Skocz do zawartości

Analiza współczesnej kobiety i jej wpływu na społeczeństwo


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Guliver napisał:

Uważasz @red, że mamy jakikolwiek wpływ na to co się wydarzy w ciągu najbliższych lat?

 

 

Uważam, że mamy wpływ na to co się stanie z nami (w sensie jednostki) w ciągu najbliższych lat. Czyli co się stanie np. ze mną i moją najbliższą rodziną. I prawdę powiedziawszy to jest to, za co każdy indywidualnie odpowiada.

 

Trzeba myśleć perspektywicznie, gromadzić środki w różnych miejscach na świecie, szykować sobie bezpieczne miejsce, najlepiej poza Europą.

 

Tak naprawdę to człowiek jedynie w pełni odpowiada za siebie i w sposób ograniczony za swoich bliskich. Jak się nie chce żyć w jakimś miejscu ponieważ zmienia się ono diametralnie, lub nie chce zostać się wplątanym w jakieś nieprzyjemne wydarzenia typu wojna, lub zwyczajnie nie podoba ci się socjalistyczny wyzysk bo jesteś pracowitym i przedsiębiorczym człowiekiem, trzeba myśleć zawczasu.  

 

Historia jasno pokazuje co się dzieje z ludźmi, którzy nie mają środków, ani nie myślą perspektywicznie. Kończą jako mięso armatnie, przymusowa siła robocza, lub zostają unicestwieni. 

Ewentualnie podejmują walki o coś/ za coś i później okazuje się, że to o co walczyli odbiega całkowicie od ich oczekiwań, wdzięczności też się nie doczekują, zazwyczaj benefity za ich pot i krew zgarnia jakaś grupa cwaniaków. Popatrz sobie jak się traktuje weteranów, na leki nie mają, ZUS chce świadków, papiery itp. procesuje się z nimi, mimo że np. figurują na liście żołnierzy pułku, byli odznaczeni, są zdjęcia archiwalne z nimi.

 

Natomiast jeśli mas na myśli czy mamy wpływ na upadek tzw. zachodniej cywilizacji, to nie bardzo, możemy natomiast zahamować to w Polsce, kilka innych krajów też ma na to szansę. 

 

Jeśli masz na myśli czy mamy wpływ na zmieniającą się mentalność kobiet i ich zachowania, mamy w ograniczonym zakresie, przez piętnowanie każdej kurewskiej patologii jaką spotkamy na naszej drodze, przez wymaganie od swoich kobiet, przez twarde trzymanie własnej ramy.   W ten sposób przynajmniej dążymy do normalności w naszym najbliższym otoczeniu.

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2016 at 15:20, red napisał:

(...) człowiek (...) odpowiada za siebie i w sposób ograniczony za swoich bliskich. (...) :)

 

Historia jasno pokazuje co się dzieje z ludźmi, którzy nie mają środków, ani nie myślą perspektywicznie. Kończą jako mięso armatnie, przymusowa siła robocza, lub zostają unicestwieni.

Mądrość zbierana od pokoleń w pigułce.

 

Dodałbym do tego parafrazę pewnego staropolskiego powiedzenia:

Jakie kobiet wychowanie, takie będą Rzecz(y)pospolite.

 

Czyli jaki kraj takie kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem to co powiem.chuja sie upilnuje zmiany i tak dopadną nawet tych co nie chca.uswiadomiłem to sobie na dniach.co pare lat dorasta inne społeczeństwo z inna mentalnoscią.

przykład mój.
1.nie mam pejsa.nie potrzebuje.nie uzywam.tych co znam to mam wpisanych w telefon.czyli?ten kto ma mój numer telefonu zna mnie ja go znam Realne zycie kurwa i nie zadna pusta znajomosc.
2.nie mam imadła.ajfona.cegłofonu nie mieszczacego sie w kieszeni który posiada wpizde aplikacji co chwile unowoczesnienie aplikacji.zywotnosc pare miesiecy.potem co baterie chuj strzela.szybki pekaja.oprogramowanie sie pierdoli itd itp
3.jestem swiadomy politycznie i ekonomicznie oraz widze te syfiaste zmiany w społeczeństwie
4.jak studiowałem tak to było 2008 jakoś no to kazdy wiedział co gdzie i jak.wszystko było łatwe proste według planu.
5.wychowywałem sie w całkowicie innych czasach gdzie były całkowicie inne relacje miedzy ludzkie

a teraz zmieniamy mańke i na przykładzie mojej kobity pizdne wszystko to samo tylko z róznica paru lat%-)co by było gdyby.jak bym miał być teraz z wtedy%-)

1.musiałbym miec pejsa.bez tej pierdolonej patologii kontaktów w społeczeństwie chuja bym wiedział co sie dzieje chociazby na studiach.bo...wszystko kurwa uczelnie wpierdalaja na tego jebanego pejsbuka.zmiany w planach ogłoszenia.podziały na grupy zajecia i inne pierdoloty.
2.majac pejsa siła rzeczy już byli by pejsikowi znajomi.bo...kazdy ma pierdolonego pejsa wiec jest to uwazane za normalke
3.posiadałbym imadło bo...kazdy ma imadło.imadło ma neta wszędzie i wifi i dostep do pejsika.a telefony inne?no przeciez juz takich w sklepach nie ma
4.relacje miedzy ludzkie sa coraz bardziej płytkie"znajomi z fejsa"to nie to samo co rozmowa z drugim człowiekiem w 4 oczy
5.świadomosc polityczna i ekonomiczna,że co?%-)


róznica tylko paru lat ajak z musu musiałbym pozmieniać duzo rzeczy.

Marek Marek mam hajs do wyjebania.bedziemy uczyc internetowego podrywu%-)my zarobimy.staniemy sie prakursorami bajery internetowej i przyczynimy sie do wiekszej degrengolady w relacjach miedzy ludzkich%-)a za nami beda stac masoni%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dla tych co nie znają angielskiego: klip prezentuje m.in. negatywny wpływ feminizmu na upadek społeczeństw, postuluje, że im większy feminizm i władza kobiet, tym bardziej dane społeczeństwo otwarte na gości z innych społeczeństw. Postuluje się jednocześnie, że każde takie społeczeństwo zmierza ku upadkowi. Przedstawiono przykład m.in. Angeli Merkel, Henriette Reker (major Kolonii), Stefanie von Berg (poslanka z Hamburga). Ta ostatnia przemawia przed partlamentem mówiąc, że różnorodność którą osiągnie społeczeństwo będzie dobre.

Klip postuluje, iż kobiety podlegają zasadzie 80/20, tzn większość kobiet koncentruje się na mniejszości mężczyzn. Pomimo zasady, iż związek to 1 mężczyzna + 1 kobieta + dzieci, kobietom bardziej się opłaca strategia 80/20.

Klip postuluje także, że kobiety marzą o mężczyznach silnych wliczając przestępców, a częścią ich marzeń seksualnych jest gwałt. Mówi także, że jest to w sprzeczności z tym  co oficjalnie kobiety mówią. Klip zwraca także uwagę na kobiecą umiejętność adaptacji. Tu za przykład podano oddawanie się kobiet najeźdźcom w wielu krajach podczas drugiej wojny światowej.

 

Bardzo ciekawa prezentacja red i dzięki za jej umieszczenie.

 

Ciekaw jestem opinii braci na powyższe tematy

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest pokazany naturalny mechanizm. Kobiety wyzwolone nie mają odpowiednich partnerów i podswiadomie dążą do napływu nowych samców. Będą szukać silnych reproduktorów. Biologia wygra będzie większe wymieszanie. Gatunek przetrwa, cywilizacja upadnie.

Edytowane przez Anno
Końcówki ąę
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to szukają mężczyzn którzy sprowadzą je do parteru, czyli ich naturalnej roli, którą przeczą słowami. Do parteru zachodnich mężczyzn sprowadziły same, więc widzą że nie ma już w kim wybierać. Zostały same cipy, które same wychowały myśląc że mają rację w tym czego pragną i co jest dobre dla cywilizacji, a to co kobieta odczuwa, a co wie to dwie różne i przeciwne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Tylko widzisz...

 

Jeden z Braci w jednym z tematów poruszył kwestie wieloletniego związku, gdzie Pani zaczęła zarabiać więcej od niego. I co? Zamiast zaprezentować postawę typową męską o jakiej pisze, czyli postawić ultimatum, że albo "siak", albo rozchodzimy się (dzieci już prawie całkowicie odchowane), to zaczyna się tłumaczenie przed sobą i innymi, że starych drzew nie przesadza się...

 

I uczciwie przyznaje się: jak w takim razie ma być lepiej? Albo dzieje się chujnia i odchodzimy... albo... no właśnie.

 

I zostanie mi zarzucone, że łatwo pisze się z pesrpektywy 20+ lat. A ja odpiszę, że programowanie.

 

Kurcze, albo sami postępujemy wg naszych zasad i Panie jak to robiły przez wieki- dostosują się, albo... Albo jesteśmy hipokrytami i tylko ładnie mówimy a mamy to co mamy za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo prawdziwej wiedzy...Własnie w taki sposób rozwala sie społeczeństwa...Czy nadal ktoś myśli że inwazja muzułmanów na Europe to przypadek?

Kultura, system propagował zniewieścienie zachodnich meżczyzn, dzieje sie to dlatego aby na ich miejsce wprowadzic, silnych, agresywnych muzulmanow...Dzieki doskonalej adaptacji kobiet, co jest dokladnie opisane na tym filmiku, one zawsze beda wybieraly silniejsze nasienie, i nie maja na to wplywu...W zwiazku z tym Zachodnią cywilizacje możemy wrzucić do kosza...

Dalej, danie praw glosowania kobietom, wprowadzanie ich na najwyższe szczeble gałęzi, konkretnie feminizacja społeczeństwa daje kolejne prawo do tego aby zburzyć cywilizacje...Juz Napoleon twierdził ze zle jest jezeli kobiety maja prawo głosu...

Mało tego, kultura swiata zachodniego w duzej mierze wypracowała zakres postępowania wobec rodziny i tego w jaki sposob ma byc wychowany czlowiek plci męskiej i żeńskiej...

Np kultura nie pozwala aby mężczyzna byl agresywny, w zwiazku z tym kobiety jako istoty ktore doskonale dostosowują sie do danej kultury, wychowują mężczyzn na placzków, niedorajdów, slabych psychicznie i zniewieściałych mężczyzn, zabijając w nich kreatywność, odwagę i agresje, rozumiana jako przedsiębiorczość...To idz z pokolenia na pokolenie, dla czego nie ma ojców w wychowaniu? bo byli tak samo rozpracowani jak ich synowie, historia kołem sie toczy...kobiety maja ogromna władze...

Ale mamy jeszcze inny aspekt, znacznie silniejszy, a mianowicie biologia, pieknie jest to przedstawione na zasadzie psycholi, mordercow, mafiozów...W związku z tym ludzie wychowani w kulturze siły, agresji czyli muzulmanie, wchodzą tu jak w maslo...

My w Polsce i ogólnie w Europie Wschodniej mamy jeszcze szanse zatrzymac ten proces...Bo jest rzeczą pewna ze jeżeli męska populacja bedzie degenerowana w podobny sposob jak na Zachodzie, to nie ma ratunku...

Moim zdaniem rozwiązanie tego problemu polega na praktykowaniu i wzbudzaniu w dzieciach plci meskiej prawdziwych męskich cech, to forum i większość mężczyzn tutaj to prawdziwa ostoja normalnego świata i szansa na powrót do domu...

 

Malo tego, wracając  do muzulmanow i ich inwazji, ostatnio zastanawiałem sie nadtym dość mocno, spójrzmy, mężczyźni z tamtych krajów nie sa zbyt lotni umysłowo, inteligentni i tak dalej, no żeby nie ropa i surowce zatrzymali by sie na poziomie beduiów, w zwiazku z tym Zachodni faceci na wysokich politycznych stołkach, nie skażeni tym zniewieściałym syfem, maja totalna przewagę nad ludźmiz z Iraku czy Syrii, bo jak by nie patrzeć, karty rozdają tam silne, agresywne państwa, a dokładniej silni i agresywni mężczyźn kierujący tymi państwami, czyli Rosja, USA czy Chiny...

Czyli,do czego zmierzam,  wymieszanie sie genów z białymi kobietami utrzyma a nawet obniży znacznie poziom intelektualny społeczeństwa, w związku z tym takie społeczeństwo jest idealne do tresury i panowania nad nim...

Majstersztyk trzymanie władzy i używania bydła do własnych celów...

Chyba że ktoś ma w tej kwestii coś do dodania to chętnie podyskutujemy:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten film i jest w tym cholernie dużo prawdy. W takim tempie niedługo dużo rzeczy pierdolnie z hukiem. I pomyśleć że kiedyś wierzyłem w to pierdolenie, że trzeba być miłym i dobrym gościem zabiegającym o względy kobiet.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując wszelakie zachowania kobiet można wywnioskować że są pasożytami i mącicielkami. Są płcią niszczącą, a nie dającą wartości. Jeśli daje się im władzę to osłabiają męską siłę, a więc całej cywilizacji. Rodziny popadają w konflikty. Seks wynosi się do najwyższej rangi, ale też daje sie przyzwolenie na wszelakie zboczenia i zdrady.

 

Mężczyzna musi samą kobiete przed sobą samą obronić, umieć się przed nią zabezpieczyć... zero zaufania. Dlatego kobieta jako płeć niszcząca i to jak twierdzi nieświadomie, trzeba ją ograniczać. Dla dobra świata i jej samej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy film! Obejrzałem z przyjemnością. Jego zaletą jest to, że pokazuje cały łańcuch logiczny, wysnuty przez autorów filmu, który prowadzi od cywilizacji opartej na patriarchacie (wzrost i sukcesy) do cywilizacji zależnej od kobiet (upadek). No i każe się zastanowić nad tym, co się stanie, gdy rozpoczynający się zalew muzułmański w Europie przybierze coraz bardziej na sile i zderzy się z obecną, lewicującą polityką europejską.

 

Ale... film oparty jest na bardzo jednostronnym spojrzeniu i zakłada że, upraszczając, to kobiety i ich zachowania wobec mężczyzn mają kluczowy wpływ na sytuację obecną i dalsze losy cywilizacji zachodniej (kluczowe są tezy z końcowych 60 sekund filmu). Podobnie jak np. niemiecka polityka prowadzona w oparciu o „kobiece spojrzenie na rzeczywistość”. Ponieważ to tylko część złożonego problemu schyłku cywilizacji, to bardzo brakuje mi tutaj być może jeszcze ważniejszego aspektu, np. tematu niewolnictwa ekonomicznego, pułapek długów nie do spłacenia, walki o zasoby, itd. Polecam film „Czterej jeźdźcy apokalipsy”!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne video, prosty przekaz, maksimum treści. Zachodnia cywilizacja chyli się ku upadkowi, jeśli nic się nie zmieni to europa będzie muzułmańska.
U nas w Polsce nie ma jeszcze islamskich uchodźców, ale ja obserwuję ten negatywny trend na zasadzie kontrastu między kobietami z prowincji i z dużego miasta. 
Z genetycznego punktu widzenia wszystkie kobiety są takie same, ale mam wrażenie, że te mieszkające na prowincji (tzn. wieś, małe miasteczko) nie są jeszcze aż tak zepsute, bo panują tam bogobojne i patrialchalne zwyczaje.
Stare wiejskie "co ludzie powiedzą" i związany z tym ostracyzm społeczny czasami pobudza układ kary na tyle skutecznie, że układ nagrody siedzi cicho. Kiedy wiejska dziewucha pojedzie do miasta, gdzie nikt jej nie zna, wszystkie kobiece "demony" wypełzają na zewnątrz niczym dżinn z butelki. Pamiętam kiedyś słowa kolegi, który wyjechał na studiach do dużego miasta, w swojej rodzinnej wsi na imprezach w remizie miał powodzenie, po przyjeździe do dużego miasta był w szoku bo na imprezie żadna nie chciała z nim zatańczyć. Jako, że mieszkam w stolicy widzę gołym okiem wszystkie negatywne trendy pokazane na filmie, multum kobiet zepsutych feministyczną papką typu magazyn Cosmo czy serial typu Sex in the City: duża hipergamia (80/20), cock carousel,  skupienie na kasie, rozrywce i karierze, mała dzietność, bo każda "wykształcona singielka" woli samotność niż życie z przeciętnym facetem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kobietami na wsi to jest tak jak piszesz, ale też mają swoją głęboką wadę w tym patriarchalnym układzie kary "co ludzie powiedzą". Te kobiety

są bardzo zakłamane, a bardzo często rządzą nimi rodzice - ojciec też. I taki ojciec testuje syna, wmawia córce że ma racjonalnie podchodzić do życia,

czyli liczy się zabezpieczenie bytu i ma mieć kogoś bogatego, nie zważając na "uczucia". To rodzi postawę buntu u kobiety, bo chce być uczuciowa i przed ojcem

ukrywa swoje występki, a jak już przychodzi związek to wszystko jest podporządkowane jej rodzinie i stanie finansowym, czy statusie mężczyzny i to tak naprawdę rodzice tej dziewczyny wybierają, a nie ona. Jeśli byłbym bogaty to na co mi wiejskiej urody

często niewychowana, bez intelektu? Kolejny punkt który pokazuje, że tworzenie związków jest dziś utrudnione bez znaczenia jaka jest kobieta i z jakiego

środowiska się wywodzi. Ta chęć wyjazdu do miasta przez kobiety też prędzej czy później jest realizowana, więc trwałość takiego związku jest mocno ograniczona.

Edytowane przez M.Dabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie ludzic, wszystkie kobiety sa zaklamane, taka jest ich prymitywna natura, natomiast te zjawiska pokazuja ze brak wyznaczania granic i przyslowiowego patrialchalnego buta to niska dzietnosc i koniec danej cywilizacji.

Zeby bylo smieszniej, pod meskim butem np. tym z napisem islam, kobiety potrafia byc bardziej szczesliwe niz wyzwolone i liberalne europejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak, jak spaczone i chore jednostki kobiece chciały udowodnić, że będą męskie i obrażały się na słowa uległość, czy niższy intelekt, więc wystąpiły o równoupranienie.

Mniejszość zaczęła rządzić większością, to też większość kobiet stała się zepsuta tak jak te pojedyncze wojujące kobiety nieszczęśliwe w patriarchacie, a co za tym idzie i mężczyźni doznali nieszczęść. Natura musi jednak zachować równowagę i każdy musi mieć wyznaczoną rolę, a chore jednostki... pewnie umrzeć i sie nie rozmnożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, M.Dabrowski napisał:

Bo to jest tak, jak spaczone i chore jednostki kobiece chciały udowodnić, że będą męskie i obrażały się na słowa uległość, czy niższy intelekt, więc wystąpiły o równoupranienie.

Mniejszość zaczęła rządzić większością, to też większość kobiet stała się zepsuta tak jak te pojedyncze wojujące kobiety nieszczęśliwe w patriarchacie, a co za tym idzie i mężczyźni doznali nieszczęść. Natura musi jednak zachować równowagę i każdy musi mieć wyznaczoną rolę, a chore jednostki... pewnie umrzeć i sie nie rozmnożyć.

Feminizm to ruch sponsorowany ciężkimi pieniedzmi, kobietom po prostu wmówiono to, przedstawiono ruch który zrzesza kobiety które nie dały rady sobie z chłopem, piękna oprawa i efekty widzimy...Feminizm to jedna z kilku gałęzi  całego systemu która ma na celu zniszczenie i odwrócenie ról w społeczeństwie...

Kobiety pod butem patriarchatu są szczęśliwsze z tego wzgledu iz patriarchat to zachowanie naturalnych zasad współżycia miedzy kobieta a mężczyzna, jedno i drugie zajmuje się rzeczami zgodnie ze swoja własną naturą...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn tu możliwe że chodzi o to że rodzą się jednostki nieprzystosowane do społeczeństwa, które chcą lub mają psychicznie inne inklinacje płciowe niż naturalne, a więc lekarstwo na to znaleziono - usunąć definicję płci, czy też choroby, by niby nikogo nie dyskryminować i wprowadzić równość.

 

Nie wiadomo co z tymi jednostkami było robić, czy zabijać, leczyć, izolować, skazywać na cierpienia, czy wprowadzić do społeczeństwa jako normalnych i próbować zasymilować.

 

Juz nie mowie tu o kobietach, bo to występuje u obu płci. Są też przecież homoseksualiści, transy, przebierańcy i inni zaburzeni ludzie, którzy rozprzestrzeniając się mogą osłabiać cywilizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, M.Dabrowski napisał:

@Assasyn tu możliwe że chodzi o to że rodzą się jednostki nieprzystosowane do społeczeństwa, które chcą lub mają psychicznie inne inklinacje płciowe niż naturalne, a więc lekarstwo na to znaleziono - usunąć definicję płci, czy też choroby, by niby nikogo nie dyskryminować i wprowadzić równość.

 

Nie wiadomo co z tymi jednostkami było robić, czy zabijać, leczyć, izolować, skazywać na cierpienia, czy wprowadzić do społeczeństwa jako normalnych i próbować zasymilować.

 

Juz nie mowie tu o kobietach, bo to występuje u obu płci. Są też przecież homoseksualiści, transy, przebierańcy i inni zaburzeni ludzie, którzy rozprzestrzeniając się mogą osłabiać cywilizacje.

Zgoda, ale zauważ ze takie zboczenia jak trans, homoseksualizm to nie rzeczy wrodzone, osobnik nabywa takich skłonności poprzez zaniedbanie najczęściej w dzieciństwie...Potem coś mu odbierdala i zostaje pedziem, wpływ na rozwój tego ma zapewne kultura, wszechobecne propagowanie zboczeń i społeczne przyzwolenie na tego typu zagrywki jak homoseksualizm, szczególnie na Zachodzie, gdzie pary o tej samej płci mogą zawierać związki małżeńskie, ba, mogą także adoptować dzieci..W Polsce jest to nadal temat tabu w zwiazku z ogólna nietolerancja na coś takiego(i dobrze),Przyzwolenie i propagowanie tych rzeczy to wynik odejścia tych społeczeństw od postawy patriarchalnej która dominowała w cywilizacji Zachodu od XVI wieku...Nawiązuje tu do reform Marcina Lutra, bo społeczeństwa wyznające protestantyzm, kalwinizm i anglikanizm to społeczeństwa gdzie dominowała zasada patriarchatu, dopóty patriarchat był zachowywany dopóki państwa Zachodnie i ogólnie cała cywilizacja Zachodnia stworzyła praktycznie wszystko i absolutnie dominowała nad reszta swiata...

Oczywiście patriarchat to nie jedyny czynik, ale moim zdaniem znaczący...Nie twierdze że nie było wtedy homoseksualizmu, i innych pierdolotów, był ale to był ułamek promila i bardzo często likwidowany w zarodku..

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn na wytworzenie orientacnji seksualnej ma wplyw podloze hormonalne i wychowawcze, albo tylko jedno z nich. Tego nie potrafia jeszcze dokladnie zbadac i jednoznacznie stwierdzic. Sa kobiety zbyt meskie i mezczyzni zbyt kobiecy i to wplywa na sklonnosci homoseksualne, ale nie znaczy ze bedzie homoseksualistą. Nie ma na to twardej odpowiedzi jeszcze i mam nadzieje ze cos wynajdą zeby w ogole takie osobniki sie nie rodzily i tworzyly jak kobiety narcystyczne z tego cos z czego mozna byc dumnym.. n chyba ze pojdzie ta cywilizacja z dymem.

 

W kulturze patriachalnej tez pewnie homoseksualisci byli, tyle ze nie znam historii - czy zostali zabijani (likwidowanie w zarodku o ktorym piszesz), czy mieli przypisane specjalne role by mogli zyc. Np prawdopodobnie spartanie byli homosexami, ale tego typu agresywnego, a nie totalnie zniewiescialego ktore widzi sie w filmach promocyjcnyh ktorymi nas mamią i wyglada jak zwyrole, przebierancy.

 

Chciano odstapic od zabijania tworzac mniej prymitywne sposoby radzenia sobie z tymi zaburzeniami, ale jak widac niczego dobrego to nie rpzynioslo. Eksperyment nieudany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M.Dabrowski, gdzieś czytałem, że służby specjalne wielu krajów rozwijały w swoich strukturach agentów homoseksualnych od podstaw. Uczono agentów odczuwania przyjemności z seksu "homo". Nie wiem, ile w tym prawdy :D Taka ciekawostka, ale źródła za chuja sobie nie przypomnę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.