producent reklamował też płyn i krem po goleniu. Ja kupiłem samą pastę tylko. I miałem mocno podrażnioną skórę. Dla testu tylko wysmarowalem twarz tą pastą, nie goliłem się i po 3 minutach ją zmyłem. Skóra tak samo podrażniona była.

 

Spróbuj szare mydło np. firmy Barwa i przypuszczam że będzie git

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lethys napisał:

Ponoć czasem po lekach, antybiotykach

Cale szczęście nie stosowałem takowych już pare dobrych lat. :) 

2 minuty temu, maroon napisał:

raz na miesiąc. Celebra cała. Świeczki, mleczko kokosowe, nastrojowa muzyka. 

To pan jest księżniczką, taką ze średniowiecza. :D 

1 minutę temu, krzy_siek napisał:

Spróbuj szare mydło np. firmy Barwa i przypuszczam że będzie git

 

Szare mydło do ciała nawet Ok (w płynie tzn.) do Wacka często gdzieś czytałem na necie ze dobre ale jakoś zawsze się troszke obawiałem, jak po odstawieniu lactacydu przejdzie pokrzywka, spróbujemy szarym mydłem raz dziennie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prysznic biorę dwa razy dziennie do tego trzeba używać kosmetyki przebadane dermatologicznie zawierające pantenol dodatkowo olejek. Ziaja, biały jeleń czy bambino są do tego najlepsze z serii hipoalergiczne czy micelarne. 

Co do członka z zewnątrz myj przynajmniej dwa razy dziennie natomiast wewnątrz raz letnia woda obmyć wystarczy. 

To prawda przy częstym myciu wysusza skórę i następują podrażnienia do tego w okolicy napletka często dochodzi do zapaleń skóry. Miej też pod ręką zawsze alantan plus krem z apteki, kosztuje śmieszne pieniądze a łagodzi podrażnienia i można go również smarować w miejscach intymnych. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codzienny szybki prysznic całego ciała wieczorem. Głowę myję co 2-3 dni rano przed wyjściem.Mam krótkie i to wystarcza.

 

Mydła mogą spowodować katastrofę na skórze, raz kiedyś wziąłem inne mydło bo ulubionego nie było. Tak mocno starło skórę jakby zawierało kwas czy coś. Poszło do kosza.

 

Skład bielizny jest ważny. Najlepsze są bokserki z samej bawełny, zero innych dodatków.

 

Przed seksem obowiązkowy wspólny prysznic, nieumytej nie tknę. Język i nos mają wysokie wymagania :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

Co do członka z zewnątrz myj przynajmniej dwa razy dziennie natomiast wewnątrz raz letnia woda obmyć wystarczy. 

Hmm członka wewnątrz to ja tylko myję poprzez sikanie ;D Chyba że masz na myśli że pod napletem

 

Co do kremów na jakieś przeboje skórne czy po kontakcie z niepewną osobą, to polecam Clotrimazolum, kosztuje z 3-4 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czemu macie wysypki i uczulenia ?

 

Szampony, mydła, żele i cała reszta są zażydzone.

 

Używam tylko mydeł i szamponów dla niemowląt tam nie ma tego gówna co w chemii dla dorosłych.

 

edit : super ważny temat równie ważny co zdrowe żywienie moim zdaniem.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jak często bierzecie prysznic?

 

Jak często myjecie Wacka?


Czym myjecie Wacka? 
 

Czy myjecie Wacka przed i po każdym stosunku? 
 

Jak często szorujecie włosy?

Jako że pracuje fizycznie w syfie to:

Biore prysznic codziennie po przyjsciu z pracy lub jeśli jest zimno to kąpiel. 

Wacka myje podczas prysznica plus dodatkowo przed seksem bo by mnie partnerka nie wpuściła do łóżka

Wacka przed seksem myje żelem a po seksie tylko oplukuje wodą

Włosy codziennie przy prysznicu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jak często bierzecie prysznic?

Raz lub dwa razy dziennie.

 

9 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jak często myjecie Wacka?

 

W czasie kąpieli.

 

9 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Czym myjecie Wacka? 

Szarym mydłem w kostce. Które jest dla mnie jedynym kosmetykiem do kąpieli.

 

9 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Czy myjecie Wacka przed i po każdym stosunku? 

 

Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

Używam tylko mydeł i szamponów dla niemowląt tam nie ma tego gówna co w chemii dla dorosłych.

Racja. Tez kiedys mylem sie byle czym co ma na opakowaniu zdjecie faceta. Nawet nie czytałem czy to żel czy szampon czy 3 w 1. Teraz partnerka mi kupuje jakies eko vege cos tam i mam skórę dużo lepsza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RENGERS napisał:

Ad.1 Raz dziennie, po treningu wieczornym, zauważyłem, że im częściej tym gorzej dla mojego ciała, myłbym się co kilka dni najchętniej, bo to tylko dodało by zdrowia, lecz żyję wśród ludzi i nie wypada być w ten sposób agresywnym.

 

Ad.2 Raz dziennie, podczas prysznica.

 

Ad.3 Całe ciało, jak i wacka myję tylko i wyłącznie ciepłą wodą. Raz na kilka tygodni, bądź na wyjazdach w delegacji używam perfumowanych żeli pod prysznic, by poczuć się jak egzotyczny Mokebe,  sama woda jest wystarczająca, skóra ładnie pachnie, pot się zmywa, pory pozbywają brudu.

 

Ad4. Nie myję wacka przed stosunkiem, myję po ciepłą wodą.

 

Ad.5  Nie używam również szamponów, tylko raz na kilka tygodni w delegacji, dla bajery jakimś zapachowym pojadę, moje włosy są czyste i wcale nie tłuste. Szampony jak i żele pod prysznic to straszliwa chemia, która wnika przez skórę, pamiętajcie.

Są ludzie, którzy 8 lat w wannie nie siedzieli :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy ze skórą to też mogą być jeśli ktoś nawykowo mocno szoruje się twardym ręcznikiem przy wycieraniu

Poza tym jeśli depilacja (np. okolic intymnych) to lepiej maszynką elektryczną taką jak do włosów ale bez nakładek, niż ścinać żyletką, bo wtedy mogą się włosy ściąć niżej niż poziom skóry i potem wrastać się powodując zapalenie mieszków włosowych

 

Przeanalizuj też swoje odżywianie, jedzenie słodyczy, dużo mocnych przypraw, przetworzone żarcie - to powoduje wypryski, skoki insulity powodują zwiększone wydzielanie łoju, syf który sie zje z przetworzonym żarciem również

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko trzeba uważać włącznie z wodą i jej jakością.

Prysznic raz na dzień i tylu.

Zero chemii do wacka jak to tutaj piszą.

Szampon też zwracam uwagę. Nie właściwy może powodować łysienie !

Twarz samą myje bardzo rzadko raczej tylko przed golenie jeżeli wcześniej nie było prysznica. Myje przeważnie sama wodą.

 

 

zapachy polecam : kasa 🤑, lód 🥶, benzyna co najmniej 98😡

Edytowane przez Staś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

Dodatkowo ostatnio ciągle mam jakąś drobną wysypkę na członku, nie boli, nie swędzi tylko wkurwia tym że niewiadomo co to właściwie jest,

Mi wyskoczyło takie coś jak zacząłem trzepać z lubrykantem na bazie wody w połączeniu ze śliną 🤣🤣 podobno to jakieś podrażnienia, też nie szczypało nic się nie działo, ale wyglądało to serio nieciekawie, kobieta raczej by nie chciała mieć kontaktu z tak wyglądającym ujem :D Nic z tym nie robiłem, zacząłem walić tradycyjnie i wszystko przeszło samo po około 3 tygodniach.

 

Co do mycia to ja myję się zawsze wieczór pod prysznicem, od góry do dołu na samym końcu dupsko, żeby nie przenosić jakichś śladów kupska potem po całym ciele 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.